Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben burdaım.

bugun kızımla alışverişe gttik.genelde hep aynı magzadan alırım.bayadır gitmiyordum .hatta gecen hafdada müşterilerini kahvaltıya davet etmişlerdi gitmedim diyetteyim diye.gecikmeli olarak bugun gittim gelemedigimin mazeretini söyledim ayıp olmasın diye.
sonra ordaki devemlı benimle ilgilenen kız herzaman bedenimi tarzımı bilir ona göre getirir kıyafetleri.en son ramazanda gitmiştim ben 46 beden oldum diye 44 leri geri yollatmıştım demiştim artık olmuyor bunlar bana sen 46 bedeb getir.kız getirmişti ama bu sefer ben sevemedim 46 almadan çıkmıştım çok kaba gelmiştim kendime.şimdi ie begendigim bir takım elbise vardı 2 bedeni kalmış 40 ve 42 .dedim deneyebilirmiyim 42 yi saolsun kız getirdi al abla giy dedi.çeketi cuk oturdu üstüme pantalonu biraz dar oldu ama aldım dedim bayrama olur bana bu:)))

nescafe iç.hiç kaçamak yapma çok iyi gidiyorsun

semacım çok sevindimm :KK9: iyiki almışsın bence de bayrama rahat rahat olur sana:KK34:

valla ben kıvrana kıvrana bitiricem bu geceyi heralde, kahve deiçemiyorum süt yok diye dellencemmmmm

yaa acaba yoğurda biraz light reçelin sadece suyundan katıp yesem mi meyvesinden değil

semacım çok sevindimm :KK9: iyiki almışsın bence de bayrama rahat rahat olur sana:KK34:

valla ben kıvrana kıvrana bitiricem bu geceyi heralde, kahve deiçemiyorum süt yok diye dellencemmmmm

yaa acaba yoğurda biraz light reçelin sadece suyundan katıp yesem mi meyvesinden değil

olur ye bence.
ben şimdi meyva yiycem ayva 2 dilim

ayyyy canım ben burdayım ama
çooook fenayımmmm
canım dünyaları yemek istiyor, ne yesem yook kesmiyor, deliricemmmmm
evde sütte kalmadı ki bişeyler yapıp geçiştirmeye çalışayımm:KK14::KK14:

haaaayyyyıııırrrrrr sakın ha :KK20::KK20::KK20::KK20: Hemen git 2 bardak su iç yatıştır kendini aman ha gözünü seveyim boşa gitmesin bu kadar çaban

haaaayyyyıııırrrrrr sakın ha :KK20::KK20::KK20::KK20: Hemen git 2 bardak su iç yatıştır kendini aman ha gözünü seveyim boşa gitmesin bu kadar çaban

tatlım ne sulaarrr ne sodalarrrr yok kesmiyoooor
yarın muhtemel adet günüm, ondan böyle oldum ben,

ama şimdi yoğurda azcık light reçel kattım da iyi geldi biraz

tatlım ne sulaarrr ne sodalarrrr yok kesmiyoooor
yarın muhtemel adet günüm, ondan böyle oldum ben,

ama şimdi yoğurda azcık light reçel kattım da iyi geldi biraz

bu gibi durumlarda ligt puding sakla bir tane elinin altında olsun.yarın al bir tane koy durun evde kutu sütte at zulaya unut onları.tarihleri hemen geçmiyor zeten

ben burdaım.

bugun kızımla alışverişe gttik.genelde hep aynı magzadan alırım.bayadır gitmiyordum .hatta gecen hafdada müşterilerini kahvaltıya davet etmişlerdi gitmedim diyetteyim diye.gecikmeli olarak bugun gittim gelemedigimin mazeretini söyledim ayıp olmasın diye.
sonra ordaki devemlı benimle ilgilenen kız herzaman bedenimi tarzımı bilir ona göre getirir kıyafetleri.en son ramazanda gitmiştim ben 46 beden oldum diye 44 leri geri yollatmıştım demiştim artık olmuyor bunlar bana sen 46 bedeb getir.kız getirmişti ama bu sefer ben sevemedim 46 almadan çıkmıştım çok kaba gelmiştim kendime.şimdi ie begendigim bir takım elbise vardı 2 bedeni kalmış 40 ve 42 .dedim deneyebilirmiyim 42 yi saolsun kız getirdi al abla giy dedi.çeketi cuk oturdu üstüme pantalonu biraz dar oldu ama aldım dedim bayrama olur bana bu:)))gerci kalıpları biraz büyük gibi.o yüzden olmuştur sanırım

