Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

valla canım ben zayıf olduğum zaman da hiç cuk diye oturmadı çoğu kıyafet. yani kilo verince de kalçam belime göre daha geniş kalır. kalça bel oranının arasındaki fark fazla olduğu için de ya beli bol kalçası tam gelir, yada beli tamsa kalçası dar gelir:) o yüzden kalçaya göre alıp belini daraltırım. tam orantılı vucutlara da özenirim hep...neyse, kalça 38e insin de gerisini halledebilirim:))

inşallah canım ben bu akşam başlayacağım Allahın izniyle çok heycanlıyım:) okuduklarıma görede sürekli protein almanın bi zararı olmamış sanırım kimseye. en kısa zamanda kitabını da almam gerekiyor tüm kış diyet ve yaza fit bir vücut.. pcos lu olduğum için tabi sizlerle yarışamayacağım ama bu hastalıktan kurtulmanın yoluda kilodan geçiyo malesef

-300gr ile bugüne başlamış bulunuyorummmm

ne dikkatimi çekti biliyormusun, ben 93.8 le başladım ve şimdi yaklaşık 86 yım, sen 86 ile başlamışsın ve 78 sin
kısaca ben seni 1 ay geriden takip ediyorum
hadi 60'lar çok özletmeyin kendinizi

inşallah caım yaaa, 70lere de bir veda etsek, gerisi çok kolay

hoşgeldin aramıza

bulutum bebekim süppersiinnn, mutlaka yapıcammm
ellerine sağlık

kızlar ben kabızlık için bekunis kullanıyorum. 3.75 TL eczanede. Aile hekimine de danışabilirsiniz. Duphalac gibi gaz yapmıyor. Normal çıkar gibi çıkıyorsunuz tuvalete.

ben de kullanıyorum canım

neyse artık olan olmuş,
sen yememişsin gibi yoluna devam et şimdi,
ama birdaha kaçamak yok

telli turnam tebrik ederim harikasııınnnn

dün bende aradım ama bulamadım, link bulursan burada da paylaşırmısın lütfen

kızlar ben bütün partları indirdiğim siteyi özelden msj atarım size

bihtercim ben de deniycem valla tektek o sosları,
hayatımıza renk gelsin ya azıcık

hoşgeldin canım
sen bir başla, bak gerisi nasıl gelecek, hiç anlamayacaksın zaman nasıl geçiyor ve kilolar nasıl gidiyor

yani orantıda çok önemli tabi. mesela ben bikini almaya gittiğimde alt üst ayrı satıyormusunuz demekten bıktım usandım. çoğu satmıyr satılan yerlerdede bütün düz renklileri satıyorlar allahtan bu sene biraz çeşitlendirmişler. mesela ipli bikini en büyük hayalim :))))) gerçi zayıf olsamda koca engeline takılıyorum ama olsun en azından o zaman giyebileceğimi bilip de giymem o daha ayrı bi haz verir :))))

o size olmaz hanımefendi diyenleri camdan fırlatmak istiyorum bende :):):) bikere park bravonun kabinine girip yere çöküp ağlamıştım sinirimden neden bu bana olmuyor diye :) ama bu sefer inanılmaz motiveyim kilolarımı vericem ve bana soran diğer kadınlarada aaaaaaa bişey yapmıyorum canım öyle dikkat ediyorum o kadar dicem :))))))

kızlar özel msj da atsam kk linkleri engelliyor

google a leslie sansone yazın, çıkan 2. ya da3. site (diyetcenter) küçültülmüş tek linkler veriyor,
ordan tüm partları indirebilirsiniz

insanlar bazen gerçekten çok fazla acımasız oluyorlar. kadınlar bunu yapmaktan ayrı bir zevk alıyormuş gibime geliyor. ben bi dönem şu halimden 10 kilo daha kiloluydum ve psikolojimde çok bozuktu. bigün bi misafirliğe gittik ve gittiğimiz kişiye annem dedi ki bak violet biraz kilo aldı ama sakın bunu söyleme çok üzülüyor hiç bu konuda konuşma diye uyardı kadını. kadın da sanki annem öyle dememiş gibi geldi yanıma aaaaaa violet annen çok üzüldüğünü söylüyor ama ben yine de söylicem amma çok kilolusun böyle :))) ya böyle öldüresim geldi o kadını. sonra sıktım diyet yaptım 10 kiloyu verdim bi kere bile aaa ne kadar zayıflamışsın demedi bana. yuh dedim ya kadınlar birbirini ancak bu kadar kıskanır yani. bu nasıl bişeydir anlamıyorum ben.

violet kilo takip çizelgesi yapsana sen de, takip etmemiz daha kolay oluyor

kızlar ben de dün dukan diyetiyle ilgili çoğu yazıyı okudum kk da. ve eve gidince annemle babama da anlattım. onlar da zayıflamak istiyolar çünkü. madem zayıflamak istiyosunuz hep beraber bu diyeti uygulayalım dedim.onlar da tamam dedi. yoksa ben tek başıma diyet filan yapamam kızlar. e eve gidiyorum annem yemekler yapmış onlar da maşallah iyi yiyolar baya. ben de takılıyorum onlara yedikçe yiyorum. neyse kitabın siparişini verdik internetten. gelir bugün yarın. pazartesi de başlarız heralde.benim boyum 1.58 ve 55 kiloyum. 48 olmak hedefim.diyeti bıraktıktan sora 1-2 kilo alsam diye düşündüm istediğim kilo 50 aslında. yani çıta gibi çok zayıf da olmak istemiyorum. kitap gelsin ailecek dukan diyetini uygulıcaz bakalım. gelişmeleri yazarım size. yalnız ben çalışıyorum işyerinde diyeti nasıl uygulicam henüz bi fikrim yok zor olur mu sizce kızlar?

hayır canım yok, güçlendirmeye geçince var sadece

ama şuanda da biz kendi ekmeğimizi yapıyoruz(yulaf kepeği ekmeği ), az da olsa hevesimizi kırıyor

anladım canım çok sağol. ben ekmeksiz yemek yiyemiyorum ama zayıflamak ta istiyorum şu 1 hafta dayansam alışırım inşallah. hepinize kolay gelsin

anladım canım çok sağol. ben ekmeksiz yemek yiyemiyorum ama zayıflamak ta istiyorum şu 1 hafta dayansam alışırım inşallah. hepinize kolay gelsin

ilk 1-2 gün belki zorlanabilirsin, gerçi normal diyet gibi bişey değil ki bu, doyana kadar yemen lazım, aç kalmak yasak,
ama 3. gün ve sonrası farkedeceksin ki acıkmıyorsun.

o yüzden ne olursa olsun sabırlı ol.

sana da kolay gelsin

kızlar dukanda 1.5 ayımı tamamladım bu hafta 3 kilo vermişim 7. takımdayım aynı zamanda..toplamda 10 kilo verdim ..daha ne istiyim allahtan......

oooohhhhhhh maşallah -900 harikasın vallahi canım ya darısı başıma ben daha tartılmadım bakalım birazdan tartılır yazarım bu arada pizzayı muhakkak yap harika oldu gözüm gönlüm açıldı vallahi

ya ben onu beceremedim önce tarif edilen linke girdim doldurdum falan ama onu buraya ekleyemedim

canım ticker factory den yaptıysan en son sana linkler veriliyor ya orda png le biten yere kadar olan kısmını kopyala, profilim bölümünde çizelge var, oraya yapıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…