Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bulut-bebek inşallah koca gözlü, kiraz dudaklı,kıvırcık saçlı bir bebeğin olur
desendesen seni çok tebrik ediyorum azimli insanları severim
....diğer forumdaşlarım safları sıklaştıralım:113::KK66:

teşekkürler canım :KK9: Başarana kadar durmak yookkk...

Kızlar herkese merhaba...Bulut-bebek geçmiş olsun inşallah iyi sonuçlanır,diledigin güzelliklere kavuşursun...
Bende hala tık yokk bir şey yanlış ama neeeeee:KK43:(( Bugün tam 30 gün oldu başlayalı verdigim 7 kilonun 1 kilosunu geri aldım:KK43:(( yemediğim halde.Bugün tekarar tartıldım ve hala +1 degişen bir şey yok.Üstelik dün ps günümdü sebze niyetine yedigimde 2 dilim domates 1 tane salatalık buna ragmen yok bişiiiiiiii...bugünden itibaren 5 gün atak yapmaya karar verdim.

Yoksa moralsizlik tavan yapmış durumda.Ne zamandır lıgt puding diye ölüyordum yaptım ve üç gündür onlar bana ben onlara bakışıp duruyoruz.
Sabah çok az peynir ve çay,az önce yine bir parça peynir yedim.Öğlen için yagsız tavuk ızgara ve ayran arada süt içtim hepsi bu yaaa ama niye gitmiyor anlamadım.Acaba akşamları yemesem mi kızlar?
İşten geç çıkıyorum eve gitmemde 9 u buluyor hadi yemek yap ye saat oluyor bana 10.sonrasında da tok karnına hareket yapılmıyor:KK43:(( sabahlarıda uyanamıyorumki sabah yapayım...

offff yaaaa hiç bir şey anlamadım benn:KK43:(((

Bu arada dışarda dolu yağıyor feci şekilde:)

canım geç yemenin etkisi olabilir kilo vermemende çünkü yediklerini yakamadan yatıyosundur.akşam yemeğinide işte ye bence hiç yemedende olmaz bence ama o kiloların inat ediyosa sen onlardanda inatçı ol yenilme onlara:KK20::KK20::KK20:

Selamlar; öncelikle ben de İzmir de yaşıyorum, 10 kiloyu bir ayda veren benim. (ama esla değilim, karıştırdın galiba :KK1:)
Önce kitabı alıp iyice okumak gerekiyor, sonra da olduğu gibi uygulamak. İnanın bana birebir uygularsanız sonuçlara siz de çok şaşıracaksınız. Bir de vermek istediğiz kilo ne kadar çoksa o kadar fazla gidiyo galiba. Örneğin benim 22-25 kilo vermem gerekiyor.
Günde yarım saat yürüyüş yapıyorum, haftada 3-4 kez pilates yapıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım tabiki :KK70: Aklınıza takılanları cevaplarım seve seve :KK34:

desen desen canım sendemi izmirlisin bu arada sen yokken bizler birmirimizi tanıttık kendimize isimlerimizi falan söyledik sende ismini bağışlarmısın bize :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: bu arada izmirin neresinden

canım ben vermedim ki daha:) birlikte vericez ama hiç korkma. benim 2. gunum simdi.

10 kilo vermek isteyenler 5 gun yapsın diyor ya. 15 kilo verecekler 7 gun mu yapmalı acaba diye dusunmustum. 5 yaparım ben de madem. 21 gunde 6 kilo harika bir sonuc. tebrikler canım

teşekkürler canım darısı başına

Bulutcum inşaAllah tez zamanda hayırlı haberlerini alırız canım. Allah yardımcın olsun..