HADİ YA SÜPERSİN CANIM NASIL MORAL OLMUŞTUR SANA İYİ YAPMIŞSIN ALMAKLA CANIM DEDİĞİN GİBİ BAYRAMA KADAR OLUR BİDE İSTERSEN 1 2 SAAT EVİN İÇİNDE GİY AÇILIYO ZATEN BİRAZ PANTOLONLAR BİDE ÖYLE DENE BAKALIM ÇÜNKÜ BEN Bİ KAÇ DEFA DAR DİYE NERDEYSE ALMAKTAN VAZGEÇEÇEKTİM AMA SON ANDA ALDIM İYİKİ ALMIŞIM Bİ GİYİŞTE BOL BİLE GELDİ SENDE Bİ DENE CANIM

bu gibi durumlarda ligt puding sakla bir tane elinin altında olsun.yarın al bir tane koy durun evde kutu sütte at zulaya unut onları.tarihleri hemen geçmiyor zeten

canım zulada pudinglerim var da işte süt yaktı beniiii,
eşim getirecek diye çıkıp almadım, o da sağolsun gecikti :KK47:

neyse daha iyiym şimdii, sağolun kızlar, şimdilik atlattım krizi :KK1:

HADİ YA SÜPERSİN CANIM NASIL MORAL OLMUŞTUR SANA İYİ YAPMIŞSIN ALMAKLA CANIM DEDİĞİN GİBİ BAYRAMA KADAR OLUR BİDE İSTERSEN 1 2 SAAT EVİN İÇİNDE GİY AÇILIYO ZATEN BİRAZ PANTOLONLAR BİDE ÖYLE DENE BAKALIM ÇÜNKÜ BEN Bİ KAÇ DEFA DAR DİYE NERDEYSE ALMAKTAN VAZGEÇEÇEKTİM AMA SON ANDA ALDIM İYİKİ ALMIŞIM Bİ GİYİŞTE BOL BİLE GELDİ SENDE Bİ DENE CANIM

gerci kalıbları biraz büyük geldi 42 yede pek benzemiyor gibi .çünkü evde 42 beden takımlarım var hala pantolonlar dügmelenmiyor

kızlar en son perşembe günü nete girmiştim kitabı pazartesi aldım salı diyete başladım bugun itibariyle 4 kilo vermişim atak dönemindeyim bugün 5. günümü tamamladım hiç bozmadım birde aksine hyatımın en zor haftalarından biriydi...belki ondan çok gitmişdir birde çok kiloluyum ondan

kızlar ya size bişi sorcam.hiç kaçamak yapmıyormusunuz.ama kaçamak dediğim şöyle.mesela kahvaltıya diğerleri için reçel koyucaksıınz ve eliniz değdi yediniz vs gibiyada yemegin tadına bakmak gibi.yani agzınıza kilit mi vurdunuz yoksa bneim söliedigim gibi mutfak kazalrı vs olabiliyormu.benim buugn 2 kere oldu da stres yaptım bozuldu mu die :)

kızlar en son perşembe günü nete girmiştim kitabı pazartesi aldım salı diyete başladım bugun itibariyle 4 kilo vermişim atak dönemindeyim bugün 5. Günümü tamamladım hiç bozmadım birde aksine hyatımın en zor haftalarından biriydi...belki ondan çok gitmişdir birde çok kiloluyum ondan

tebrikler canım 5 günde 4 kilo süper

kızlar ya size bişi sorcam.hiç kaçamak yapmıyormusunuz.ama kaçamak dediğim şöyle.mesela kahvaltıya diğerleri için reçel koyucaksıınz ve eliniz değdi yediniz vs gibiyada yemegin tadına bakmak gibi.yani agzınıza kilit mi vurdunuz yoksa bneim söliedigim gibi mutfak kazalrı vs olabiliyormu.benim buugn 2 kere oldu da stres yaptım bozuldu mu die :)

yok canım sende okadar olur oruç tutmuyoruz ya tabi sürekli yapmamaya çalış ama arada oluyo öyle şeyler :KK1::KK1::KK1:

slm kızlarson 3 aydır iyice benim kilolar aldı başını gitti kendi etrafımda dönüyorum resmen :KK5: bu diyeti duydum sayfalarda çok fazla okuyamadım ama diyet her sitede farklı yazıyor biri bana yol göstersin birde gerçekten işe yarıyormu acaba

gerci kalıbları biraz büyük geldi 42 yede pek benzemiyor gibi .çünkü evde 42 beden takımlarım var hala pantolonlar dügmelenmiyor

kesimleri farklıdır da ondan olmuyordur evdekiler. 46 bedenden 42'ye harika bir gelişim. bayrama kadar rahat rahat giyersin sen o pantalonu.
tebrikler..
ben hiçbir şey almayayım geçen yıl dar diye kaldırdıklarımı deneyeyim diyordum. ama bugün lcw'de bir uzun kazak gördüm çok hoşuma gitti. son dönemde bir tek ordan üstüme göre birşeyler bulabildiğim için uyacak bedenleri de biliyorum. XL ya da XXL. beğendiğim kazaksa tekti ve L bedendi. denemeye vaktim yoktu, şöyle evirip çevirip baktım, olabilir ya da ilk hedef giysisi yaparım dedim, aldım. eve dönünce denedim. tam oldu valla:KK1: kış ortasında bol gelir o kazak bana:KK1:

