Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Gerçekten çok sevindim. Tüm arkadaşların aslında bu duruma dikkat etmesiş gerekiyor. Ketojenik diyetlerde açlık hissedilmiyor aç hisetmeyince yeterince yemek yenmiyor yenmeyince de vücut kıtlık moduna geçiyor ve kilo verme duruyor. Umarım böyle devam edersin.

:KK9: süpersinn bu günden itibaren tam 73.400 üm:nazar:!! tickerimi 70in altına inmeden değiştirmiicemm. senin yazılarından duydum bende birazz araştırdım paleo beslenme gerçekten çok sağlıklı ve keyifli görünüoo. istediğim kiloya geldikten sonra yyani koruma ewresini de bitirdikten sonra paleo beslenebilirim:KK56:.
bişii daha sorucam benn s... 950 omega 3ü dukanla bağlantılı olarak mı önermişlerdi yoksa başka bi diyalog mu geçmişti bi arkadasla ?? msjlarda seninde yazdıını hatırlıormm geçmişi okudumm ama bulamadım o kısmıı:26:

:KK9: süpersinn bu günden itibaren tam 73.400 üm:nazar:!! tickerimi 70in altına inmeden değiştirmiicemm. senin yazılarından duydum bende birazz araştırdım paleo beslenme gerçekten çok sağlıklı ve keyifli görünüoo. istediğim kiloya geldikten sonra yyani koruma ewresini de bitirdikten sonra paleo beslenebilirim:KK56:.
bişii daha sorucam benn s... 950 omega 3ü dukanla bağlantılı olarak mı önermişlerdi yoksa başka bi diyalog mu geçmişti bi arkadasla ?? msjlarda seninde yazdıını hatırlıormm geçmişi okudumm ama bulamadım o kısmıı:26:

Dukanl ilgili değil enel kullanımla ilgili. Yediğimiz şeylerin içinde o kdar çok omega 6 va ki 1:2 ya da 1:3 olması gereken omega 3 omega 6 oranı 1:30 ları geçmiş durumda. Onu dengelemek için alıyoruz omega 3 ü. Herkes her zaman aabilir. Hatta ben verdğim markayı aldım ama sonraki araştırmalarımda sıvı olanının daha iyi olduğunu okudum. Bu bitince ben desıvı alacağım. Carlson marka varmış çok iyiymiş.

Günaydın, iy pazarlar kızlar,

Henüz çizelgemi değiştiremsemde bugün sabah itibariyle 76.00 ı gördüm. Darısı hepinizin başına.:KK9:

Günaydın çıtır hatun adaylarıııı :KK66:

nasılsınız bakalımm :KK51:

3. günüme girmiş bulundum ve sabah 70.4 geldim..
diyeetime 1.8 kilo fark ile devam etmekteyim :KK71:

17 kilo fazlam olduğu için 7 gün yapacağım ..
gelelim sabah menüme .

2 bardak kahveli süt ( kahvesi çok az.. ) sütü çok sevdiğim için abartı oldu sanırım ..
peynirli yumurta (1)
birkaç kaşık da yoğurt..

şuan kendimi mutlu ve doymuş hissediyorum :KK1:

Henüz çizelgemi değiştiremsemde bugün sabah itibariyle 76.00 ı gördüm. Darısı hepinizin başına.:KK9:

günaydın canıımmm
76 süper.. :KK66:

bu 5 kiloyu dukanla mı verdin canım ? kaç gün atak kaç gün seyirle verdin acaba ?

oo carmencim süpersin hayatım.tebrikler valla benden gitmiş gibi sevindim.ma ben artı 200 deyim.gitgide yükselecek ibre.

hayatım paleo sayfasında arkadaşa sorular sordum bir sürü o yok herhalde sen biliyorsan soruları cevaplayabilirmisin .ara vermek istemiyorum

Dukanl ilgili değil enel kullanımla ilgili. Yediğimiz şeylerin içinde o kdar çok omega 6 va ki 1:2 ya da 1:3 olması gereken omega 3 omega 6 oranı 1:30 ları geçmiş durumda. Onu dengelemek için alıyoruz omega 3 ü. Herkes her zaman aabilir. Hatta ben verdğim markayı aldım ama sonraki araştırmalarımda sıvı olanının daha iyi olduğunu okudum. Bu bitince ben desıvı alacağım. Carlson marka varmış çok iyiymiş.

çok iyi bende omega3 ve vitamin takviye almak istiodum marka arastırıodumm teşekkürler werdiin tüm cwplwr içinn:KK34:
ayrıca tebrikler eksideki kilolar için:KK9:
ben bugün -100 deyim:nazar: 73.300 aman durmasında azar azar da olsa gitmesine razıymm..mutlu pazarlarr herkeseee..

günaydın canıımmm
76 süper.. :KK66:

bu 5 kiloyu dukanla mı verdin canım ? kaç gün atak kaç gün seyirle verdin acaba ?

