Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

umarım canım. hersey cok guzel olacak. cok umutluyum bu sefer.
canım inşallah kilolarımızı veririzde sağlıklı bir şekilde hamile kalırız canım bende çok istiyorum hamile kalmayı tabi zayıf bir şekilde
ben de bebek istiyorum zayıfladıktan sonra insallah. allah tum isteyenlere nasip etsin kızlarrr

yeni gelen tum arkadaslara hoşgeldiniz diyorum. benim de bugun ilk gunumdu:)

kızlar yazdıklarınızın hepsini okumaya calıstım ama yıne de arada bikaç sayfa atladıgım oldu. kilo veren herkesi tebrik ediyorum. dedigim gibi bugun ilk gunumdu. eşimle birlikte basladık. sabah yumurta ve peynir yedim, öğlen tavuk şiş ve ayran, aksam yogurt ve et biftek yedim. bugun bayaa halsizlik oldu bende. aç değilim ama yıen de bir şeyler eksikmiş gibi hissettirdi. eee tabi alışmısız aklımıza duşen her şeyı yemeye:)

Eki Görüntüle 270828

Bugünkü Menüm:

İftar:

1 kase tavuklu yoğurt çorbası
2 haşlanmış yumurta
1 tavuk göğsü ( az salçayla kavurdum )
Az turşu,peynir ve süt

1.5 lt. bitki çayı + 2 lt. su

30+30+40 mekik...
30 dk. zumba + 60 dk. kemer...
:

İlk başta midem bulandı ekmeksiz, sebzesiz hele meyvesiz...
Ama turşuyu yiyince biraz iyi oldum
Bugünlük iyiydi

Son düzenleme:

tesekkur ederim canım ama mekik cekmem yasak.belimde 6 adet vida var cunkı.o yuzden zaten yağlandım ya iyice((

ben bugun kitapı internetten alıcam ve aranıza katılıcam...insallah fayda sağlarım.omurgam için acil kilo vermem şart

ha birde ne sorucam size.internette bi yoruma rastladım.bu diyeti çok saçma bulmuş.yengeç dolması,tavsan eti vs falan var biz onları zaten yiyemeyiz diyor.gercekten öylemi..eğer öyleyse siz tarifleri nerden alıyorsunuz kızlaaaar!!!

kızlar süt içerken tarçın katmamada sorun olur mu acaba? tarcın metabolizmayı calıstırıyorr diye bugunluk kattım ama eğer sakıncası varsa katmam bundan spnra

Merhaba,
ok geçmiş olsun. Bel fıtığı ameliyatı mı yoksa ? Doktorlar benim de olmam gerektiğini söylüyorlar ama direniyorum.

amaannn nazar değmesin yeni başlayanlar eski pantolonlarına girenler bebek isteyenlerr... ALLAH herkesin gönlüne göre versinn bende seyirdeimm 7kg verdm koruma evresine şubatta geçeceğimm inşlh! yıllar sonra bahara şöyle 55kg olarak tiril tiril elbiseler, eteklerle, bele kadar olan ince hırkalarla girmek istiyorummm güzel haberlerinizi paylaşın canlarr motive olalımm

Kızlar bugün 2. seyir günümdü 5 gün atak yapıp başlamıştım ama hiç tartılmaıştım en son ibre 59 u gösteriyordu 2 ay önce felan,neyse bugün tartılayım dedim hem büyük bir markette hemde elektronik mağzada değşik tartıları hem denedim hem tartıldım ama sonuçlar birbirinden farklı çıktı,ilk tartıldığımda 57 bir diğerinde 58.2 sonra bu 58.2 çıkanda tekrar tartıl 59, birinde 60 birinde 58 off yaa ne terledim ne sıkılıp bozuldum anlatamam o tartıyı kaldır ötekine bak olmadı diğer marka,hatta markette kiloluk şeker torbası filan getirip tartıya koydum ama tartmadı onu nedense galiba belli bir kilonun altını tartmıyor neyse,bir akıl verin sizce en doğru tartı hangisi gidip nerde tartılsam

Canım bence kendine yeni bir tartı almalısın..
Sinbonunkini almalı çabuk bozuluyor, ben felix inkini kullanıyorum cok memnunum su an.

Hem magazada kim bilir kaç kişi tartılıyor, ne malum dogru oldugu..
Üstünde kıyafetlerinde var zaten...

Günaydın kızlar...

Hepinize bol kilo kayıplı bir gün diliyorum. Ben tartıldım, aynıyım bu gün gram oynamamış. Dün işlerimin yoğunluğundan pek su içemedim, sanırım ondan sebep tık olmadı. Wc konusunda sarımsağı kullanalı acayip rahatım. Tüm sıkıntım bitti o konuda. Bu vitaminleri bende aldım bu gün başlıyorum. Hadi hayırlısı bakalım

Sağolun canlarım..
Ya benim ki pek resimdekine benzemedi yaaaaa tadı güzel ama börek gibi olmadı. Bişeyleri yanlış yaptım ama neyi anlamadım. Lor ne kadar koyuyorsunuz kızlar ya. Onu tutturamadım sanırım. Ya çok sulu oldu, resimdeki gibi kabuk falan olmadı

günaydın arkadaşlar.

benim 2günlük atak güzel bir sonuç verdi.baskul şuan 77.9 gösterdi bugunde p ye devametmeyi düşünüyorum yarın sp ypıcam bakalım 77.5 ga insem bana moral açısından iyi olacak

Semacım çok sevindim. Hadi devamı da gelir inşallah.

Süper..
Senin adına çok sevindim, tebrik ederim arkadaşım. Devamı gelir inşaAllah

hadi gözün aydın canım, devamı gelir inşallah

günaydın kızlar..

dünkü yemek maceram kazasız atlatıldı. uygun çok güzel şeyler vardı, sofraya oturunca çok rahatladım. fakat sanırım midemi üşütmüşüm. şu anda acayip şekilde ağrıyor ve biraz da bulanıyor. o yüzden kahvaltıda bişey yiyemedim. ne zaman düzelirim bilemiyorum doğrusu... çok fena...

ben kendimi çok şiş hissediyorum bugün, yüzüğüm parmağıma oturmuş, dün çok tuzluda yemedim ama su tutmuş sanki vücudum
sanırım benim metebolizma bişeylerin değiştiğini farketmeye başladı, direneceğe benziyor çok kıymetli yağlarını vermemek için...

bu arada yulaf kepeğim geldi....... birazdan krep yapçam tarifi bulabilirsem tabi
azcık vanilya koysam bişey olurmu acaba, tatlandırıcım henüz gelmedi de.....

çok geçmiş olsun, mide üşütmesine en iyi çözüm sıcak bal şerbetidir ama oda bize yasak...
mide ilacı alsaydın keşke, ben azcık rahatsızlık hissetsem renne tablet alıyorum

çok geçmiş olsun, mide üşütmesine en iyi çözüm sıcak bal şerbetidir ama oda bize yasak...
mide ilacı alsaydın keşke, ben azcık rahatsızlık hissetsem renne tablet alıyorum

sağol canım. aslında ılık süt de iyi geliyor bana ama evde kalmamıştı sabah. işyerinde de bu imkanım yok. ben azıcık üşüsem hemen midem ağrır ama bu tip durumlarda ilaç bana fayda etmiyor malesef. bikere rennie şurup alayım dedim ve hemen çıkarmıştım. şu an adaçayı içebiliyorum sadece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…