Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aaa o konuda kesinlikle katılıyorum çok da fit kaslı maslı öyle çok süper vucutluda olmasın yani. sinir olurum heralde ben.zaten erkek biraz kadından bi tık kadar çirkin olucak ki öyle kendini bişey sanmasın :)))))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

o yüzden acilen kurtulmalıyız bu kilolardan

aaa o konuda kesinlikle katılıyorum çok da fit kaslı maslı öyle çok süper vucutluda olmasın yani. sinir olurum heralde ben.zaten erkek biraz kadından bi tık kadar çirkin olucak ki öyle kendini bişey sanmasın :)))))

Even onlardan daha güzel olup onları beğenmeyelim.

Ben diyet yaparken benimkine envai çeşit yemekler kekler börekler yapıyorum. Benle makara yaparken iyiydi. Kendim zayıflıcam onu şişiricem. sonra o benim yanımda şişman kalacak. Çok dikkat ediyor kendine kilo almasın diye ama ben sinsice onu şişmanlatmaya başladım bile.... Evet çok kötüyüm :KK47:

Even onlardan daha güzel olup onları beğenmeyelim.

Ben diyet yaparken benimkine envai çeşit yemekler kekler börekler yapıyorum. Benle makara yaparken iyiydi. Kendim zayıflıcam onu şişiricem. sonra o benim yanımda şişman kalacak. Çok dikkat ediyor kendine kilo almasın diye ama ben sinsice onu şişmanlatmaya başladım bile.... Evet çok kötüyüm :KK47:

:KK9::KK9: aynı hainliği yapıyorum tatlım ben deee
benden gidenler ona yapışacakk

:KK9::KK9: aynı hainliği yapıyorum tatlım ben deee
benden gidenler ona yapışacakk

ay bitek ben hainim zannediyordum :) demekki herkes yapıyormuş. Geçen akşam bana diyor ki sanki sen Kıvanç Tatlıtuğ u benden daha çok beğeniyorsun :)))))))))))) aaaaaaaa dedim olurmu aşkım benim gözüm kimseyi görmez ki senden başka :) hem ben öyle o kadar sarı adam sevmiyorum dedim :) inandı bana :) tabi bunları ağzımın suyunu sildikten sonra söyledim ama o görmedi :)))

ay bitek ben hainim zannediyordum :) demekki herkes yapıyormuş. Geçen akşam bana diyor ki sanki sen Kıvanç Tatlıtuğ u benden daha çok beğeniyorsun :)))))))))))) aaaaaaaa dedim olurmu aşkım benim gözüm kimseyi görmez ki senden başka :) hem ben öyle o kadar sarı adam sevmiyorum dedim :) inandı bana :) tabi bunları ağzımın suyunu sildikten sonra söyledim ama o görmedi :)))

Öldürdün beni yaaaaaaaaa :KK1: :KK1: :KK1:

Öldürdün beni yaaaaaaaaa :KK1: :KK1: :KK1:

benim eşim işi itibariyle bi çok ünlüyle çalışıyor ve bende çok aşırı derecede bi tarkan hayranlığı var. senelerdir ölür biterim ama gitmediğim konseri yok diyebilirim. ama bi türlü tanışamadım tarkanla. bende çok ciddi bi takıntı oldu. bu yazın bi iş için tarkanla çalışıcaklar. beni tanıştırırmısın dedim geçen tabi tanıştırırım ama ne alaka niye istiyorsun ki şimdi sen bu adamla tanışmayı napıcaksın o da bizim gibi insan dedi :) "İNSAN MI?" :)))) yta dedim ben onun sanatçı kişiliğini beğeniyorum çok güzel bir sesi besteleri sözleri çok başarılı böyle değerli bi sanatçıyla tabikide bi sohbet etmek isterim :) şimdilik yedi gibi hazirana kadar ağzımın suyu aka aka izlemezsem uyanmaz heralde yoksa hayatta tanıştırmaz :)))))

maşallah, oku oku bitiremedim, ne kadar çok sayfa olmuş böyle..............

kızlar özel msj da atsam kk linkleri engelliyor

google a leslie sansone yazın, çıkan 2. ya da3. site (diyetcenter) küçültülmüş tek linkler veriyor,
ordan tüm partları indirebilirsiniz
çok teşekkürler canım, hemen indiriyorum

