Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

fark var mı ne demek hemde nasıl..kilona göre de gayet ince görünüyorsun ..

teşekkür ederim canım

ayy yazık yaa sen de deme barii,
ben hakettiği için uğraşıyorum
o zamanında az uğraşmadı benimlee, ohh olsun

arkdaşlar ben nickimi degiştirecem bilginiz olsun .en baştan yeni bir kullanıcı açıcam ..sazan gibi adsoyad yazmışım ta nisanda .şimdide arkkadaşlıklar iyi gidince özellerede giriyoruz .benimde semaguler dir hep işde ve özellerde.ad ve soyad bu şekil gecer maillerde falan alışmışım burayada yazmışım :))))))))))

aynen öyle canım bide işin garibi bu diyete beraber başladık ikimizde atakta 3 kiloya yakın verdik bizi dışarıda görenler aaaa barış (eşimin adı barış)baya zayıflamışsın diyolardı bana 1 allahın kulu dememişti zayıflamışsın die sinir oluyodum ama şimdi herkes farkediyo ama yinede eşim benden daha fazla verdi ben 7 o 9 kilo verdi ama tabi erkek metabolizması ve kilosunun fazla olmasından kaynaklanıyo

ayy aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım çok önceleri
değiştirince haber verirsin canım

Demmir can harikasın, arada acayip fark var.. Durmadan devam:))

bende erkek arkadaşım kilo alırmı acaba evlendikten sonra diyordum. Ama babasını ve dedesinide gördükten sonra almayacağına o kadar emin oldum ki anlatamam. Genetik olarak uzun vede normal kilodalar. Baba 60 dede 93 yaşında, hala değişmediklerine göre!!! Bense çok meyilliyim. E devamlı fit duran birinin yanında olmak bu işi daha da zorlaştırıyor. Keşke azıcık da o kilo alsa((

teşekkür ederim canım

ayy yazık yaa sen de deme barii,
ben hakettiği için uğraşıyorum
o zamanında az uğraşmadı benimlee, ohh olsun

ya demiyim demiyim diyorum ama bi ton yemek yiyoruz gece oluyor 12 uykumuz gelmiş kaşınma dimi :) hadi kalk hayatım bi ıslak hamburger yiyelim gelelim diyor :) diyorum ki olmaz bu saatte sonra göbek yapıyorsun :) ondansonra trip üstüne trip :))))

teşekkür ederim canım, devamı gelecek inşallahh

da; sen nerelerdesin, hiç uğramaz oldun artık buralara..
nasıl gidiyor?

İyi gidiyor, bir değişiklik yok ama bugün regl oldum çok şişmiş hissediyorum kendimi. Paleo beslenmeye devam. Pek sık uğrayamıyorum işler sıkışık. Fırsat buldukça girip okuyorum. Çok seviniyorum sizin sonuç almanıza. Hepinize sevgiler, öpücükler. Fırsat buldukça geleceğim yine.

teşekkür ederim canım

aslında erkeğe fit olmak tamam da zayıflık yakışmıyor, biraz olacak yanii.
en azından benimki zayıfken çirkindi, evlendikten sonra 10 kg falan aldı, şimdi 84 kg ama boyuda var, çok yakışıyor aslında ona.

ama çok haklısın sürekli fit olan birinin yanında olmak zor, ben ondan 3-4 kg fazlayken tabi boyda ondan kısa olunca, kendimi yanına yakıştıramaz olmuştum

Kızlar şöyle yapalım. İstediğimiz kiloya gelince hayalimizdeki giysiyi giyip resim çekilelim. Birde en şişman halimizde giydiğimiz bir kıyafeti giyip resim çekilelim.

Arada bir o eski bol giysiyi giyip nasıl bir vaziyetten ne hale geldiğimize bakalım.

Ben kendimi hayal ediyorum da.... 60 kg iken şöyle dicem o gün "amma da şişmanmışım yahu )

Son düzenleme:

eyvah eyvahh eşinin de maşallahı varmış, gerçekten çaktırmadan frenle sen onu yavaş yavaş

hadi geçmiş olsu canım, sıkıntılı birkaç gün seni bekliyor..
fırsat buldukça da gel, biz senden çok destek gördük, çok şey öğrendik, boşlama bizi fazla

süper fikir telli turman..
inanırmısın ben o dediğini şimdiden söyleme başladım, amma tombulmuşum diye
ama bak rejimden önce sabahları ayaklarımda müthiş ağrılarla uyanırdım ve ayak bileklerim tutulurdu bir süre, zor basardım.
kilolar gittikçe o ağrı ve tutlmamda geçti, artık uyanır uyanmaz çok rahat kalkıyorum.
bu bile çok çokk önemli benim için

Benimde merdiven çıkmalarım düzeldi. Yürümeyi hiç sevmezdim hafifledikçe rahatladı ayaklarımda.

Birde insan hafifledikçe daha atik oluyo sanırım her konuda

Benimde merdiven çıkmalarım düzeldi. Yürümeyi hiç sevmezdim hafifledikçe rahatladı ayaklarımda.

Birde insan hafifledikçe daha atik oluyo sanırım her konuda

kesinlikle öylee..
o kiloyla bırak iş yapmak, yerimden kalkmak zor geliyordu,
şimdi severek rahatlıkla sağa sola koşuşturuyorum,
demek bir 10 kg daha gitse uçuşa geçicez

aaa o konuda kesinlikle katılıyorum çok da fit kaslı maslı öyle çok süper vucutluda olmasın yani. sinir olurum heralde ben.zaten erkek biraz kadından bi tık kadar çirkin olucak ki öyle kendini bişey sanmasın :)))))

kesinlikle öylee..
o kiloyla bırak iş yapmak, yerimden kalkmak zor geliyordu,
şimdi severek rahatlıkla sağa sola koşuşturuyorum,
demek bir 10 kg daha gitse uçuşa geçicez

Evet ben 60 kiloya gelince o çıt kırıldım kızlar gibi olucam. Yürümeye konuşmaya yemek yemeye zorlancam Şaka bir yanada hiçte sevmem o tipleri.

Vallahi ben 30 kg vermiş halimi düşünüyorumda yahu hakkaten uçarım beee

en çokda merdivenleri ikişer ikişer zıplayarak inmeyi özledim. Ay şimdi yapmaya kalksam bina inler heralde yapamam ki zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…