Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

maşallah spora gerek kalmamış cidden. ben 2 gundur belim tutuldu yatarak yapıyorum rejimimi. belimin agrısı geçince sporla desteklicem umarım

çok geçmiş olsun, spora başlayacaksan da belini zormala fazla canım

:)))))) kolay gelsin arkadaşımmm, bu günlük spor hakkını doldurmuşsun sen galiba

teşekkür ederim arkadaşım,
bence birkaç günlük spor hakkımı doldurdum çünkü yarın heryerim ağrıycak biliyorum
yatarak rejim yapıcam ben de bir süre

mrb arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım
beim bu 7. günüm 5 gün atak yaptım; şimdi de seyir evresinde 2. günüm.
74,5 ile başlamıştım; atak evresinin ilk gününde 1,4kg verdim; ikinci günüde ise 0,7kg; 3. gün sadece 100 gram verebildim. 4. ve 5. günde ise nedense toplamda 100 gram aldım ve 72,4 ile tamamladım atak evresini. dün seyir evresinde ilk günüm idi ve 100 gram daha almışım bu sabah 72,5 kilo idim.
Atak evresinde sizce az mı kilo vermişim. birde genelde okudugum kadarıyla kilo da artış yada duraklama seyir evresinde oluyor ama bende bu durum daha atak evresinde başladı
sizlerde de bu şekilde olan oldumu?
yaklaşık ne kadar sürelerde ne kadar kilo veriyorsunuz peki? benim bugünüm cok zor geçti kendimi zor tutuyorum; bugün resmen uzadıkça uzadı

hoşgeldin arkadaşım,
atak evresinde (5 günde ) normalde verilmesi öngörülen kg 1-2,5 kg dur.
ama her bünye farklı , herkesin vücudundaki ödem mktarı farklı olunca bu değişebiliyor, iyi vermişsin yani canını sıkma..

senin de dediğin gibi seyir evresinde artı kg ları görebiliyoruz zaman zaman, özellikle sebze +protein günlerinin ardından,
ama senin atakta bunu yaşamış olman tükettiğin tuz miktarının fazla olmasına ya da regl dönemine yakın olmana bağlı olabilir.

Son düzenleme:

o psikoloji bendede var bugün yaaa ikide bir otarafıma butarafıma bakıyorum.lavaboyada gittiğim zaman bi 4-5 dk kendimi inceliyorum acaba kilomu aldım diye kendimi kötü hissettim birden :44:

üzerimde beyaz gömlek var ondanda olabilir gerçi ama yinede kendimi kötü hissediyorum

cok tesekkür ederim cvp için. kesinlikle haklısın ben tuzu cok kısmadım ama daha onemlisi ben regl olmak uzereyim ondan olması cok muhtemel bunu tamamen unutmustum.
herkese kolay gelsin başarılar bu yolda

24 eylülde 68,6 olarak başladığım diyetimde bugün 63,4 ü gördüm. çoooook mutluyum.. darısı herkesin başına

vicdanım öyle rahatladı ki, kaç gündür yürümüyordum oğlum uyurken azcık yürüyüm dedim, normalde 1 km olmadan yorulurdum nefes nefese kalırdım ama bu sefer 1,5 km yürüdüm ve hiç zorlanmadım, halen şaşıyorum bu duruma, sanırım vücudumda istiyor kilo vermeyi ama bana çaktırmıyor
pastırma yazı geliyormuş, ah bir gelsede yürüyüşümüzü azcık daha dışarıda yapabilsek, bak bak aynı yer sıkıcı oluyor evde

sevindim valla, yalnız değilmişim demek ki bu psikolojiyi yaşayan

cok tesekkür ederim cvp için. kesinlikle haklısın ben tuzu cok kısmadım ama daha onemlisi ben regl olmak uzereyim ondan olması cok muhtemel bunu tamamen unutmustum.
herkese kolay gelsin başarılar bu yolda

hmm bak anlaşıldı, şimdi bu aralar hatta regl dönemin boyunca hiç kg verememen hatta 1-2 kg fazla çıkman çok normal sakın takma kafana, hatta bana kalırsa bu dönemde tartılma bile..
sana da başarılar arkadaşım, eminim çok iyi sonuçlar alacaksın

