Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Onu yapmadım işte bu gün ölçeyim bari iyi olur. Ama giysilerimden belli oluyor şu an bile. Gerçi o 10 kg olmadan çok belli olmaz heralde vereceğim kilo çok olunca. Kabızlık tam anlamı ile geçmedi doğadan form çayı içtim bu gün bi tane daha içicem sanırım akşam ciddi bir karın ağrısı ile kıvranacağım ama ne yapayım yoksa gitmiyor. Birde tam anlamı ile o halden kurtulunca tartılayım bakalım nasıl olacak.

Sen neler yaptın canım nasıl gidiyor

iyi gidiyor kabızlık sorunum gecti allattan .ama tuvalet baya sorun olmuştu bana sonuç kötüye dogru gidiyordu.kabızlıgın sonu kötü nerdeyse aglıyacaktım tuvalette .tuvalete gitmek bile istemiyordum basur oldum galiba..

şimdi carmen ve med le paleo yapıyoruz.dukana ilave sadece yag ve sebze ilave.yani 1+1 yerine hergün sp yapıyorum.şöyle söyleyeyim sabah tavada yumurta yiyeceksem tereyaglı yapıyorum .salata yiyceksem az zeytin yagı döküyorum.

fakat 2 günde verdim 500 gram .1 bedende inceldim toplamda şuan 44 bedenim.
sabah mezurayla ölçtüm çok fark var 1 ay öncesine göre

Son düzenleme:
kızlar yaaa sinir oldum bugün + 300 çıktım dün fala bişey yemedim bide dışarı çıktığım için fazla su içemedim ondan galiba ooffff ne güzel seviniyodum azar azar gidiyo diye ama bugün yine hüsrana uğradım bakalım yarın nolcak ooofffffff

canım bence hergün tartılmak iyi bi fikir değil. hazır çizelge de yapmışken bence haftada bir perşembe tartılma düzenine uymak gerek. çünkü her gün tartılınca mutlaka +, - farklar oluyor. ama haftada 1 olunca illaki - görür insan tartıda. bazı duraklama dönemleri oluyor ama buna da alıştık arık. onun haricinde haftada 1 ideal derim ben..

ne güzel deilmi.şimdide meyva kurdum der yeterki sevsinde seni.

benimkide bozuluyor kilo vermeme:KK15::KK15::KK15: dermişim..
baskülde kilom 3.5 verdim gözüküyor ama 1 beden inceldim .nasıl oluyor 3.5 kilo ile bir beden derseniz görüntüde acayip belli oluyor direk yagdan verdim ben.tabi fit durma yolunda başarılı oluncada benimki ben güzel görünecem diye herhalbiraz bozuluyor acıkcası belli etmiyor ama.durum onu gösteriyor.ve hiç iltifat bile etmiyor bana.hiçde motive etmiyor..
onun göbekde baya büyüdü bu aralar

İşte asıl incelme seninki. Sen bırak tartıyı şekerim görünüşe bak. Hantal kaldıktan sonra ne anlamı var 20 kg versek. En güzeli seninki.

Demek baya kıskanıyor ki eşin bir şey demiyor E tabi o şimdi göbekliyse yanında fit bir hatun olmasını istermi hiç. :27

Sakın şaşırıpda onun göbeğine laf deme bu sefer daha fena bozulur inan bak :KK1:

ben son zamanlarda yulaf kepeğini yiyemiyorum. yani 1 haftadır hiç yemedim hatta. krepten çok sıkıldım çünkü. sizce şart mı onu yemek?? eğer öyleyse ekmek yapıp yada o kekten yapıp günde 1 dilim yiyerek yapabilicem sanırım...

kızlar evin camlarını sildim, spor yapmama gerek var mı :KK9::KK9:

ayy nasıl kaytaracağımı şaşırdım valla :KK9:

kızlar evin camlarını sildim, spor yapmama gerek var mı :KK9::KK9:

ayy nasıl kaytaracağımı şaşırdım valla :KK9:

bence yeterince güzel bir spor yerine geçmiştir cam silme işi:)) bende son zamanlarda işten eve giderken yaptığım yürüyüşleri yapamadım. 1 haftadır. ama sağda solda çok hareket ettiğimden akşam yatağıma yatınca kendimi yorulmuş hissediyorum. kilo da verdiğime göre sanırım hareketi arttırmak da işe yarıyor. dün akşam da bowling oynamaya gitmiştik. sabah kalktığımda kol ve bacak kaslarımın ağrıdığını hissettim:) demek ki o da spormuş :KK76:

İşte asıl incelme seninki. Sen bırak tartıyı şekerim görünüşe bak. Hantal kaldıktan sonra ne anlamı var 20 kg versek. En güzeli seninki.