Benimde bu gün canım hiç bişey yapmak istemiyor ya :KK53:

ben ne zaman diyet yapacak olsam böyle şeyler ard arda çıkar. bende onu yalnız bırakmak istemem. sanki özel deniyor beni Allah. şimdi bu hafta sonu da bir gezi var, şehir dışı hemde.. bayramda var, şehir dışı gene... kendimi bunlara göre ayarlamam lazım ki alışayım.. normal zaman olsa evde otururum bişey çıkmaz... şimdi işte misilleme gbi.. ama öte yandan buna da alışmak zorundayız işte, ilerde de bu yaşam biçimini korumayacak mıyız?? karşımıza ne gelirse gelsin iradeli olabilmek gerek. ben artık görmezden gelmeyi başardım ama yememekten daha zor olan insanlara laf anlatmak. o beni daraltıyor. şimdi bide gidince aa buranın şusu meşur yemezsen olmaz muhabbetleri çıkacak..

offf evet yaa o laf anlatmak öldürüyo insanı hele bide öğütler vermeleri ayyyyyyy sinir oluyorum ama napalım sefasını sürmek istiyosak cefasınıda çekicez

Kızlar herkese merhaba...Bulut-bebek geçmiş olsun inşallah iyi sonuçlanır,diledigin güzelliklere kavuşursun...
Bende hala tık yokk bir şey yanlış ama neeeeee:KK43:(( Bugün tam 30 gün oldu başlayalı verdigim 7 kilonun 1 kilosunu geri aldım:KK43:(( yemediğim halde.Bugün tekarar tartıldım ve hala +1 degişen bir şey yok.Üstelik dün ps günümdü sebze niyetine yedigimde 2 dilim domates 1 tane salatalık buna ragmen yok bişiiiiiiii...bugünden itibaren 5 gün atak yapmaya karar verdim.

Yoksa moralsizlik tavan yapmış durumda.Ne zamandır lıgt puding diye ölüyordum yaptım ve üç gündür onlar bana ben onlara bakışıp duruyoruz.
Sabah çok az peynir ve çay,az önce yine bir parça peynir yedim.Öğlen için yagsız tavuk ızgara ve ayran arada süt içtim hepsi bu yaaa ama niye gitmiyor anlamadım.Acaba akşamları yemesem mi kızlar?
İşten geç çıkıyorum eve gitmemde 9 u buluyor hadi yemek yap ye saat oluyor bana 10.sonrasında da tok karnına hareket yapılmıyor:KK43:(( sabahlarıda uyanamıyorumki sabah yapayım...

offff yaaaa hiç bir şey anlamadım benn:KK43:(((

Bu arada dışarda dolu yağıyor feci şekilde:)

Medcim az besleniyor olabilir misin? Biliyorsun vücudumuz yemek azaldığında kıtlık moduna geçip aldığın en ufak besini bile depolamaya çalışır ve de metabolizmayı yavaşlatır. Yediklerini 1-2 gün yaz ve protein kalori değerlerini hesapla. Azsa arttır arkadaşım.

arkadaşlar ca... cr... un light nescafesini görüp aldım tek fincanlık olanlardan. şeker yerine aspartam varmış.. içebilirim değil mi??

Selam :80: Ondan içebilirsin canım, ben de içmiştim ama tadı çok kötü geldi bana :KK53: Bi daha içmedim. Nescafe gold içiyorum, lezzeti yerinde. Bazen sütlü bazen sade, bazen de bir bardak sıcak sütle (tabii tatlandırıcıyla) çok güzel oluyo, tavsiye ederim.

bulut-bebek inşallah koca gözlü, kiraz dudaklı,kıvırcık saçlı bir bebeğin olur
desendesen seni çok tebrik ediyorum azimli insanları severim
....diğer forumdaşlarım safları sıklaştıralım:113::KK66:

canım benim inşallah sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsunda gerisi önemli değil:KK1::KK1:

Bırakır mıyım hiç, baş koymuşum bu yola ben :KK53:
:KK34:Senin adına çok sevindim, Allah yardımcın olsun canım. Kilonu o kadar etkilemez heralde yaa sonuçta diyettesin, amaann etkilese noolcak, bu iş olsun da inşallah. Sonra verirsin kiloları, sen onu takma kafana. :KK20: Senin için daha önemli bişi var şu an :KK9:

evet canım bi olsunda sonra yine veririz kiloları dediğin gibi bu daha önemli:emir_bebek:

med, bence çok az yemek de iyi değil. o zaman da vücut alarma geçip kilo vermemeye çalışıyor biliyorsun. daha düzenli yemeye çalış derim ben. yapabiliyorsan akşam yemeğini de işyerinde ye. eve gelincede mesela bi yoğurt falan yersin yatmadan. hem iş çıkışı yemek üstü hareket olmuş olur. ama kesinlikle akşam yememzlik yapmamalısın. gerekirse atak yap gene. direnç bir noktada kırılacaktır..

