Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkür ederim canım senin yardımınla

hoşgeldiiin aramıza
fazla kilon yok sanırım .. verirsin en fazla 6 haftada .. ayrıca tebrik ederim

Hoşbuldum teşekkür ederim .10 kg fazlam var dukan amcaya göre 57 kilo olmam lazım 3.5 kg gitti inş diğerleride gider doğumdan sonra bir türlü veremedim inş dukanla gidecek . bide şu kabızlık olayı canımı çok sıkıyor kabızlık hapı aldım şu Be....s olan ama çok ağrı çektim işe de yaradı ama başka bi yolu yokmu?

Son düzenleme:

canım uzmanlar kabızlıgı şoyle acıklıyor. 2-3 gun tuvalete cıkamamak kabızlık değildir ancak tuvalete cıkmazsınız ve bu bağırsaklarınızda bariz sıkıntı yaratırsa kabızsınız demektr. biz her gun tuvalete cıkıcaz diye birsey yok yani. özellikle yulaf kepeği kullanmadan önce 2 gunde bir cıkıyordum tuvalete. biraz duzen bozuluyor bu koonuda haklısın. ama yulaf kepeği yemeye basladıktan sonra her gun duzenli cıkmaya basladım ve rahatsızlık da hiç duyulmuyor. kabızlık ancak 1 hafta 10 gun cıkılmaz ise ve rahatsızlık duyulmaya baslayınca olurmuş doktorlar öyle diyor. o yuzden hıc korkma canım

Kızlar nerdesiniz ya hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo

atak doneminde 2,5 kilo vermeme ragmen 1 haftadır seyir dönemindeyım ve toplam 600 gr vermişim. sabrediyorum. sizlerin de soyledigi gibi 20. gunden sonra kilolar cok kolay gdecek insallah

seyirdeki 20 günden sonra mı yoksa atak artı seyir 20 gününden sonra mı canım ?

günaydın çıtır hatun adaylarıı
nasılsınız ..

bugün sebze günümdü midem mutlu oldu

7 atak .. ve 3. seyir günümdeyim..
9 günün sonunda 3.6 kg gitti...

çünküü sabah 68.6 gördüüüm

kızlar seyirin 20. gununden sonra kiloların cok daha kolay gittiğini söylemişlerdi canım. bi sure cunku kilo vermek duruyormus veya cok azalıyormus. bu sure boyunca tartıya cıkmazsak moralımız bozulmaz :)

HErkese gunaydin bugun 7.kilomu verdim arkadaslar 4 yil sonra yeniden 69 kiloyum kaldi 6 kilo

kızlar seyirin 20. gununden sonra kiloların cok daha kolay gittiğini söylemişlerdi canım. bi sure cunku kilo vermek duruyormus veya cok azalıyormus. bu sure boyunca tartıya cıkmazsak moralımız bozulmaz :)

bayrama böyle verirsem çok hoş diyordum meğeeerrr .. olmayacak ha giremeyecek miyim o yüksek bel pantolonuma şimdi ben
17 gün daha mı beklemem lazımnormal vermek için yahuu

Dukan diyeti yapıp 6 kilo veren bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende bu diyeti yapmaya karar verdim. Dün gidip kitabını aldım. Şu an okuma aşamasındayım. Tek endişem atak döneminde hiç meyve-sebze yememek. Hiç meyve yemeden nasıl duracağım bilemiyorum. Yerine ikame edilecek bir şey de yok
Zor olmuyor mu arkadaşlar?

herkezin yeme düzeni yada sevdiği şeyler aynı olmayacağı için net birşey söylemek zor. ben süt ve süt ürünlerini et ürünlerini çok severim 3 öğün olsa 3 öğün de yerim. meyve sebze pek sevmem zaten. o yüzden bu diyet tam benim diyetim .. hiç kasmıyorum kendimi rahat rahat yapıyorum .. zorlanmadım pek açıkcası .. yumurtadan bıkkınlık oluyor o da olur o kadar

GÜNAYDIN KIZLARR

iyi pazarlarr..

eşime eşsiz bir kahvaltı sofrası kurmuşken 2 adet krep light peynir ve hindi jambonlu kahvaltımı yapmış bulunuyorum

bugünden itibaren her an regl olabilirm (inşallah olmam gerçi )
o yüzden tartılmaya ara verdim bir süre

günaydın canım...
aslında biz regl olduğumuzda bizim meta. daha hızlı çalışırmış. aslında bunu kullanmak gerek. topladığı su değeri tekrar dengeye geldiğinde o verdiğimiz kilo yanımıza kar kalabilir

Son düzenleme:
kızlar dün splenda tozu sordum bizim buralarda yok dediler ankarada kızılayda bulan var mı varsa bana eczane adını verebilir mi zaman zaman tatlı krizim tutuyor dukana uygun tatlı yapacam ama splenda bulamıyorum

.......................................

ayy n ebileyimm insan ozamanlar baskülde fazla fazla çıkıyor yaa bir de kendini dana gibi şiş hissediyor
o psikoloji bile yetiyor valla

.......................................
canım ben de splenda toz bulamadım maalesef, tatlılar için migrostan surel sıvı tatlandırıcı aldım şimdilik onu kulllanıyorum.
splenda granül bulduğum an alıcam

günaydın arkadaşlar buğün dayanamadım tartıldım buğün üçüncü günüm 1kilo 400gram vermişim sizce normal mi az mı

Haklısın iremerek, herkesin yeme alışkanlıkları farklı. Aslında ben de et ve süt ürünlerini severim. O açıdan zorlanacağımı sanmıyorum ama meyve olmaması biraz endişe verici. Şimdi kitabı ve burada ki yorumları okuyarak psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum rejime. 10 kilo kadar fazlam var, umarım başarırım.

dukandan önce bozduğum diyetleri yazarsam burdan fizan a yol olur valla
o kadar güzel gidecek ki kilolar şaşıracaksın eminim..
meyve seyirde de yok maalesef .. biraz sabretmen gerekecek .. ama tatlı isteğini tatlandırıcı ile giderebilirsin

aramıza hoşgeldin ..

Semacım çok sevindim insana nasıl moral oluyor değil mi?

ayy n ebileyimm insan ozamanlar baskülde fazla fazla çıkıyor yaa bir de kendini dana gibi şiş hissediyor
o psikoloji bile yetiyor valla

haklısın arkadasım bende de oluyor
yerimden bile kalkmıyorum enerjim gidiyor sanıyorum ..
bugün yarın bende olacağım.en çok da karnım çok çıkıyor ya ona deli oluyorum ..

bir de birşey soracağım spor yapıyor musun ?

Hoşbulduk iremerek şimdiden moral bulmaya başladım. Burada ki yorumlar çok güzel. Diyeti birlikte paylaşarak yapmak daha kolay olacak sanırım :)

canim benim sagolasin, insallah hep birlikte verelim!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…