Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

nes05 kestane asla serbest olamaz çünkü hep karbonhidrat içeriyor bu diyette de karbonhidrat yok biliyorsun.

Arkadaşlar ben atak devresini bitirdim. Şimdi bir gün sebze+ protein, bir gün saf protein olarak devam edicem. Peki sebzeleri ne kadar v nasıl tüketiyorsunuz?

Arkadaşlar ben atak devresini bitirdim. Şimdi bir gün sebze+ protein, bir gün saf protein olarak devam edicem. Peki sebzeleri ne kadar v nasıl tüketiyorsunuz?

tebrik ediyorum. sebzeleri çiğ veya pişmiş kullanıyoruz. tuketebilecegimiz sebzeler kitapta şöyle sıralanmış: domates, salatalık,turp,ıspanak,kuşknmaz,pırasa,yeşil fasulye,lahana,mantar,kerevz,rezene, hindiba ve tum salata malzemeleri olarak sayılmış.

ben sebze gunumde genelde tavuk mantar ve domatesle sote yapıyorum. içerisine biber de ilave edilebilir. veya taze fasulye, salata bol sirkeli limonlu. pırasa ve lahana cıkınca yıne haşlama şeklinde kıymalı vs yemek şeklinde yapılabilir

Nolamaz büyük bir hayal kırıklığı yaşadım! Az önce meyve yenmediğini öğrendim ama ben tüm atak boyunca meyvenin hasretiyle yanıp tutuşuyordum böhü

Bu sebzeleri ve hazırladığın sebzeli yemeği hangi öğünde yiyorsun? Sanki 1 öğüne izin var gibi.

Ben atak boyunca kahvaltıyı 06:30 da yapıp ( çökelekli omlet) 10-11 gibi soya sütü içtim. Öğlen de 14-15 gibi balık ızgara/ tavuk göğsü/ yarım kiloluk yağsız yoğurt/ banvitin hazır tavuk köftesi ve hardal birini yedim. Akşam da activia, yoğurt, çamlıca gazoz light gibi şeylerle geçiştirdim. Bana atakta 2.2 kilo demişti tam o kadar verdim. Şubat 14e kadar seyirdeyim kaptan!

günaydın arkadaşlar

dün sabah tartılmamıştım, bu sabah -200 gr çıktım,

ama nedense ilk haftalara göre kendimi artık hiç kilo vermemiş gibi, hatta eskisi kadar şiş ve tombul hissediyorum,
tartılmaya korkuyorum, sanki rejim başındaki kilomu görücem gibi geliyo

kafayı mı yiyorum acaba:111::111::111:

iyi günler kızlaar.. 3 gün atak yapıp bozunce bugun daha da iyi bir moralle başladım tekrar ataga.5 gün yapıcam.bakalım neler olucak.süt yok evet ama ben 3 gün süt içerek 2 kilo verdim.spor da yapmadım.hem bünyemi bu kadar kasıpta sonrasında kilo almak istemiyorum.stümü içerek az kil overirim ama diğer dönemlerde de daha az kilo alırım.zaten içtigim her gün yarım bardak kahvemi tatlandırsın die light süt.kahve kremasından iyidir.yada 2 si bri arada nescafeden.neyse herkes bol azim diyorum.ilk başladıgımda bu kadar inancım yoktu bu diyete.2 kilo verdim.ama herkes daha fazla farketti diyor vucudunda.bende bozunca mutsuz oldum.kısacası dersimi aldım.şimdii sınıfta kalan ögrenci gibi daha çokk asılcagaım.bakalım kasım 19 bize neler gösterecek.

laktozsuz süte gelince.laktoz süt şekeri.aynı meyvadaki fruktoz çay şekerindeki glikoz ekmekteki galaktoz gibi.laktozsuz sütlerde laktoz yok ama onun yapı taşı olan glikoz ve galaktoz var.yani içinde şeker var her koşulda.sadece laktozu sindiremeyen insanlar için laktoz laboratuvar ortamında parçalanmış.yani diyet döneminde yasak

kestane.hemen hemen ekmekle aynı karbonhidrat değerine sahip.diyetisyenlerin diyet listesinde bile olmaz.aynı yasaklı meyvalar üzüm incir muz gibi..

