Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

olsun canım duraklamalar normal, takma onlara, yeneceksin sen bu savaşııı

valla ben de daha 7 buçuk kilo verdim ama bana sorsan avaip zayıfladım, utanmasam zafiyet geçiricem
ben de evlendiğimde 57 kiloydum

sorma canım yaa, iyi ki vermemişim dedim
şimdi hedefim en sevdiğim 26 beden kotum
sanırım 4-5 ayımı alacak ona girmek ama olsunnn, sonunda gireyim de[/QUOTE]

oohhhh maşallah 26 beden inşallah canım inşallah o günleride görürsün

anladım canım .. atak evresi ya .. biraz tedirgin oldum açıkcası da umarım birşey olmaz bu birkaç çatal yüzünden

ben de bu aylarda çok diyet yapıp bozdum şahsen .. lahanada 4 kilo vermiştim verdiğim görülüyordu ama durakladı bi o zaman kilo almış gibi hissetmeye başladım zorladı zaten ve bıraktım.
bende de oluyor .. bak mesela bugün dukanda 2. günüm ve kendimi psikolojik olarak çok mutlu hissediyorum (2 günde 1.6 gibi bi fark gördüm tartıda)
her ne kadar su da olsa bu beni çok mutlu etti .. böyle hemen zayıflamış gibi hissettim kendimi

benimde 36 beden bi kumaş pantolonum vardı ah ah bu sene hepsine anca baktım hiçbirini giyemedim

benimde 36 beden bi kumaş pantolonum vardı ah ah bu sene hepsine anca baktım hiçbirini giyemedim

bayram için aldığım yüksek bel pantolon ! ( o basenlere rağmen almak istedim .. biraz daha uzun boylu gösteriyo )
un içine umarım girebiliyorum. giriyorum aslında ama cep kısımları sıkıyor. dar gösteriyor.. az kaldı bayrama da.. umarım ben de bakmakla yetinmem..

valla canım senelerce uğraş uğraş hamile kalamadım ama şimdi kazara kalırsam diyet de yarım kalır, kotum da dolapta kalır

vallahi canım ya bende aynı dertten muzdaribimkalamadım kalamadım şimdi diyetteyim ya bu ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldum eşimede diyorum kesin şimdi hamile kalırım die aynen dediğin gibi o kotlara girmeyi düşünürken daha büyüklerini giymek xorunda kalmayalımama olsun yeterki hamile kalalımda en azından sen 7,,500 kilo ben 6,500 kilo aşağıda başlıcaz hamileliğimize bide hamilelik boyunca yediklerimize dikkat eder fazla kilo almazsak doğumdan sonra gider zaten çoğu

ben kendi çabalarımla zayıflamış 50 kilo olmuştum ama sonra bi saldım o gidiş tabi aldığım kıyafetler dolap bekçisi oldu ama şu an hiçbişey almıyorum zayıflayım öyle diyorum inşallah

doğru söylüyorsun canım yaa, keşke kalsak da doğumdan sonra dukana dönsek
zaten öyle bişey olursa mutlaka beslenme uzmanına gidicem, hamilelikte çok kilo almak için, dediğin gibi şimdiden 6-7 kilo kardayız

ben kendi çabalarımla zayıflamış 50 kilo olmuştum ama sonra bi saldım o gidiş tabi aldığım kıyafetler dolap bekçisi oldu ama şu an hiçbişey almıyorum zayıflayım öyle diyorum inşallah

sağlıklı mı beslenmiştin canım ?
bir de boyunu ve kilonu öğrenebilir miyim merak ettim de

inşallah hayırlı bi evladınız olur Allah hayırlı sağlıklı versin

canım zayıflayınca kıyafet almamıza gerek kalmıcak zaten eski kıyafetlerimiz yetecek bize

evet canım bende öyle düşünüyorum kalırsam bende gidicem mutlaka beslenme uzmanına

İnşallah sağlıklı sağlıklı bebişleriniz olur
doğumdan sonra yine tam gaz devam edersiniz zaten ..

Son düzenleme:
sağlıklı mı beslenmiştin canım ?
bir de boyunu ve kilonu öğrenebilir miyim merak ettim de

evet canım herşeyden yedim kahvaltımı düzenli yaptım 2 öğün yiyordum ve 6dan sonra yemiyordum abur cubur kesinlikle yemedim dayanamazsam azıcık alır tadına bakardım sonra spor yapamazdım evde kendi kendime hareket yapardım daha doğrusu fazla oturmamaya çalışırdım suyu çok içtim ve yatarken 2 bardak kadar biberiye içiyordum 65 kilodan 50ye düştüm inan o 36 beden dediğim kıyafetler bile hafif bol olurdu ama taşıyordum yakışıyordu kendimi kuş gibi hissediyordum sonra sözlendim ve atıldı ben stresten saldım kendimi habire çikolata yedim 67 kiloya çıktım şu an işte 64-63 oynuyor boyum 1.65 vücudum sıkı kiloyu göstermiyorum kimsede o kiloda olduğuma inanmıyor ama ben eski kiloma dönmek istiyorum inşallah

aslında öyle bi kilon yok .. en azından BKI 25 in üzerinde değildir .. 50 de 165 boya az olur sankii .. ama yine de sen nasıl mutluysan öyle olman güzel

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…