Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

-900 le başladım diyorsun bulut bebekten okudum.bugunmu verdin -900 bulamıyorum yazını..

yag kullandınmı dün peki?????yoksa sırf dukanmı yaptın

kızlar bugün kahvaltıda kocaman 1 krep yaptım, içine light labne sürdüm, üstüne de 1 tane hindi füme , sonra dürüm yaptım, harika olduu..

hazırlayıp yanınıza da alabilirsiniz

kötü niyetli de olsa seni 10 kg hafifletmiş, çok münasebetsiz bir konuşma ama harika bir başarı yaşatmış sana:)) bende üniversiteyi istanbulda okumuştum. orada çok yakın bi arkadaşım vardı yurtta kalıyorduk birlikte. ama aslında ist.da oturuyordu annesi, anadolu yakasından okula gelemiyordu. neyse hafta sonları annesine gidiyorduk kalmaya. o da biraz kilo almıştı, uzun boyluydu da. bigün kapıdan girerken komşularından bi adamla karşılaştık ve ooo ilknur, güreşlere mi hazırlanıyorsun demesin mi adam!!! ikimiz de şok... tabi arkadaşım bunu duyunca bi hırslandı, eskisinden de incecik olmuştu:)) bi gün de 65 falan olduğum zaman.. o dönem yurt dışından anguzlar gelmişti türkiyeye:) (dana, ama anguz deniyor onlara. baya besililer hemde). hatırlar sanırım herkes. neyse erkek arkadaşım belime bi sarıldı, sonrada demesim ni ooo, anguzum benim diye!!! ay nasıl sinirlendim anlatamam. 1-2 gün konuşmamıştım onunla. sonra o sinirle 2-3 kg verdim ama kalıcı olmadı. araya yaz girdi ve eylülde gene başladım işte diyete. hala aklımdan gitmez, çok kötü pot kırmıştı!!!

Aklıma ne geldi biliyomusunuz kurban geliyo ya hani ızgaralar felan Diyeti bozmak ta riskliymiş kurbandan sonramı başlasam herşeyide soruyorum ama sizden gelen yorumlara önemverdiğim için :)

ne kadar kaba bi sözcük.kendi neymiş????????

çok kızarım böyle dengesiz konuşanlara .ya önce söyledigin söz yada şaka neyse(hiç şaka sevmem) önce bi düşün sonra söyle deilmi?

arkadaşın görüştügü bayanıda resmen kınıyorum.yaptıgı terbiyesizlikten başka bişey deil

kızlar dukanda 1.5 ayımı tamamladım bu hafta 3 kilo vermişim 7. takımdayım aynı zamanda..toplamda 10 kilo verdim ..daha ne istiyim allahtan......

Ohhhh devamıda gelir inşaAllah. Tebrik ederim süper

-900 le başladım diyorsun bulut bebekten okudum.bugunmu verdin -900 bulamıyorum yazını..

yag kullandınmı dün peki?????yoksa sırf dukanmı yaptın

Sırf dukanla yaptım canım. Yani tam 1 günde fark etti. Şöyle de bir şey var ama benim son günlerde arttırdığım tek şey yeşil çay. Onu günde 1 bardak içerken son bir kaç gündür günde en az 3 bardak içiyorum. Dikkat ediyorum da onu içmeye başladığımdan bu yana sanki daha bi iyi kilo verdim gibi.

Muhakkak bi deneyin yemeklerden sonra 1 bardak yeşil çay için.

Tipik erkek esprileri. Ne sinir bozucu yaa. Geçende eşim tontişim diye nazlandırıyor beni ay nasılda sinir oluyorum o öyle deyince paralayasım geliyor onu

evet erkekler sözde sevgi sözcükleri olarak kullanıyorlar bunları.. ama gel de anlat ne kadar saçma sapan olduğunu.. bide niye kızdın ki diye anlamazlar...

ben günde nerdeyse 10 fincana yakın çay içiyorum bunun 3-4 fincanı siyah çaydır gerisi yeşil çay ve digerleri

omega3 aldınmı peki

kızlar yaaa sinir oldum bugün + 300 çıktım dün fala bişey yemedim bide dışarı çıktığım için fazla su içemedim ondan galiba ooffff ne güzel seviniyodum azar azar gidiyo diye ama bugün yine hüsrana uğradım bakalım yarın nolcak ooofffffff

ben günde nerdeyse 10 fincana yakın çay içiyorum bunun 3-4 fincanı siyah çaydır gerisi yeşil çay ve digerleri

omega3 aldınmı peki

Aldım canım bende yaklaşık 1 haftadır düzenli kullanıyorum.