Demek baya kıskanıyor ki eşin bir şey demiyor E tabi o şimdi göbekliyse yanında fit bir hatun olmasını istermi hiç. :27

Sakın şaşırıpda onun göbeğine laf deme bu sefer daha fena bozulur inan bak :KK1:

ya zaten benimki başlı başına bir alem adam millet yanında hoş bakımlı bir hanım olsun ister benimki istemez.makyaj bile yapmam(gerek dumam zaten) sadece göz makyajı yaparım gözkalemi far oda.ona bile ne gerek var yapıyorun der bazen suratını asar.bende derimki yahu yaş 40(ama görsen 30 gibiyim) oldu artık hayatım kim neylesin beni .az sana güzel görüneyim kendime güzel görüneyim yeter diye söylediginin gereksiz oldugunu anlatmaya çalışırım.eskiden hiç yapmazdım belki ona alıştı bilemiyorum.surat yapar yani

bende artık onun göbegine laf ediyorum .benimki gittiya.napayım ediyorum işte.dün giydirecek gömlek bulamıyrorum .dügmeler patlayacak gibi olacak nerdeyse hiç hoş durmuyor göbek.diyorumki az ye ekmek yeme göbegi erit.

oda bana diyor sana ne ben böyle mutluyum göbegimden ne istiyon

bence yeterince güzel bir spor yerine geçmiştir cam silme işi:)) bende son zamanlarda işten eve giderken yaptığım yürüyüşleri yapamadım. 1 haftadır. ama sağda solda çok hareket ettiğimden akşam yatağıma yatınca kendimi yorulmuş hissediyorum. kilo da verdiğime göre sanırım hareketi arttırmak da işe yarıyor. dün akşam da bowling oynamaya gitmiştik. sabah kalktığımda kol ve bacak kaslarımın ağrıdığını hissettim:) demek ki o da spormuş :KK76:

zaten önemli olan hareket etmek, illa yürüyüş olacak değil ki canım, yalan mı :KK1:
şimdi akşama kadar götürür bu beni, sonra belki leslie yaparım.

kilo vermeyi de geçtim, sarkmalar olur diye korkuyorum:KK37:

ya zaten benimki başlı başına bir alem adam millet yanında hoş bakımlı bir hanım olsun ister benimki istemez.makyaj bile yapmam(gerek dumam zaten) sadece göz makyajı yaparım gözkalemi far oda.ona bile ne gerek var yapıyorun der bazen suratını asar.bende derimki yahu yaş 40(ama görsen 30 gibiyim) oldu artık hayatım kim neylesin beni .az sana güzel görüneyim kendime güzel görüneyim yeter diye söylediginin gereksiz oldugunu anlatmaya çalışırım.eskiden hiç yapmazdım belki ona alıştı bilemiyorum.surat yapar yani

bende artık onun göbegine laf ediyorum .benimki gittiya.napayım ediyorum işte.dün giydirecek gömlek bulamıyrorum .dügmeler patlayacak gibi olacak nerdeyse hiç hoş durmuyor göbek.diyorumki az ye ekmek yeme göbegi erit.

eşini de dukana davet et:) o da katılsın aramıza...

ayyy aynı muhabbet dün gece bizde de geçti sema,
gece pijamalarını giyiyordu , amaaann o göbek ne öyle dedimmm
hemen sana ne ben mutluyum böyle diye savunmaya geçti :KK9:
hepsi aynıııı işte

zaten önemli olan hareket etmek, illa yürüyüş olacak değil ki canım, yalan mı :KK1:
şimdi akşama kadar götürür bu beni, sonra belki leslie yaparım.

kilo vermeyi de geçtim, sarkmalar olur diye korkuyorum:KK37:

bak o konuda haklısın, sarkmalara karşı önlem almamız gerek. kilolar azar azar giderken yapmalı ki bu arada deri iyce gevşemeden toparlansın yavaştan. lesli yi netten araştırdım, hiç fena değil. yerinde yürümek gibi bişey aslında, doğru videoları izlediyse. başka detayı var mı ben tamamını izlemedim. bir de ne kadar süre yapıllıyor?? biz yürümeye vakit bulamayanlar için çok ideal görünüyor, hele de kışa girerken..

bak o konuda haklısın, sarkmalara karşı önlem almamız gerek. kilolar azar azar giderken yapmalı ki bu arada deri iyce gevşemeden toparlansın yavaştan. lesli yi netten araştırdım, hiç fena değil. yerinde yürümek gibi bişey aslında, doğru videoları izlediyse. başka detayı var mı ben tamamını izlemedim. bir de ne kadar süre yapıllıyor?? biz yürümeye vakit bulamayanlar için çok ideal görünüyor, hele de kışa girerken..

