Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sakin ol canım, olabilir tabiki neden olmasın, ayrıca psikolojikte olabilir, bak ben 6. günde birden 1500 gram iniverdim
ödem hissediyorsan eğer 1 bardak yeşil çay iç, o fazla suyun atılmasını sağlar ama sakın çok fazla bitki çayıda içme ne olur ne olmaz, belki çatlatma iğnesi işe yaramıştır.....
regl olana kadar sanırım sabırla beklemen gerek

değil mi değil mi?? evet bende o dediğin bölümü hatırladım . tüm cevap veren arkadaşlar çok sağolun :116: atak devresinde süt olmadığından emin olmuş oldum. Tabi bu benim için hiçte iyi bir haber olmadı ama olsun bugün ilk günümü tamamladım ama hep başım ağrıdı halen devam ediyor. milletin sigarayı bıraktığı zaman başı ağrır bende de karbonhidratı bırakınca ağrıdı karnım tok ama enerjim sıfır elimi kaldıracak halim yok ama yanaklarım al al bide bacaklarımda karıncalanma oluyor vücudum şoka girdi ya yıllardır ilk defa kilo verecek ya şaşırdı saçmaladı , ama idare edeceğiz bayanlar işte herkes yapsında biz geri mi kalayım bizde yapacağız dukanı
Yahu birde sorularım bitmiyor ama bu yulaf kepeği Ankara'da nerede var??? Kentpark'ta da Cepa'da da bulamadım?? Beni bu konuda da aydınlatırsanız çok muhteşem olur :13::128:. ..
sütteki sorun laktozsa marketlerde laktozsuz sütler var.onlar kullanılabilir belki.
yok şekerim laktozsuz süt denilen şeyde laktozu glikoza çevirip koyuyorlar yani süt şekeri oluyor sana has şeker hatta tadıda o yüzden çok şekerlidir aman diyeyim süt yüzünden diyetten olmayalım. :128:

ben netten aldım yulaf kepeğini ama araştırma yaparken fitiz gibi bir site bulmuştum, ankarada, doğalsan marka kepek satıyordu, netten bir araştır istersen

ben netten aldım yulaf kepeğini ama araştırma yaparken fitiz gibi bir site bulmuştum, ankarada, doğalsan marka kepek satıyordu, netten bir araştır istersen

ay canım çok sağol cevabın için tamam ben bir araştırayım :)

ya canım sorma zaten hamile olup olmadığımı bilmediğim için hiç bişey içemiyorum geçenlerde kolumun ağrısından kıvrandım resmen ama ağrı kesici içmedim bikaç gündürde acayip kabızlık çekiyodum dün artık bişeyler yapmam lazım dedim normalde sinameki kaynatıp içiyorum ama eğer hamilelik varsa zararlıymış sinameki o yüzden içmemiştim kayısı yedim sıcak su içtim eşimin zoruyla yağ içtim bütün gece midem bulandı yağdan en sonunda dayanamayıp içtim sinamekide öylelikle rahatladım inşallah senin dediğin gibi olurda bi anda iniverir kilolar çok moralim bozuluyo yoksa

canim yemeklerinin yaninda yiyebiliyorsan kornison tursu yerine kucuk aci biber tursusu ye. sahsen ben oyle yapiyorum hergun tuvalete cikiyorum.yemedigim gun kabiz oluyorum

canim yemeklerinin yaninda yiyebiliyorsan kornison tursu yerine kucuk aci biber tursusu ye. sahsen ben oyle yapiyorum hergun tuvalete cikiyorum.yemedigim gun kabiz oluyorum

canım tavsiyen için teşekkürler ama acı bider turşusuna izin varmı ki acaba?

canım tavsiyen için teşekkürler ama acı bider turşusuna izin varmı ki acaba?
kitapta bisey yazmiyor ama zaten kornisona gore daha az yiyebiliyorsun bi zararinin olacagini sanmiyorum. ayrica kabizlik cekmekten iyidir. sinameki falan daha cok zararli. cok icildiginde bagirsak tembelligine yol aciyormus. ayrica aci biberin zayiflatma etkiside var.

tamam canım öyleyse denerim benim zaten normaldede kabızlık sorunum vardı bu diyetle 3 kat arttı inşallah etki eder

Günaydın kızlar..