Süt çok kullanıyordum, sütü azaltalı da kilo vermemde düzelmeler oldu. Demekki hakkaten süt olumsuz etki ediyormuş.

Bide ben öyle çeşit çeşit yemekler yapamıyorum maalesef. Düz hesap sabah peynir yeşil çay o kadar öğlen suda haşlanmış tavuk yoğurt akşam bazen krep peynir bazen tavuk bazen balık. Sebze günlerinde de çok az sebze kullanıyorum. Yemek yapamıyorum maalesef. Beceremiyorum da zaten o yemekleri
Sebze günlerinde sen dedikten sonra zaten genelde kabak alıyorum, geçende karnıbahar haşlamıştım.

evet erkekler sözde sevgi sözcükleri olarak kullanıyorlar bunları.. ama gel de anlat ne kadar saçma sapan olduğunu.. bide niye kızdın ki diye anlamazlar...

genelde erkeklerde var öyle sevme biçimleri benim eşimde daha üniversitedeyken ki ben ozamanlar 55 56 kiloyum ozamanlar bile beni küçük danam diye seviyodu tabi sonra biraz kilo aldım danam diye sevmeye başladı küçüklükten çıktım yanievlendikten sonra 10 kilo lıncada bu sefer danazor yarim diye sevmeye başladı hatta şarkı bile besteledi bana söyleyim de gülün
danazor yarim danazor,bana sor yarim bana sor diye şarkı söylüyodu şimdi zayıflayınca aşkım ya ben şimdi nasıl dalga geçicem seninle kurudun gittin diyip duruyo ama ben pek aldırış etmedim bu söylediklerine sizde takmayın kafanıza boş verin erkeklerin kanında var bu

çok güzel gidiyorsun hayatım mezurayla ölçtünmü kendini nasıl durumun..birde kabızlıgın gectimi.

Bak canım ben geçen bir tartıldım 88,8 sonra ertesi gün bir çıktı 89,50 sonra 88,7 gidiyor. Ben + 1 kilo bile gördüm. Sakin ol ve kilolarının gitmesini bekle canım. İnat et direniyorlar sakın kanma

çok güzel gidiyorsun hayatım mezurayla ölçtünmü kendini nasıl durumun..birde kabızlıgın gectimi.

Onu yapmadım işte bu gün ölçeyim bari iyi olur. Ama giysilerimden belli oluyor şu an bile. Gerçi o 10 kg olmadan çok belli olmaz heralde vereceğim kilo çok olunca. Kabızlık tam anlamı ile geçmedi doğadan form çayı içtim bu gün bi tane daha içicem sanırım akşam ciddi bir karın ağrısı ile kıvranacağım ama ne yapayım yoksa gitmiyor. Birde tam anlamı ile o halden kurtulunca tartılayım bakalım nasıl olacak.

Sen neler yaptın canım nasıl gidiyor

Bak canım ben geçen bir tartıldım 88,8 sonra ertesi gün bir çıktı 89,50 sonra 88,7 gidiyor. Ben + 1 kilo bile gördüm. Sakin ol ve kilolarının gitmesini bekle canım. İnat et direniyorlar sakın kanma

kırcam ben onun inadını ben bi direncem onlara görcekler günlerini kavga edicem resmen kilolarımla yaaa

ne güzel deilmi.şimdide meyva kurdum der yeterki sevsinde seni.

benimkide bozuluyor kilo vermeme dermişim..
baskülde kilom 3.5 verdim gözüküyor ama 1 beden inceldim .nasıl oluyor 3.5 kilo ile bir beden derseniz görüntüde acayip belli oluyor direk yagdan verdim ben.tabi fit durma yolunda başarılı oluncada benimki ben güzel görünecem diye herhalbiraz bozuluyor acıkcası belli etmiyor ama.durum onu gösteriyor.ve hiç iltifat bile etmiyor bana.hiçde motive etmiyor..
onun göbekde baya büyüdü bu aralar

ay buna çok güldüm ya, çok hoşsun:)))

süper yaaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…