24 eylülde 68,6 olarak başladığım diyetimde bugün 63,4 ü gördüm. çoooook mutluyum.. darısı herkesin başına
amin canım amin, inşallah hep beraber kutuluruz yağlarımızdan....
seninle aramızda 2 gün varmış bu arada bende 26 eylülde başladım ve hedefim 26 şubattt
tabi sen o zamana belkide 3. aşamayı bitirmiş olacaksın

Allah kolaylık versin hepimize. bir an önce kurtulalım kilolarımızdan :)

arkadaşlar merhaba. cumadan beri ilk kez fırsatım oldu yazmaya. ama sizlere kötü haberim var, malesef hafta sonu gezisi sırasında dukan bozuldu

çünkü tur ekibi olarak bizi hep misafir ettiler. kahvalltı öğle ve akşam yemekleri, hepsi ikramdı. vede dukana uygun tek bir kırıntı bile yoktu. van ve ahlata özgü yöresel yiyeceklerdi hepsi. aç kalmamak için yemek zorunda kaldım ama ölçüyü kaçırmadan... iki gündür de devamlı dışardayım ve işlerim çok yoğun. dukana uygun olmayı bırakın doğru dürüst yemek bile yiyemedim...

şimdi ben napayım, neresinden tutup da toparlayım bana bi akıl verin arkadaşlar lütfn

valla canım mecbur kalınca yapacak bişey olmuyor maalesef,
belki dukanı bozdun ama dediğin gibi sen ölçüyü kaçırmadan yemişsindir yine,
olabildiğince masum şeylerden yani
bence şimdi yarın normalde p günümüydü, sp gününmüydü ona göre hiç bozmadan devam et,
ben bir haftasonu 3 gün dukana tam uyamamıştım, dönüşte 2 gün p yapıp kaldığım gibi devam ettim, hiç bir sakıncası olmadı, sonrasında yine 1 kgdan fazla verdim

bende iki gün p yapsam bari de sonra gene 1+1e devam etsem. bol su da içemedim zaten. 2 gün bi toparlaması gerek vücudumun. şimdi aldığım karbonhidratlar hemen gitsin istiyrum. van bitlis mutfağı ağarlıklı olarak et sanıırdım. yani doğuda öyledir, ama o kadar yanılmışım ki... bambaşka lezzetler karşıladı bizi.

oohh afiyet olsun canım, boşver, hiç sıkma canını
dediğin gibi yap, fazla uzamadan kendi dengeni bulursun yine,
sakın motivasyonunu kaybetme işte ozaman yapacak bişey kalmaz, iyice koparsın.
şimdi önlemini alıp kaldığın yerden devam edersen yaptığın kaçamağı telafi edebilirsin, böyle düşün, sen hala dukancısın

kızlar yeniden merhaba. eşimle aynı gun basladıgımız diyete devam ediyrum. ben dun tartıldım 7. gunun sonunda 2,5 kilo vermiştim. eşim bugun tartılmış 8. gunun sonunda toplam 4 kilo vermiş. uff erkek metabolizması keske bizlerde de olsa. benim bazal metabolizma hızım 1400 iken eşimin metabolizması 1900 küsürlerde neyse sonucta daha uzun zamanda da olsa yıne de istediğimiz kiloya gelebilecegiz ac kalmadan:)

sağol canım desteğin için, yeni bir sayfa açı yola devam o zaman:))

canım kilo durumun nasıl peki almışmısın aldıysanda hiç moralini bozmadan devam sakın pes etme bu arada uçak nasıl geçti korktuğun gibimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…