Bu gün baya bir kasvetli gün yahu. Her yer kapkara.

Regl olmama rağmen tartıda -100 gördüm çok mutlu oldum. Demekki şu günler geçerse kayda değer bir düşüş yaşayacağım. İnsanın emeklerinin karşılıklarını alması çok güzel bir duygu. Boşa kürek sallamamış oluyoruz.

slm dukan dostları:)
Bu gün dukanın 4 haftasını tamamladım ve toplamda 9 kilo 400 gram atmış durumdayım.Ne deni mutuyum kelimeer kafi değil. darısı herkeslerin başına.

vayyyy süpersin. Harika tatlım tebrik ederim. Darısı başımıza, ne kadar mutlu oluyorsun kimbilir. Off bende tadabilsem o duyguyu

Canım dur bakalım hele. Az daha sabır, bende 10 gün boyunca kilo veremediğim olmuştu. Sonra dökülüyorlar. Kimbilir belkide bebiş geliyor. İnşaAllah hayırlısı ile

günaydın kızlarr. dun diyetimin 7. gunu bitmişti ve tam olarak 2,5 kilo vermiş oldum dün itibariyle. tartım olmadıgı icin her gun tartılamıyorum. anneme gittikçe tartılıyorum ve moral buluyorum dukanın sitesınde bana 2. evreyi 90 gun yapmam gerektiğini hesaplamıştı. ilk basta 1 ay ancak yapabilirim bu diyeti diyordum. ama kilolar boyle guzel gittilçe 3 ay da yapılır 5 ay da

dün sabahki moralden sonra bu sabah yerlerde benim moral, ++ larda çıktım bu sabah ama dün sebze günümdü ondan mı oldu ki??????
yaptığım yemeği yazıyım akşama acaba sebze-protein dengesimi bozuldu

domates çorbası yaptım... 1 tatlı kaşığı mısır ununu azcık kızdırdım üzerine light süt, rende domates ve su ekleyip pişirdim, blendırlayıp light kaşarla afiyetle yedim... herşey dukana uygun ama
yanındada kıymalı ıspanak vardı onuda bol yağurtla yedim, azcık salçada koymuştum renk versin diye tabi

sizce bu yemeklerde bize uymayan bişey varmı????

öısır unu konusunda emin degilim canım. genelde yulaf kepeği ile yapıldıgı icin. sen mısır ununu kitapta mı gordun uygundur diye?

öısır unu konusunda emin degilim canım. genelde yulaf kepeği ile yapıldıgı icin. sen mısır ununu kitapta mı gordun uygundur diye?
evet, kitapta az miktarda mısır unu kullanımına izin vardı, beşamel sos yaparken falanda geçiyordu zaten
ama kitap arkadaşta bakamıyorumda şimdi

evet, kitapta az miktarda mısır unu kullanımına izin vardı, beşamel sos yaparken falanda geçiyordu zaten
ama kitap arkadaşta bakamıyorumda şimdi

evet baktım şimdi kitaba. soslar kısmında tarifi mısır unuyla vermiş. biraz sabret o zaman canım. bak uzun suredir yapanlar bir muddet kilo gitmiyor hatta 1 kilo geri bile alınıyor. ama sabredince cok hızlı kilo verilmeye devam ediliyor diye yazmıslar.

çok sağol canım kitaba baktığın için, okuduğuma emindim ama kitap elimin altında olmayınca birden terettüd ettim açıkcası
benim 6 gün sabit kaldı kilom ve dün 1500 gram birden gittti, acaba dedim gerimi aldım yoksa.. ama eninde sonunda gidiyor, sabırlı olup yılmamak lazım

kestanede nişasta olduğu için ilk 2 evrede kestane tuketemiyoruz. ama 3. evdere meyve niyetine kestane tuketilebilir diye dusunuyorum.

hiç sanmıyorum yenebileceğini, çokta severim aslında ve bizim burada heryer kestane ve incir ağacı....
seneye inşallah diyip, gözlerim kapalı geçiyorum yanlarından :)

hiç sorma ya dün markette gördüm kestaneleri çok severim bende önüme istediğin kadar koy yerim o derece
of of :84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…