Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

renne şurubu bende sevmiyorum ama tableti hep olur evde
sınava giderken falanda mutlaka alırım yanıma

inşallah adaçayı daha rahat hissetmeni sağlar, tekrar geçmiş olsun

nes05 ben krepi tuzlu yapıyorum 2 kaşık yulaf kepeği 1 çay bardağı süt 1 yumurta artı biraz tuz biraz kırmızı pul biber ince ince kıyılmış maydanoz ekliyorum pişincede peynir ve maydanozla sarıyorum afiyetle yiyorum

buğünkü kilomda yalaşık 3 haftadır olduğu gibi 79 dukana iki gündür geri döndüm ve kabızlıkta bana döndü ama bu sefer umrumda değil devam edicem

Çok geçmiş olsun Bittercim. Umarım en kısa sürede iyileşirsin. Biraz ıhlamur içmeyi dene istersen.

Sağol canım haklısın öyle yapayım evet yaa bozuktu hepsi dimi

Çok geçmiş olsun Bittercim. Umarım en kısa sürede iyileşirsin. Biraz ıhlamur içmeyi dene istersen.

canım sağol. malesef ıhlamurum da yok. adaçayı vardı burada bitki çayları arasında en mantıklı olan. aslında bi nane limon da hiç fena olmazdı ama... işyerinde elim kolum bağlı malesef... neyse herhalde öğlen bişeyler yiyebilirsem anca toparlarım kendimi...

geçmiş olsun canım,ılık süt ayy bende üst solunum yolu enfeksiyonu başlıyor gibi genzimde yanma batma var umarım grip falan olmam 2 hafta önce soğuk algınlığı atlattım daha,ama bu diyet galiba bağışıklık sisteminide zayıflatıyor vitamin şart sanırım

sevindim canım dünkü yemekten sağ sağlim çıktığına bu arada geçiş olsun ıhlamur falan iç istersen canım.

tebrik ederim canım...
Ohh çok iyi olmuş, kazasız belasız atlatman
insan sonra kendini suclu hissediyor
Sağol canım haklısın öyle yapayım evet yaa bozuktu hepsi dimi

Al tabi... Ben 30 liraya almıştım canım..

Günaydın Dukan Güzelleri...

Bugün tartı -500 gösterdi...

Çok sevindirik oldum ...

Şu an tam 75.4 çıktım..

Diyet serüvenim boyunca gördüğüm en düşük rakam bu şimdilik...

1 haftadır 65 kiloda sayıyorum gram inmior kaçamak da yapmıorum...ama 5-6 günlük gecikmeyle bu gün regl oldum..sanırım kilo verememin sebebi buydu..regl den sonra 3-4 günlük bi atak yapsam mı acaba kızlar.nedersiniz?

telli turna böreğe ben lor veya light peyniri göz kararı koyuyorum katı olursa süt ekliyorum
kızlar bu arada lor peynirini hergün tüketmek serbest mi marketlerde light lor felan görmedim bunun lighti falan yok dimi yanlış bişey yapmayım da

aynısı banada oldu canım. 1 hafta gram inmedim, sonrada regl oldum. bende buna yordum zaten durumu. şimdi bitmesini bekliyorum tartılınca da kilonun azalacağına inanıyorum. o zaman normal edeceğm. bence sende bi durum abak, bitsin, 1-2 gün bekle ve tartıl... o zamn karar ver atak olayına.

umarım 1 haftadır veremediklerim birden bire gider..:)ne kadar mutluydum her gün gram gram veriodum.moralimi biraz düşrdü bu durum açıkçası.ama pes etmeyi düşünmüyorum..

lor zaten yağsız merak etme. hatta birçok light yazan peynirden bile daha ayağsız bana kalırsa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…