kötü niyetli de olsa seni 10 kg hafifletmiş, çok münasebetsiz bir konuşma ama harika bir başarı yaşatmış sana:)) bende üniversiteyi istanbulda okumuştum. orada çok yakın bi arkadaşım vardı yurtta kalıyorduk birlikte. ama aslında ist.da oturuyordu annesi, anadolu yakasından okula gelemiyordu. neyse hafta sonları annesine gidiyorduk kalmaya. o da biraz kilo almıştı, uzun boyluydu da. bigün kapıdan girerken komşularından bi adamla karşılaştık ve ooo ilknur, güreşlere mi hazırlanıyorsun demesin mi adam!!! ikimiz de şok... tabi arkadaşım bunu duyunca bi hırslandı, eskisinden de incecik olmuştu:)) bi gün de 65 falan olduğum zaman.. o dönem yurt dışından anguzlar gelmişti türkiyeye:) (dana, ama anguz deniyor onlara. baya besililer hemde). hatırlar sanırım herkes. neyse erkek arkadaşım belime bi sarıldı, sonrada demesim ni ooo, anguzum benim diye!!! ay nasıl sinirlendim anlatamam. 1-2 gün konuşmamıştım onunla. sonra o sinirle 2-3 kg verdim ama kalıcı olmadı. araya yaz girdi ve eylülde gene başladım işte diyete. hala aklımdan gitmez, çok kötü pot kırmıştı!!!
tipik erkek "kaş yaparken göz çıkarması", akılları sıra espri yapıp şirin olmaya çalışıyorlar işte

kızlar size 2 ay önceki ve az önce çektiğim resimlerimi ekliyorum , arada baskülde 9 kg fark var, görünümde de var mı :KK1:
wawwwwwwwww, fark olmazmı arada... harika görünüyorsun, işte bende senin ilk halin gibiyim şimdi :)

Eki Görüntüle 277084 Eki Görüntüle 277087 Eki Görüntüle 277090

Acaip farketmiş, tebrikler devamını bekliyoruz.
carmennnnn, unuttun ama bizi, özletme lütfen kendini

benim eşim işi itibariyle bi çok ünlüyle çalışıyor ve bende çok aşırı derecede bi tarkan hayranlığı var. senelerdir ölür biterim ama gitmediğim konseri yok diyebilirim. ama bi türlü tanışamadım tarkanla. bende çok ciddi bi takıntı oldu. bu yazın bi iş için tarkanla çalışıcaklar. beni tanıştırırmısın dedim geçen tabi tanıştırırım ama ne alaka niye istiyorsun ki şimdi sen bu adamla tanışmayı napıcaksın o da bizim gibi insan dedi :) "İNSAN MI?" :)))) yta dedim ben onun sanatçı kişiliğini beğeniyorum çok güzel bir sesi besteleri sözleri çok başarılı böyle değerli bi sanatçıyla tabikide bi sohbet etmek isterim :) şimdilik yedi gibi hazirana kadar ağzımın suyu aka aka izlemezsem uyanmaz heralde yoksa hayatta tanıştırmaz :)))))

Sen olsada olur olmasada olur de bak daha kolay olur senin için. Hatta abart onunda neresini yakışıklı buluyorlarsa de :KK1:

kızlarrr bu resimleri nasıl ekliyosunuz bende eski halimle yeni halimi koymak istiyorumda

Canım bu mesaj yazma kısmında üstte resim ekleme var onu bir dene olmazsa resmine imageshack.us sitesinden link alıp kodlu olarak koyman lazım. Bir dene önce mesaj kısmında olanı

kızlarrr bu resimleri nasıl ekliyosunuz bende eski halimle yeni halimi koymak istiyorumda

hadi yükle canımm

msj yazdığımız pencerede en üstte sondan 3. kutucuk var ya ataç şeklinde ona tıkla,
açılan pencerede yukarıda sağda dosya ekle yi tıkla,
dosyaları seç i tıkla,
bilgisayarından istediğin resimleri yükle,
upload files i tıkla,
aşağıda eklentilerde resimlerin çıkacak sonra alt sağ köşede içeriğe ekleyi tıkla ve bitir de

Herkese mrb;
bir sey soracaktım; birisi sanki cok süt tüketince kilo veremiyordum azalttım daha rahat veriyorum gibi birsey yazmış gecmiş sayfalarda. süt tüketimi sınırlımı olmalı, ben yağsız sütlerden hergün içebildiğim kadar içiyorum; acaba yanlışmı yapıyorum?

Herkese mrb;
bir sey soracaktım; birisi sanki cok süt tüketince kilo veremiyordum azalttım daha rahat veriyorum gibi birsey yazmış gecmiş sayfalarda. süt tüketimi sınırlımı olmalı, ben yağsız sütlerden hergün içebildiğim kadar içiyorum; acaba yanlışmı yapıyorum?

valla bende çok süt içiyorum kilo vermemi hiç etkilemedi

Herkese mrb;

kitapta da süte yer verilmediği için aslında içilmemesi gerekiyormuş, ben de bilmiyordum ve ben de başından beri hergün neredeyse yarım lt yağsız süt içiyorum, ama benim kilo vermeme engel olmadı, içmeye de devam ediyorum.

belki duraklama yaşanırsa süt içmeye ara vererek bu aşılabilir

X