Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar benim ufaklık durmuyo, gidiyorum bütün aşklar yüreğimdeee... Beni özleyin anacım bayyy

canııımmmm iyi dileklerin için sağol herşeyin hayırlısı tabi önce hayırlısıysa olur inşallah

canım öncelikle hoş geldin aramıza böyle dirençli olursan hedefine ulaşıcaksın inşallah canım

aynen dediğin gibi oluyor yemek sonrasında otur tv izle yat(((( akşam yemeğinide işte yemek mantıklı olabilir.
teşekkür ederim canım.

Ben de sizlerin ismini öğrenmek isterem isterem isterem benim adım Özlem canım, Mavişehir deyim. Sen ne taraftasın, yakın mısın bana acep?

canım benim adımda fatoş ben karabağlardaydım 25 sene boyunca fakat evlenip tekirdağa geldim yani sana çok uzağımmm canım ama izmirimi çooooookkkkkk özlüyorum

bende genelde bir gün önceden karar veriyorum ne yapacağıma, yoksa insan son ana bırakıyor, çok acıkıyor.. bir sürü aksilik çıkıyor
eşime ayrı yapıyorum, oğluma ayrı, kendime ayrı... kısaca bütün günüm yemek düşünmekle geçiyor bu ara

çok haklısın canım ama bu diyetle onuda öğrenicez emin ol bu yola baş koyduk çünkü

Merhaba carmen nasılsın senin nasıl gidiyor?
aslında senin tespitinde dogru az yiyorum ve çok içiyorum:)) süt ayran ve mutlaka su.Ama inan yediklerimle açlık hissetmiyorum ne halsizlik var ne baş agrısı ne yorgunluk...gayet iyi hissediyorum kendimi...

öyleki bir lokma yetiyor doymama midem çok küçüldü sanırım,ama ben eskiden de çok yiyen biri degildim ki...sanırım artık daha da az yiyorum evet yazarak takip edeyim bakalım sonuç ne olacak..

Sevgiyle kal arkadaşım çok sagol moral için...

İYİKİ VARSINIZ....

med pilates kursuna gerek olmadığını düşünüyorum ben. Cd lerini edinip ya da internet imkanın varsa evinde açıp internetten de yapabilirsin. Çünkü benim görümcem de diyet ve pilatesle 80 lerden 65 lere indi.

kızlar ben yulaf kepeğini kullanıyoryom tadınıda seviyorum hatta yoğurtun içine koyuyorum birazda kurt üzümü atıyorum meyveli yoğurt gibi oluyor ve doyurucu oluyor fakat sindirim sistemine fayda etmesi gerekmiyormuydu bunun?

Canım evde yapma imkanım yok malesef o yüzden kursa gitmeyi düşünüyorum...haftanın her günü çalışıyorum.işten geç çıkıyorum dogal olarak ta sabah uyanamıyorum.Birde evde amannnn diyorum geçiştiriyorum.ama kurs olursa mecburiyet te olur diye düşünüyorum.

Hayırlısı.İnşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız.

Ben bir dönem pilates yapıyordum kilomda pek bir değişiklik olmamıştı ama sıkılaştığımı hissetmiştim ama senin de dediğin gibi işten eve geç gitmeler bir de amaan bugün yapmayıvereyim nolcak diye geçritirmeleri ben de yaptım ve bırakmış oldum. Umarım hepimiz sağlıkla zayıflarız.

canım benim adımda fatoş ben karabağlardaydım 25 sene boyunca fakat evlenip tekirdağa geldim yani sana çok uzağımmm canım ama izmirimi çooooookkkkkk özlüyorum

Gelmiyo musun hiç buralara?? Ahhh İzmir özlenmez mi hiççç
Olsun canım naapalım, bana uzak olabilirsin ama gönüllerimiz bir olsun Sana İzmir den kocamaann öpücükler gönderiyorum

kızlar bugünde 300gr eksilmiş gördüm çok ama çok sevindim bugün 16. dukan günüm 62.1 geldim bugünde başlangıç kilom 66.3dü inş ellileride görmeyi nasip eder rabbim diyete başlamadan önce bir yüzük almıştım parmağıma olmamıştı bugün rahatlıkla takındım çok sevindim

Canım bana da oldu sanırım vitamin ve mineral eksikliğinden ben çam terebentin yağı aldım şampuanıma ekledim. her kullanımdan önce çalkalıyorsun. şampuanla saçını köpürttüğünde 4-5 dk.bekletiyorsun, duruluyorsun. ben iyi sonuç aldım.

Merhaba,
Öncelikle hoşgeldin. Dukan'ın kitabında süt yazmıyor sütlü ürünler yazıyor. Hatta bir yerinde sütün içindeki laktozun şeker olduğundan bahsediyor. O nedenle süt tüketimini azaltıp yerine yoğurt peynir kefir koysan daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…