Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

birde bu gün grip aşısı oldum .eczacı yumurta yeme dedi 1 hafta ...anam dedim sen ne dion

Son düzenleme:
bravo canım ya bak sabretmenin sonucunu aldın sonunda inşallah böyle devam eder
inşallah canım, resmen kırılma noktası yaşadım, moralimi bozup kaçamak yapsam veya olmuyor kaç gündür değişmiyor kilom diye diyeti bıraksam o kadar emeğim boşa gidecekti....
ama eşim sağolsun çok destek oldu ve sonuç tek kelimeyle harikaaaaaaaaa

inşallah böyle kilo vermeye devam ederiz hep beraber
ve sağlıkla seneye bebişlerimizi de kucağımıza alırız.......

kızlar regl dönemim sona erdi.1 haftadır 65 kiloda sabitlenmiştim.başına gelen varmı.ne zaman vermeye başlıcam acabaa.moralimi mahvetti bu regl
sakın panik yapma, çok normal vücudunun su tutması, bende regl döneminde değilde yumurtlama zamanı su tutuyorum mesela... kaç gün kilom sabit kaldı ve bu sabah 1,5 kilo birden indi aşağıya..
senide bir sürpriz bekliyor olabilir

ya umarım öyle olurr.çünkü 10gr bile oynamadı 1 haftdır

kızlaarr ilk kaçamağımı yapmış bulunuyorum, ama pişman değilim
kışlık kahvaltılık salça yaparken arada 1-2 kaşık götürdüm

Son düzenleme:

inşallah canım aminnn

ya umarım öyle olurr.çünkü 10gr bile oynamadı 1 haftdır
dukan kitabında 7 gün kiloda değişme olmazsa yumruk uygulaması yapın diye yazıyor ama regl buna dahilmi tam olarak bilemiyorum, diyorumya o dönemde ben pek sorun yaşamadım
daha bilgili arkadaşlar çok daha doğru cevap vereceklerdir

kafam iyice çorba oldu.1 hafta daha bekleyip boşuna zaman hrcamak istemiyorum.direk atakmı yapsam karar veremedim oof off

canım ben atak evresinde de tatlandırıcı kullandım ama light pudingi seyire geçince keşfettim, öncesinde bulsam yaparmıydım bilmiyorum ki :26:

bir de salatalık turşusu serbestmiş ya yeni gördüm serbest değil mi ? .. internetten araştırabiliyorum ancak.kitabını bulamadım çünkü..

light puding günde ortalama ne kadar yenilebilir ?

bir de salatalık turşusu serbestmiş ya yeni gördüm serbest değil mi ? .. internetten araştırabiliyorum ancak.kitabını bulamadım çünkü..

salatalık turşusu çok abartılmıycak şekilde serbest cnm doğru

evet salatalık turşusu serbest ama çok az miktarda, bir de bana sorarsan yemeden önce bir süre suda beklet, tuzu iyice çıkar böylece.

pudingin 1 paketinden 3 kase(küçük boy) çıkıyor, ben onu 3 günde yiyorum, bazen günde 2 kase yediğim de oldu
sonra 1-2 ara veriyorum yapmıyorum, canım tatlı istedikçe tekrar yapıyorum.
çikolatayı severmisin bilmiyorum ama vanilyalısını çok sevdim, hep onu yapıyorum

salatalık turşusu çok abartılmıycak şekilde serbest cnm doğru

teşekkür ederim

çok soru soruyorum biliyorum .. verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim gercekten .. allah o güzel parmaklarınıza zeval vermesin

teşekkür ederim

çok soru soruyorum biliyorum .. verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim gercekten .. allah o güzel parmaklarınıza zeval vermesin

amin canım nedemekk
yardım olabileceğim kadar olurum, zira arkadaşlarım da öyle, rahat ol soru sorarken

merhaba kızlar bugun tartıldım.3 gün sonunda 2 kilo vermişim.bugun 4. günümdü ataktaki.ama bzodum maalesef.simitten ısırdım ucundan.birde mavi yeşil light çikolata yedim.ama onun dışında birşey yemedim.devam mı etsem yoksa bıraksam mı hala kararsızım.86,5 dum 84,4 olmuşum.neyse öptüm kızlar.sizi.ksizi takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…