Merhaba,
Ben yaklaşık 33 gün Dukan yaptım. Yaklaşık 4 kg.vermiştim 20 günde sonra durdub bir de çok halsizlik ve başağrısı oldu bende. Ben de Paleo beslenmeyeb geçtim. 1haftada 1 kg. verdim. Hem de bel ağrılarım nedeniyle spor yapamadım.

oo carmencim süpersin hayatım.tebrikler valla benden gitmiş gibi sevindim.ma ben artı 200 deyim.gitgide yükselecek ibre.

hayatım paleo sayfasında arkadaşa sorular sordum bir sürü o yok herhalde sen biliyorsan soruları cevaplayabilirmisin .ara vermek istemiyorum

Sor Semacım bildiğim şeylerse hemen cevaplarım.

çok iyi bende omega3 ve vitamin takviye almak istiodum marka arastırıodumm teşekkürler werdiin tüm cwplwr içinn:KK34:
ayrıca tebrikler eksideki kilolar için:KK9:
ben bugün -100 deyim:nazar: 73.300 aman durmasında azar azar da olsa gitmesine razıymm..mutlu pazarlarr herkeseee..

Rica ederim. İstersen Prof. Ahmet Aydın ın sitesinden de araştırabilirsin. Orada çok detaylı bilgiler var.

Merhaba,
Ben yaklaşık 33 gün Dukan yaptım. Yaklaşık 4 kg.vermiştim 20 günde sonra durdub bir de çok halsizlik ve başağrısı oldu bende. Ben de Paleo beslenmeyeb geçtim. 1haftada 1 kg. verdim. Hem de bel ağrılarım nedeniyle spor yapamadım.

anladım .. şuan dukan mı yapıyorsun yoksa paleo mu ?

herkese merhabalar.. ben yaklaşık 9 gün önce dukan diyetine başladım. atak evresinde 2.5 kg verdim. perşembe gününde beri 1p 1sp yöntemiyle devam ediyorum. fakat tartıda en ufak bir değişiklik yok :) kitapta ilk sebzeye gectiğiniz dönemde özellikle 1+1 devam ediyorsanız artış bile olabilir diyor. benimle aynı sorunu yaşayan oldumu merak ettim.. sevgiler..

kızlar neden ben şişko topalak bir kızım anladım
millet emek veriyor ben vucudumu özgür doğasına bıraktım
karar verilmiştir yarın ilk işim kitabı almak bir iki gün içinde deneyimlerimi bende paylaşırım

herkese merhabalar.. ben yaklaşık 9 gün önce dukan diyetine başladım. atak evresinde 2.5 kg verdim. perşembe gününde beri 1p 1sp yöntemiyle devam ediyorum. fakat tartıda en ufak bir değişiklik yok :) kitapta ilk sebzeye gectiğiniz dönemde özellikle 1+1 devam ediyorsanız artış bile olabilir diyor. benimle aynı sorunu yaşayan oldumu merak ettim.. sevgiler..

canım hoş geldin aramıza evet seninle aynı sorunu yaşayan çok burda seyir döneminde kilo verimin atak devresine göre daha yavaş ama sakın kilo vermen durakladı diye vazgeçme vücut bi süre direniyo kilo vermemk için ama sen istikrarlı olursan bu direnci yeniyosun ve tekrar kilo vermeye başlıyosun.hadi bakalım kolay gelsin sana:KK1::KK1::KK1:

Merhaba Kızlar
Bu diyeti tam 1 aydır uyguluyorum. Gerçekten sonuca inanamıyorum Son derece etkili bir diyet Herkese tavsiye ediyorum Bu nedenle de sizlerle 1 aylık uygulamamın sonucunu paylaşmak istedim. Diyete başladığımda 72.5 kiloydum Bugün 64.00 kiloyum yani 1 ayda tam 8.5 kilo vermek bana mucize gibi geldi. Şu an seyir evresindeyim halen devam ediyorum Herkese kolaylıklar diliyorum

Kızlar Dukan amca bana 5 gün atak ve toplam 2.2 kg hesap etti. Atak devresini 1-2 gün uzatsam problem olur mu hazır alımışken?

canım hoş geldin aramıza evet seninle aynı sorunu yaşayan çok burda seyir döneminde kilo verimin atak devresine göre daha yavaş ama sakın kilo vermen durakladı diye vazgeçme vücut bi süre direniyo kilo vermemk için ama sen istikrarlı olursan bu direnci yeniyosun ve tekrar kilo vermeye başlıyosun.hadi bakalım kolay gelsin sana:KK1::KK1::KK1:

inşallah dediğin gibi olur.. ben de hipo tiroid var çünkü ve bu yuzden mi yavaş veriyorum diye düşündüm. 5+5 yapsak daha mı rahat veririz acaba? bir de ben kıbrıstayım bir süreliğine ve burda ingilizler yulaf çok tükettiği için markette yabancı yulaf markaları çok. en ince çekilmişini aldım umarım yanlış bişey yapıp fazla fazla karbonhidrat almıyorumdur :)

kızlar özelliklede syir döneminde ki sebze ekleme işini nasıl yapıyorsunuz.ve miktarını nasıl ayarlıyorsunuz.meselaa kahvaltıda yeşillk dom salatalatlık öglen ve akşam garnitür salatalık gibi mi yoksa ögelen akşam sebze yemegi gibi mi yiyorsunuz.yazarsanız sevinirim.birde dereotu roka tere serbest mi.ben orjinalinde bulamadım.teşekkürler

X