kızlar dua edin bana biraz önce yumurta çatlatma iğnemi vuruldum hadi bakalım hayırlısı

hadi bakalım dualarım seninle .moralini yüksek tut.olacak biliyorsun ..vakti nezamansa gelir .sanada anne dedimi..büyüyünce de boynuna sarıldımı .. bide yangından öptümü canım annecim iyiki varsın diye..inan tüm bu çektigin sıkıntılardan eser bile kalmayacak unutma.

rabbim hayırlı evlatlar nasip edsin inşallah:emir_bebek:

merhaba kizlar dun itibariyle bende araniza katildim. dukanin sitesinde yaptigim teste gore 6 gun atak yapmaliymisim. ideal kilom 65,8 mis. ama ben en cok 60 olmak istiyorum.
atagin ilk gununde irademi hic kaybetmedim. buna ben bile sasirdim. hatta esim ve kizim gozumun onunde cikolatalari goturduler ama be n bir lokma bile almadim. insallah sona kadar boyle devam ederim.bu sabah tartida -1300 ciktim sanirim bu sirf sudur.

desen desen canım sendemi izmirlisin bu arada sen yokken bizler birmirimizi tanıttık kendimize isimlerimizi falan söyledik sende ismini bağışlarmısın bize :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: bu arada izmirin neresinden

Ben de sizlerin ismini öğrenmek isterem isterem isterem :KK1: benim adım Özlem canım, Mavişehir deyim. Sen ne taraftasın, yakın mısın bana acep? :KK61:

offf evet yaa o laf anlatmak öldürüyo insanı hele bide öğütler vermeleri ayyyyyyy sinir oluyorum ama napalım sefasını sürmek istiyosak cefasınıda çekicez

kilo verdikten sonra karşılarına geçip, "bakın siz konuştunuz ben uyguladım, nasılmış ama" demek istiyorum:)))

şu psikolojiyi de kafamızdan çıkarmamız gerek. insanlarla biraradayken zevk alınacak şey yemekler ve içecekler değildir sadece. sohbettir, ortamdır, kişilerdir. bazıları sanıyor ki, (eskiden bende) herşeyi yiyip içmeden bişey anlaşılmaz, zevk alınmaz... mahrum kalınır. halbuki orada dikkatimizi nerde ve kimlerle olduğumuza verirsek daha kolay olur diye düşünüyorum.. bu şekilde zevk almayı öğrenemliyiz.

diyete başaldığımdan beri saçlarım dökülüyor ama bu ara öyle böyle değil, avuç avuç geliyor
ekstra vitamin arada supradin alıyorum, malum omega 3 ü henüz bulamadım, dün aldığımı pulse yi iade ettim, solgarı sorduk samsun depoda yokmuş, gelince getirtecekler,
mevsim geçişimi yoksa vitamin eksikliği mi acaba benim saç dökülme nedenim anlayamadım
sizde oldumu????????

desendesen kusura bakma nolurr heyecandan karıştırmışım.. eslaa inşallah veririz bu kiloları, kızlar ben diyorum ki hergün ertesi günün menüsünü hazırlayalım ve birlikte yapalım, yapan arkadaşlarda destek olsun bize olmaz mı, ben işyerindeyim saat 6,30 da işten çıkıyorum dolayısı ile yarınki yiyeceğimi de evden getiricem, restaurant ve cafelerde ki yiyecekler malum.. sabah 1 yumurta ve bir dilim peynir yedim, öğlen tavuk göğüs ızgara 2 dilim salatalık turşusu yedim (canım çekince) 10 dk önce de 1 kahve fincanı sütün içine 1 kaşık yulaf koyup onu yedim, ekmek yemeyi çok sevdiğim için yemeğin arkasından bi eksiklik hissettim, o yulaflı karşımı o yüzden yedim, şimdi saat 5 gibi 1 bardak süt içicem, akşam yemeğinde de sanırım yine tavuk yada köfte olur, gündüz programımı bir gün önceden yapmazsam uygulamam zor gibi,

X