Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

seninki aşmış kendini bide şarkı bestelemiş. hayır böyle şeyler söylüyorlar iyi tamam da benim eşim evlendiğimizden beri 7 kilo aldı bi kişide demiyor ki aaa sen amma kilo almışsın herkes aaa violet ne güzel bakıyor sana :) ben olunca eee evlendin saldın kendini. benim kocam da bana iyi bakıyor olamazmı ynai :))))

canım benim gelinliğimi diken terzi söylemişti 4 kilo 1 bedendir die. tabi kiloya görede değişi bu ama bizim gibi 7-10 kilo fazlası olanlar için geçerli bu sanırım

Belin süper incelmiş canım yaa. Vay bee 8 cm az değil yani senin 1 beden incelmen çok normal. Bide veremedim diyip üzülüyorsun.

Belin süper incelmiş canım yaa. Vay bee 8 cm az değil yani senin 1 beden incelmen çok normal. Bide veremedim diyip üzülüyorsun.

ben spor yürüyüş yapmıyorum ya akşamları evde hergün 50 mekik çekiyorum ondan gitti göbek ve bel.ama basenle için bişey yapamadım.birde göbek en son olmuştu bende ben yapı itibari ile göbekiz biriyim kilo alınca çıkar.fakat basenli biriyimdir.kilo almasamda yapım öyle.bununda büyük etkisi olabilir idye düşünüyorum

canım benim gelinliğimi diken terzi söylemişti 4 kilo 1 bedendir die. tabi kiloya görede değişi bu ama bizim gibi 7-10 kilo fazlası olanlar için geçerli bu sanırım

demekki dogru diyet yapılırsa dogruyerden verilirse 4 kiloda 1 cm incelme oluyor ve senin terzininde dedigi dogru çıkıyor

gitti gidiyorun arama motoruna yulaf kepeği yaz 3 kutusu 25 lira olan bi marka var ru shei mi ne ona benzeyern ben dün sipariş ettim gelicek yarın

aynen bende senin gibiyim. göbek en son çıkar. ama ne kadar kilo versem de kalça basen hep ben buradayım der. bi ara jeniffer lopez, beyonce falan çıkınca sevinmiştim, yaşasın bunlar da moda oldu artık diye.. ama tabi hatunlar o kadar fit ki, göbek dümdüz, vücut sımsıkı.. onlarda harika duruyor. yani biraz geniş kalça bence hoş durabilir ama göbek gider vede yağlar erirse:))

kızlar size 2 ay önceki ve az önce çektiğim resimlerimi ekliyorum , arada baskülde 9 kg fark var, görünümde de var mı

Hayatım olmaz mı.. Bariz fark var. Baya incelmişsin canım. Dahada inceleceksin Allahın izni ile.

Çok iyi yaaa. 5 kiloda bir çek resmini

ay evet canım yaa, resimde de olsa görmek acaip mutlu etti beni yaaa
tamam ozaman 73 e düşünce tekrar çekip hepsini koyucam

bence kesinlikle sana katılıyorum biraz kalça çok süper duruyor kadında ama bel ince ve sıfır göbek olucak bacaklarda ince olucak tabiki :) jennifer gibi :)))) ben o yüzden baseni o kadar takmıyorum kafaya. zaten kadınların yapılarına göre hamilelikte vucudun ağırlığını taşıdığı için kilolar basende depolanırmış o yüzden erkekler göbeğe kadınlar basene kilo alır ilk. tabi ne kadar bilimsel bilemiyorum

ayyy aynı muhabbet dün gece bizde de geçti sema,
gece pijamalarını giyiyordu , amaaann o göbek ne öyle dedimmm
hemen sana ne ben mutluyum böyle diye savunmaya geçti
hepsi aynıııı işte

hepsi aynılar kızım benimkide aynı savunmayı yapıyodu ben mutluyum göbeğimle sen niye aramıza giriyosunki diyodu ama dukanı yaıp 1 ayda 9 kilo verince tabi göbekte baya gitti şimdide eskiden nekadar zor hareket ediyodum eğilince göbeğim sıkışıyodu iyi oldu şimdi sıkışmıyo demeye başladı :) yani aslında kendileride göbek istediklerinden değil kendilerini savunacaklar ya

ayyy aynı muhabbet dün gece bizde de geçti sema,
gece pijamalarını giyiyordu , amaaann o göbek ne öyle dedimmm
hemen sana ne ben mutluyum böyle diye savunmaya geçti
hepsi aynıııı işte

hepsi aynılar kızım benimkide aynı savunmayı yapıyodu ben mutluyum göbeğimle sen niye aramıza giriyosunki diyodu ama dukanı yaıp 1 ayda 9 kilo verince tabi göbekte baya gitti şimdide eskiden nekadar zor hareket ediyodum eğilince göbeğim sıkışıyodu iyi oldu şimdi sıkışmıyo demeye başladı :) yani aslında kendileride göbek istediklerinden değil kendilerini savunacaklar ya

seninki yine eritmiş, benim ki habire şişiriyor
eskiden benimle uğraşıp kendini kamufle ediyodu ama baktı şimdi benimkiler gidiyor, mecbur savunmaya geçiyor
ona sorsan tığ gibi delikanlı

gitti gidiyorun arama motoruna yulaf kepeği yaz 3 kutusu 25 lira olan bi marka var ru shei mi ne ona benzeyern ben dün sipariş ettim gelicek yarın
sağol canım bende dün baktım bir sitede buldum son iki marketim kaldı onlarada bakayım yoksa siparişimi veririm bolca hemde...çok lazım olacak çünkü..

kızlar size 2 ay önceki ve az önce çektiğim resimlerimi ekliyorum , arada baskülde 9 kg fark var, görünümde de var mı

Eki Görüntüle 277084 Eki Görüntüle 277087 Eki Görüntüle 277090

fark var mı ne demek hemde nasıl..kilona göre de gayet ince görünüyorsun ..

seninki yine eritmiş, benim ki habire şişiriyor
eskiden benimle uğraşıp kendini kamufle ediyodu ama baktı şimdi benimkiler gidiyor, mecbur savunmaya geçiyor
ona sorsan tığ gibi delikanlı

sizinkiler yine önemsemiyor bizdede tam tersi yanlışlıkla bişey diyim yada bişey ima ediyim hemen surat düşüyor ilk cümlesi "karım artık beni beğenmiyor goril gibi oldum" :) ya ne alakası var diyorum ben kilonlamı seviyorum seni. yok bi tripler bi tripler offff diyorum sen kilo alma. sanki silah dayıyorum kafasına nolur yemek ye diye. bide kadınlara anlaşılmaz derler. bence biz son derece netiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…