Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hoşbulduk iremerek şimdiden moral bulmaya başladım. Burada ki yorumlar çok güzel. Diyeti birlikte paylaşarak yapmak daha kolay olacak sanırım :)

tabikii.. böyle gaza geliyorsun .. ben hafta içi pek girmiyorum nete ama hafta sonu buradayım

evet canım yapmaya çalışıyorum ama regliyken ne mümkün

arkadaslar eti ve yumurtayi cok seven biri olarak, dünden beri yemekte cok zorlaniyorum. midemi bulandiriyor, 2-3 catal alip birakiyorum ilk basladigimda da böyle olmustu, insallah fazla uzun sürmez bu defa...

evet canım yapmaya çalışıyorum ama regliyken ne mümkün

yürüyüş filan mı ? koşu bandına filan baktım . iyisini alayım desen hani orta hallileri bile çok pahalı
havalar da soğudu burda kaloriferler yanmadan oturamıyoruz aksamları o derece
evde yapmak lazım bişiii ama nee

tamam işte leslie tam sana göre, ben de leslie yapıyorum evde, olduğun yerde yürümek gibi ama ilerledikçe baya zorluyor ve yoruyor.
onun dışında benim mekik alteim ve eliptik bisikletim var, gerçi onları boşladım son zamanlarda

arkadaslar eti ve yumurtayi cok seven biri olarak, dünden beri yemekte cok zorlaniyorum. midemi bulandiriyor, 2-3 catal alip birakiyorum ilk basladigimda da böyle olmustu, insallah fazla uzun sürmez bu defa...

tombis başlarda maalesef o mide bulantısı oluyor ama merak etme yarın gecer, olmadı öbür gün

anladımm .. bizde bi alet vardı yere diz geliyorsun onun 2 kolu var ordan tutuyorsun ileriye doğru sürüyorsun. sonra kendine geri çekiyorsun filan ben sürdüğüm yerden geri çekemiyorum
bazen müzik açıp oynuyorum

Semacım çok sevindim insana nasıl moral oluyor değil mi?

evet baya moral oluyorda baskuldede bi moral bulsam.69 da istemiyorum 75 olsam bi.o bile yetcek bana

sende boy kaç .hedefin 66 olduguna göre 170 falansın galiba. yaklaşık aynı kiloda başlamış gibiyiz.senle benim tipdemi aynı acaba

olsun canım aslında dans etmek de çok güzel bir zayıflama yöntemi, hergün 1 saat tempolu dans etsek tepinsek falan, bak noluyoruz

ilk baslarda zorluyor canım sonra alısılıyor ama korkma sen. benim eşim bugun eski teeee 2 yıl önceki takım elbiselerinin kot pantolonlarının icine girdi. dukanla toplamda 13 gunde 5 kilo verdi yaa. ben daha 3,5 kilo verebildim. ama ulaşıcam onaaa
günaydın arkadaşlar buğün dayanamadım tartıldım buğün üçüncü günüm 1kilo 400gram vermişim sizce normal mi az mı

cok normal canım. süper hızlı gidiyor ilk aşamada. 5 gunde 2 kilo veriliyor ki bunu basarmak bile normalde cok zor bilirsin

Boy 167 cm benim. Dukan da 66 çıktı. O nedenle öyle yazdım. Duruma göre bakacağız artık. Benim tipimde senin gibi üst taraf alttan bir beden küçük.Şu anda alt 44 üst 42. Ben 2 Eylül de 81,5 kg.la başladım. Hemen hemen aynı başlamışız bugün benim regl in 1.günü 300 gram daha gitmiş. 75,60 yı gördüm.

kızlar size bi sebze yemeği önereyim.. öğleyin yaptım ayy çok hoş ..

karnıbaharı haşlıyorsunuz üzerine tuz karabiber kırmızı toz biber vs vs böyle atıyorsunuz onun üzerine de sarımsaklı yoğurt bol bol ..
enfes .. akşama da yapacağım

Teşekkürler, rahatladım şimdi 65 kilo ile başladım boyum 1.56. Hedef 55-50

Teşekkürler, rahatladım şimdi 65 kilo ile başladım boyum 1.56. Hedef 55-50

benmkler de sana yakııın
boy 158 kilo şuan 68.6 73 le başladım .. dukana da 72.2
dukanla 7 atak. ve bugün seyirin 3. günü. 9 günde 3.6 kg verdim..
çok iyi vermşin..

Kızlar sanırım ben yanlış başladım diyete lütfen yardım bugün atak döneminin 2.günü ben maşallah bardak bardak süt içtim süt ve süt ürünleri yazıyodu sanırım atakta süt içilmiyomuş ben yumurta yiyemiyorum siz neler yiyorsunuz atakta ben PEYNİR LİGHT SÜT LİGHT YOĞURT VE HAŞLANMIŞ GÖĞÜS ETİ yedim 2 gündür ATAK da neler yenecek lütfen bana söylermisiniz yanlış mı yapıyorum dışarı çıkamadım 2 gündür eşime söyledim oda unutmuş kitabı almayı YARDIM LÜTFEN boşu boşunamı gitti benim 2 gün(

ben light süt içtim. bunu ben de sordum . bi arkadas ben de içtim ve kilomu da verdim dedi. ben hala içiyorum . içine biraz da kahve taneleri atıyorum kokulu kokulu..
ben de o arkadasa güverenek devam ettim çünkü kitabı bulamadım ben ..
boşuna gitmedi merak etme.. içenler veriyor.. ama içmeyenlerin daha hızlı verdiğini söylemişlerdi önceki yorumlarda..
korkmana gerekyok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…