ben dışarda yürüyordum ama havalar soğuyunca bunu keşfettim, şimdi hava güzel de olsa çıkma gereği duymuyorum :KK1:

canım toplamda 1 mil den 5 mile kadar 5 farklı videosu var, süreleri ve zorluk dereceleri giderek artıyor.
20 dk dan 70 dk ya kadar uzuyor zamanla.
aslında yerinde saymak gibi görünüyor ama hem kolay hem de etkili bir yöntem.

ben 2 milden başladım, 3 e zor geçtim. daha 3e alışamadım, zorluyor yarısından sonra :KK1:
tüm partları indir, yavaş yavaş arttırarak yaparsın sen de

eşini de dukana davet et:) o da katılsın aramıza...

valla aslı oda oda sıcak bakmaya başladı gibi.mesela benim mekik aleti var evde salonda ortalık yerde duruyor baktım onu çekmeye başladı ama zor yaptı 4-5 kez yapınca dedi yapamıyorum.kendisi çok bakımlı bir adam ama akşam yemeginde 1 ekmek yiyor tek başına hertaraftan kilo aldı ama göbek bu aralar çıktı görüntüsünün çirkinleştigini görüyor ama belli etmiyor.şuan hani aman aman kilolu durmuyor ben daha kilolu duruyordum ondan.fakat ben indim oda aldı şuan o 87 kilo ben 78 kilo ilerde böyle devam ederse 90 nı gecicek ve çok zorlanacak.erkeklerde bizim gibi deiller yapı itibariyle..kadınlar önce dışı kısmı yaglanırmış sonra iç organlar yaglanırmış.erkeklerde tam tersi onlar içten başlarlarmış yaglanmaya sonra dışa vururlarmış..ee göbek büyürse demekki onun karaciger yaglanmış zaten .ve saglık sorunları başlar yakında .istemiyorum hastalansın .saglıklı uzun beraber yaşlanalım .

bakın benim sabah mezurayı aldım ölçtüm kendimi.en son 1 ay kadar ölçmüştüm aradaki farka bakın şimdi

basenler 116 cm
bel 88 cm idi 16.09.2011 tarihli bu ölçüler

bugun sabah işte ölçüler
basenler 112cm
bel 80 cm olmuş

ilk giren son çıkar yöntemi yada son giren ilk çıkar yöntemi işte..

o bel benim bu sen eolmuştu ama basenlerim 4 sene falan önce oluşmuştu oölçüye çıkmıştı

Ayyy :KK1::KK1::KK1:

Dedim ben ya.. bırak adamcağızın göbeğini. :KK52:

Ben benimkinin biraz var göbeği çok değil göbeğin çıkmış dedim de anacım dediğime diyeceğime pişman etti beni :KK37: en sonda o göbek değilmiş hem çok zayıf olunca da takım elbiseleri güzel olmazmış üzerine :KK53:

Amann biz güzel olalım onlar düşünsün.

ayyy aynı muhabbet dün gece bizde de geçti sema,
gece pijamalarını giyiyordu , amaaann o göbek ne öyle dedimmm
hemen sana ne ben mutluyum böyle diye savunmaya geçti :KK9:
hepsi aynıııı işte

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

süpersin .?

bir ay önce göze batmıyordu bacım gitiya seninki demi??????????

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

süpersin .?

bir ay önce göze batmıyordu bacım gitiya seninki demi??????????

evet canım 4 kattan 1i gitti :KK9:
şimdi saldırı zamanıııııı

çok zevkli oluyomuş ama hakkaten, adamlar bizimle uğraşmakta haklıymış:KK9:

bu arada maşallah ölçülerin gerçekten baya farketmiş, ben de ölçmemiştim, yarın sabah ölçeyim bari, haftada bir ona da bakarım

merhabalar..
bugün atak döneminin son günü.. sabah tartıldım tartım 62 nini altına indi yaşaşınnnnn.. ama dijital olmadığından tam ne kadar verdim bilemiyorum.. en iyisi dijital bir tartı alayım keyifli keyifli çıkayım üstüne dimi...

bugüne kadar hiçbir diyete üçgünden sonra devam edemeyen ben büyük bir keyifle devam ediyorum.. başlarken bir deneyeyim diye başladım ama sonunu getiricem sanırım.. yalnızca şu yulaf kepeğini bulmaadım malesef.. dün iki market gezdim ama nafile bugünde iki tanesine daha bakıcam yoksa nete sipariş vericem.. birde dün pudingden bahsedilmişti tam okuyamadım ama light puding kullanıyoruz dimi yarın için kendime yapmayı düşünüyorumda ...

