Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar kitapta süte yer veriliyor, ben geçen gün yazmıştım. kaymağı alınmış(yağsız süt) yazıyor listede. tüketilebilecekler arasında var bu şekilde. ayrıca sos ve bazı yemek tariflerinde de süt var. yani dukan yasaklamış falan değiil. 314. sayfadaki listede görebilirsiniz. bir de tariflerin olduğu sayfalarda...

ayy sağol bihtercim yaa, açıkçası ben kitaba bakmaya üşenmiştim,
ama yasak olması durumunu da pek önemsemedim,
iyi oldu açıkladığın canım

ayy sağol bihtercim yaa, açıkçası ben kitaba bakmaya üşenmiştim,
ama yasak olması durumunu da pek önemsemedim,
iyi oldu açıkladığın canım

simdi bir yemek davetine gidiyorum bugün protein günüm et yiyeceğim ekmek yok sebze yok bol su + et yemek var görüşmek üzere :)

arkadaslar ben yenı katıldım sırff dukan ıcın gunlerdır okuyorum.bugun 11. gunum bıtıyorr kacamksız sızlerı okudukca daha da hırslanıyrmm :)))

bak yaaa hem suç işlemiş hem de suça teşvik ediyoo
çikolatalı light puding yeseydin bari

bende çok suçlu hissediyorum kendimi atak biiti..bugun seyirde ve kaçamak demiyimde tozuttum diyim..davetliydim az az ama yemem gerekenlerden yedim..
zaten dün kendime söz verdim bir haftada tartılacagım diye ..

şimdi ben ne yapayım yarın proteinle mi başlayayım bir gün protenin birgün sebze p.yapayım ne olur yardım edin

offff ya ne güzelde gidiyordum evden hiç çıkmamak lazım mış

bu akşam simla'nın dukan tariflerinden yararlanıp yayla çorbası yaptım. normalde çorbayı çok severim, tarhana, yayla, domates, mercimek, şehriye,sebze çorbası; içine et ve türevleri girmemiş her türlü çorbayla karnımı doyurabilirim. dukan'a başladığımdan beri en çok eksikliğini çektiğim yiyecekti resmen. geçenlerde domates çorbası yapıp nefsimi körlemiştim. ama yayla çorbası süper oldu. pirinçle yapılanından hiç farkı yok, hatta daha da lezzetli. yalnız içine yulaf ezmesi katılarak yapılıyor. gerçi biraz tereddüt ettim ama artık çorbasızlık başıma vurmuştu..

Yayla Çorbası

MALZEMELER:
-3 kaşık yulaf
-2 bardak sıcak su
-3/4 bardak yağsız yoğurt
-1 yumurta
-nane
-tuz

Yulaf 2 bardak sıcak su ile yumuşayana dek yaklaşık 15dk kaynatılır.Bir kase içinde yumurta yoğurt ile çırpılır içine arzu edilen miktarda nane eklenir.Kaynamış olan çorbadan kaseye azar azar eklenerek ılınması sağlanır.Daha sonra karışım yavaş yavaş karıştırılarak kaynayan çorbaya eklenir.Bir taşım beraber kaynatılır.Kesilmemesi için tuz en son eklenir.

-Çorbanın kesilmemesi için kapağının kapatılmamasına ve ateşin kısık olmamasına dikkat edin.
-Yulaf pirinci hiç aratmadı.Bilmeyen içinde yulaf olduğunu asla anlamaz.

demmircan 10 numarasınn maşşşaalllahh ne diyimm!!!
ben bugün aynı kilodaydım 72.600 ya s+p günümde olduum için ya da çayın yanında eşimin yediği fındık ve fıstıklardan 3 tane yediim içinn

carmen merhaba. buralarda olmana sevindim. nasıl gidiyor paleo?

canım normalde yarın ne gününse öyle devam et, canını da sıkma, biraz abarttıysan bugün bundan sonra su daha fazla tüket ve tuzu olduğunca azalt, yaptığın tozutmayı tolore edecektir

ellerine sağlık canım

demmircan 10 numarasınn maşşşaalllahh ne diyimm!!!
ben bugün aynı kilodaydım 72.600 ya s+p günümde olduum için ya da çayın yanında eşimin yediği fındık ve fıstıklardan 3 tane yediim içinn

demmir_can, basküldeki farktan daha büyük fark görünümde ortaya çıkmış. gerçekten süper. özellikle üst bedende büyük fark var; üstelik enine çizgili giymene rağmen :)))

kızlar çok teşekkür ederim bu farkı görmek bana da çok moral oldu,
insan resimlerde farkediyor halini, siz de çekin arada resminizi, motivasyonunuzu arttırır inanın

bende duraklama donemınde spora baslamayı dusunuyorum :) cok sevındım adına ınsallah kılolarımdan sonsuza dek kurtuluruz

kızlar bugun bahsetmiştimya kullanıcı ismimi degiştirecegim diye.

yeni nickim morlady arkadaşlar mor seven ,cevremde mor renk hayranı olarak tanınan bir kişi olarak bu nickle hesabımı açtım.

kızlar -14 kilo ile 2.aşamayı bitirdim.bugün güçlendiirmeye geçtim.darısı sizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…