bende arada oluyor. aynen söylediğin gibi eşimin çayına bal koyarken parmağıma falan damlıyor, gayrıihtiyarı ağzıma gidiyor elim. bir sorun yaratmıyor ama yapmamak lazım.
asıl atak döneminde ağır bir grip geçirdim. antibiyotik falan da fayda etmedi. aktardan zencefil aldık, ilaç niyetine pekmezle zencefil yedim her sabah 4-5 gün boyunca. aktar keçiboynuzu pekmezi vermişti. sabah aç karnına içersen kilo verdirir diyerek. hem kurtuldum boğaz akıntısından hem de atak döneminde kilo verdim.

kızlar en son perşembe günü nete girmiştim kitabı pazartesi aldım salı diyete başladım bugun itibariyle 4 kilo vermişim atak dönemindeyim bugün 5. günümü tamamladım hiç bozmadım birde aksine hyatımın en zor haftalarından biriydi...belki ondan çok gitmişdir birde çok kiloluyum ondan

harika bir sonuç htice. aynen devam...
çok kiloluyum demişsin, çoğumuz aynı durumdayız. iyi tarafından bakalım; verilecek fazla kilon varsa tartıda kocaman kocaman azalışlar görüyorsun, moralin bozulmuyor. :KK1:

bu light puding olayı bende alışkanlık yaptı galiba. akşam yemeğinden sonra hiç tatlı yeme alışkanlığım olmamasına rağmen bir bitki çayı yapayım yanında pudingimi yiyeyim diye düşünürken yakalıyorum kendimi. sanırım puding yapmaya ara vermem gerek...:KK50:

bu light puding olayı bende alışkanlık yaptı galiba. Akşam yemeğinden sonra hiç tatlı yeme alışkanlığım olmamasına rağmen bir bitki çayı yapayım yanında pudingimi yiyeyim diye düşünürken yakalıyorum kendimi. Sanırım puding yapmaya ara vermem gerek...:KK50:

vallahi canım bendede bağımlılık yaptı neredeyse hergün bi tane yiyorum desem yeri var bazen 2 3 gün ara veriyorum ama ozamanlarda baya arıyorum tatlıyı bende fazladan fazladan alıyorummarketten bittikçe yapıyorum:KK1::KK1::KK1:

canım o bendede oluyor, yemeklerin tadına bakmak zorundayız ama tek başına yaşıyor olsak hadi neyse... ilk atak günü 2 yemeğide tamamen tuzsuz yapmıştım ben ondan sonra bakmaya başladım tadına tuzuna....

ben burdaım.

sonra ordaki devemlı benimle ilgilenen kız herzaman bedenimi tarzımı bilir ona göre getirir kıyafetleri.en son ramazanda gitmiştim ben 46 beden oldum diye 44 leri geri yollatmıştım demiştim artık olmuyor bunlar bana sen 46 bedeb getir.kız getirmişti ama bu sefer ben sevemedim 46 almadan çıkmıştım çok kaba gelmiştim kendime.şimdi ie begendigim bir takım elbise vardı 2 bedeni kalmış 40 ve 42 .dedim deneyebilirmiyim 42 yi saolsun kız getirdi al abla giy dedi.çeketi cuk oturdu üstüme pantalonu biraz dar oldu ama aldım dedim bayrama olur bana bu:)))gerci kalıpları biraz büyük gibi.o yüzden olmuştur sanırım
ne kadar güzel bir duygu giyemediğin bedeni giyebilmek.... darısı daha küçük bedenlere.......

bende arada oluyor. aynen söylediğin gibi eşimin çayına bal koyarken parmağıma falan damlıyor, gayrıihtiyarı ağzıma gidiyor elim. bir sorun yaratmıyor ama yapmamak lazım.
asıl atak döneminde ağır bir grip geçirdim. antibiyotik falan da fayda etmedi. aktardan zencefil aldık, ilaç niyetine pekmezle zencefil yedim her sabah 4-5 gün boyunca. aktar keçiboynuzu pekmezi vermişti. sabah aç karnına içersen kilo verdirir diyerek. hem kurtuldum boğaz akıntısından hem de atak döneminde kilo verdim.
benimde atak döneminde boğazım ağrımaya başlamıştı gecenin bir vakti kalkıp sıvı mesir macunu yemiştim, sabaha bişeyim kalmamıştı, yine olsa yine yaparım ama günlerce hasta olmaktan iyiidir

X