bildiklerimi yazdım kızlar.hep destek tam destek.öpüyorum sizi

tekrar başlamana çok sevindim arkadaşım bu sefer sonuna kadar gideceksin ama

süte gelince, valla nerdeyse 1 aydır dukandayım hergün nerdeyse yarım litre yağsız süt tüketiyorum, benim kilo vermeme engel olmadığı ortada, haa içmesem bundan çok mu verecektim, sanmam o da abartı ve sağlıksız olurdu bence.

o yüzden ben sütü bırakmıycam

Son düzenleme:
Canım dur bakalım hele. Az daha sabır, bende 10 gün boyunca kilo veremediğim olmuştu. Sonra dökülüyorlar. Kimbilir belkide bebiş geliyor. İnşaAllah hayırlısı ile[/QUOTE]

inşallah canım inşallah ondandır kilo verememem senide tebrfik ederim 100 gr 100 gramdır yavaş yavaşda olsa gidiyo

sütü bende çok tüketiyorum daha doğrusu krepin içine veya bu tarz bişey yaparsam ona katıyorum katı olmuşsa

hiç sorma ya dün markette gördüm kestaneleri çok severim bende önüme istediğin kadar koy yerim o derece
of of :84:

dün herkesin canı kestane istemiş galiba bende dün kayınvalidemlere gittim soba kurmuşlar o sobayı görünce ahhh ahhhh kentane olsa şimdi ne güzel olur ama dedim eşimde yiyemedikten sonra dedi

dün herkesin canı kestane istemiş galiba bende dün kayınvalidemlere gittim soba kurmuşlar o sobayı görünce ahhh ahhhh kentane olsa şimdi ne güzel olur ama dedim eşimde yiyemedikten sonra dedi

bende haşlayıp yemeyi severim sobada da güzel olur ama soba yok gerçi dediğin gibi yiyemedikten sonra bu kış bakmakla yetinicez artık

canım ya sendedemi var bu duygu bende bi süredir kendimi öyle hissediyorum sanki kilo almış şişmanlamış gibi acaba alıştık bu halimize ondanmı öyle geliyo ben evlenmeden öncede 60 kiloydum ozamanlar bile kendimi şişman görüyodum aslında biz insanoğlu doyumsuzuz bence ne kadar versek daha fazlasını istiyoruz

telli turna süpersin valla reglin bittikten sonra kimbilir ne kadar inecek kilon

tebrik ederim arkadaşım insan bi süre sonra alışıyor böyle beslenmeye, ben de bu kadar dayanabileceğime hiç inanmazdım

canım +lar bozmasın moralini, kesin su tutmuştur biraz vücudun,
çorbana gelince, ellerine sağlık, ben sakıncalı bişey görmedim, belki salça olmamalıydı ama renk versin diye az miktarda kullanmandan bişeycik olmaz yaa

splenda tatlandırıcı ne kadar bilen var mı

100lük 11 tl idi sanırım, 300lük 28 tl gibi hatırlıyorum

ayy hele 1-2 gündür felaketim yaa,
resmen tartılmaya korkuyorum
birkaç gün öncesine kadar zayıfladığımı hissediyor mutlu oluyordum, şimdi eskisinden şişman hissediyorum kendimi..

ama dediğin gbi tamamen doyumsuzluğumuz, psikolojimizin oyunu işte,
şimdi 40 kgya düşsek beğenmeyiz, hep şişman hissederiz

kesin canım kesin bence birazda alıştık kendimizi böyle görmeye

oofff canım çıktııııı
salonda ve yatak odasında mobilyaların yerlerini değiştirdim, öldüümm

artık bugün spor yapmama gerek kalmadı

oofff canım çıktııııı
salonda ve yatak odasında mobilyaların yerlerini değiştirdim, öldüümm

artık bugün spor yapmama gerek kalmadı

maşallah spora gerek kalmamış cidden. ben 2 gundur belim tutuldu yatarak yapıyorum rejimimi. belimin agrısı geçince sporla desteklicem umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…