bu arada benim eşiminde göbeği aldı başını gidiyor benden heveslenerek bende yapıcam demeye başladı bile..

kötü niyetli de olsa seni 10 kg hafifletmiş, çok münasebetsiz bir konuşma ama harika bir başarı yaşatmış sana:)) bende üniversiteyi istanbulda okumuştum. orada çok yakın bi arkadaşım vardı yurtta kalıyorduk birlikte. ama aslında ist.da oturuyordu annesi, anadolu yakasından okula gelemiyordu. neyse hafta sonları annesine gidiyorduk kalmaya. o da biraz kilo almıştı, uzun boyluydu da. bigün kapıdan girerken komşularından bi adamla karşılaştık ve ooo ilknur, güreşlere mi hazırlanıyorsun demesin mi adam!!! ikimiz de şok... tabi arkadaşım bunu duyunca bi hırslandı, eskisinden de incecik olmuştu:)) bi gün de 65 falan olduğum zaman.. o dönem yurt dışından anguzlar gelmişti türkiyeye:) (dana, ama anguz deniyor onlara. baya besililer hemde). hatırlar sanırım herkes. neyse erkek arkadaşım belime bi sarıldı, sonrada demesim ni ooo, anguzum benim diye!!! ay nasıl sinirlendim anlatamam. 1-2 gün konuşmamıştım onunla. sonra o sinirle 2-3 kg verdim ama kalıcı olmadı. araya yaz girdi ve eylülde gene başladım işte diyete. hala aklımdan gitmez, çok kötü pot kırmıştı!!!

pes yani söylenicek şeymi bu çok ayıp. ben çok kızıyorum bu insanlara. kimse hiç bişeyle ilgilenmez yok işte işinde terfi etmişsin başarılar yada yok efendim araba almışsın hayırlı olsun falan denmez ama hemen aaaaaaa kilomu aldın sen. sana ne ya sana ne. bide bunu söyleyenler kilolu olduğu zaman git aynaya bak diyesim geliyor ama yakıştıramıyorum kendime öyle lafları

merhabalar..
bugün atak döneminin son günü.. sabah tartıldım tartım 62 nini altına indi yaşaşınnnnn.. ama dijital olmadığından tam ne kadar verdim bilemiyorum.. en iyisi dijital bir tartı alayım keyifli keyifli çıkayım üstüne dimi...

bugüne kadar hiçbir diyete üçgünden sonra devam edemeyen ben büyük bir keyifle devam ediyorum.. başlarken bir deneyeyim diye başladım ama sonunu getiricem sanırım.. yalnızca şu yulaf kepeğini bulmaadım malesef.. dün iki market gezdim ama nafile bugünde iki tanesine daha bakıcam yoksa nete sipariş vericem.. birde dün pudingden bahsedilmişti tam okuyamadım ama light puding kullanıyoruz dimi yarın için kendime yapmayı düşünüyorumda ...

bu arada benim eşiminde göbeği aldı başını gidiyor benden heveslenerek bende yapıcam demeye başladı bile..

tebrik ederim arkadaşım :KK9:
bu azimle mutlaka getirirsin sonunu, merak etme

yulaf kepeği marketlerde yok maalesef ama aktarlarda bulabilirsin bir ihtimal, bak istersen.olmazsa netten alırsın.

pudinge gelince, arada light puing tabi yağsız süt ile yapıp yiyoruz ama 1 paketi 3-4 güne bölerek.

Ohhhh devamıda gelir inşaAllah. Tebrik ederim süper

Sırf dukanla yaptım canım. Yani tam 1 günde fark etti. Şöyle de bir şey var ama benim son günlerde arttırdığım tek şey yeşil çay. Onu günde 1 bardak içerken son bir kaç gündür günde en az 3 bardak içiyorum. Dikkat ediyorum da onu içmeye başladığımdan bu yana sanki daha bi iyi kilo verdim gibi.

Muhakkak bi deneyin yemeklerden sonra 1 bardak yeşil çay için.

Tipik erkek esprileri. Ne sinir bozucu yaa. Geçende eşim tontişim diye nazlandırıyor beni ay nasılda sinir oluyorum o öyle deyince paralayasım geliyor onu :KK47:

benim eşimde ge hep kuzucuk diye severken geçenlerde öyle kilolu bi hayvan ismi söyledi ben de küstüm baya bi aklı başına geldi :) bide en büyük lafım eee peşimden o kadar koşucağına gidip bi sıfır bedenle evlenseysdin oluyor :))))))

X