Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar 2 gundur seyir evresinde kaçamak gibi birsey yaptım sanki. dışarıa olmam nedeniyle protein gunumde birazz yeşillikte olusan yagsız salata yedim. sebze+protein gunumde ise ton balıklı salata yedim. ton balıgı malum yağlı. extra yağ yoktu içinde ama ben bunları yıne de kaçamak olarak algıladım. kilo vermem durdu 1 haftadır 200 gr anca verdim. bugun seyir döneminin 8. gunundeyım. hadi hayırlısı

kızlar -200 bugun

benim gibi biri için çok büyük bir sayı bu

telli turnam senin listendeki ismimi degiştirmeyi unutma canım

evet canım fazla kilolu durmuyorum biraz vücutta sıkılaştı sanırım ondanda zayıf duruyorum aslında ama 58 e kadar düşmek istiyorum çünkü hamile kalırsam fazla kiloyla doğuma gitmem en azından oyüzden daha vermek istiyorum

canım benim teşekkür ederim beni gören herkes ynı şeyi söylüyo böyle iyi olmuşsun diyolar daha fazla verme diyolar ama ben vermek istiyorum çünkü sende biliyosun hamile kalırsam iyi olur bakalım daha vermeyi düşünüyorum ama bakalım bu ay bişey olmazsa

zoe işiniz kızlar. biz gelir gideri toplayı muhasebecimize bile vermekte zorlanırken sizler ince ayrınttısına kadar içindesinizz..allah kolayllık versin

niye toplayamıyorsunuzki.zor bir işlem deil ....giren belli çıkan belli deilmi sizin işletmede

canım benim 10 güne inemeyiz heralde... ama 1 ay sonra 70 li rakamlar görecek gibiyiz, ne dersin????????
rüya gibi

ben dün ilk defa içtim ve işe yaradı çok şükür, keşke ataktaki o ilk kabızlıkta içseymişim, nerdeyse hemaroit olacaktım

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım tabi benide kabul ederseniz ... 11.10.2011 de 67 kg ile başladım 15.10.211 de atakğımı 64.3 kg ile bitirdim seyir evresindeyim ve bugün seyirimin 7.günü 63.6 kg olmuşum :) tabi bu arada inilmaz artışlar ve inmeler yaşadım 1 kg fazlasını da gördüm :) sonuç olarak son güne bakmak lazım değilmi inş hedefim olan 57 kg ya hızlı hızlı sizin gibi inebilirim hepinize teşekkür ederim sizi okuyarak dukana karar verdim ve küçük bir kızım olduğu için yürüyüş yapamıyordum sizin verdiğiniz link den spor yapıyorum ...sevgiler

günaydın canım, tebrik ederim çok güzel gidiyorsun.

teşekkür ederim canım senin yardımınla

hoşgeldiiin aramıza
fazla kilon yok sanırım .. verirsin en fazla 6 haftada .. ayrıca tebrik ederim

merhaba arkadaşlar bende sizin aranıza yeni katıldım dukan diyetine başlayalı 5 gün olmuştu bir gün bozdum tekrar atak evresine başlasam mı devam mı etsem bu arada sabahları atak evresinde neler yediniz

kızlar dün + 300 çıkmıştım kilom 65.500 çıkmıştım bu gün -400 çıktı yani 65.100 e düştüm telli turnanında dediği gibi aynı saatlerde tartılın arkadaşlar ben uyandıktan 1 saat sonra tartılıyorum önce tartıldığım zaman şişlik oluyo ve fazla çıkıyorum allahtan ben hemen kalkar kalkmaz kahvaltı yapamıyorum o yüzden aç karnına 1 saat sonra tartılıyorum

merhaba arkadaşlar bende sizin aranıza yeni katıldım dukan diyetine başlayalı 5 gün olmuştu bir gün bozdum tekrar atak evresine başlasam mı devam mı etsem bu arada sabahları atak evresinde neler yediniz

cnm bende atagın 4.günü bozdum 2 gün ara verdim.tekrar başladım.ama benim bozma öle kaçamak vs değildi.bisküviler çikolatalar havada uçuşuyordu :)
kaç kilosun ve 5 gün atakta kaç kiloya düştün.eger az kilo verdiysen bikaç gün sonra geri başla.ama çok fark yoksa devam et.

ben çok düz yaptım cnm.sadece yumurta yada yumurta peynir şkersiz çay.sütte içiyordum ama aslında içinde şeker oldugundan yasak.bazı arkadaşlar jambon vs de yiyor.dediğim gibi ben biraz monoton yapıp hep aynı şeyleri, yiyorum.seyir gelsede sebzeleri görsek.

kızlar dün splenda tozu sordum bizim buralarda yok dediler ankarada kızılayda bulan var mı varsa bana eczane adını verebilir mi zaman zaman tatlı krizim tutuyor dukana uygun tatlı yapacam ama splenda bulamıyorum

Kızlar nerdesiniz ya hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo
ben burdaım.

bugun kızımla alışverişe gttik.genelde hep aynı magzadan alırım.bayadır gitmiyordum .hatta gecen hafdada müşterilerini kahvaltıya davet etmişlerdi gitmedim diyetteyim diye.gecikmeli olarak bugun gittim gelemedigimin mazeretini söyledim ayıp olmasın diye.
sonra ordaki devemlı benimle ilgilenen kız herzaman bedenimi tarzımı bilir ona göre getirir kıyafetleri.en son ramazanda gitmiştim ben 46 beden oldum diye 44 leri geri yollatmıştım demiştim artık olmuyor bunlar bana sen 46 bedeb getir.kız getirmişti ama bu sefer ben sevemedim 46 almadan çıkmıştım çok kaba gelmiştim kendime.şimdi ie begendigim bir takım elbise vardı 2 bedeni kalmış 40 ve 42 .dedim deneyebilirmiyim 42 yi saolsun kız getirdi al abla giy dedi.çeketi cuk oturdu üstüme pantalonu biraz dar oldu ama aldım dedim bayrama olur bana bu:)))gerci kalıpları biraz büyük gibi.o yüzden olmuştur sanırım
ayyyy canım ben burdayım ama
çooook fenayımmmm
canım dünyaları yemek istiyor, ne yesem yook kesmiyor, deliricemmmmm
evde sütte kalmadı ki bişeyler yapıp geçiştirmeye çalışayımm

nescafe iç.hiç kaçamak yapma çok iyi gidiyorsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…