Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

umarım 1 haftadır veremediklerim birden bire gider..:)ne kadar mutluydum her gün gram gram veriodum.moralimi biraz düşrdü bu durum açıkçası.ama pes etmeyi düşünmüyorum..

zaten regl olan herkesin başına gelen bişey bu canım.. o yüzden normal karşılamak gerek, hiç moralini falan bozma... olsun bitsin bak gicidek gene o gramlar..:)

1 haftadır 65 kiloda sayıyorum gram inmior kaçamak da yapmıorum...ama 5-6 günlük gecikmeyle bu gün regl oldum..sanırım kilo verememin sebebi buydu..regl den sonra 3-4 günlük bi atak yapsam mı acaba kızlar.nedersiniz?

Bence regl sonrasını bekle indiğini göreceksin. Saf atağı daha ilerideki direnç durumlarında kullanabilirsin.

bulut_bebek öncelikle geçmiş olsun. iğne sonuc verir insallah canım. bol şans diliyorummm .

bugun ikinci gunum. tartım yok evde. 1 haftanın sonunda tartılıcam bakalım ne cıkıcak sonuc. kızlar 14 kilo vermek istiyorum. acaba atak dönemini kaç gün yapmalıyım?

ayrıca gece bi soru sormustum ama kimsecikler yoktu cevap alamadım.

sütü tarçınlı içsem sorun olur mu? bir de atak döneminde maydonoz yenilebilir mi diye sorucam:)

kızlar atak döneminde evde hiç ızgara yapma imkanınız oldu mu? Benim tost makinem var ama ızgara da yapılabiliyor tanıtımlarında öyle diyordu ama hiç deneme şansım olmadı. aranızda deneyen var mı?

bulut_bebek öncelikle geçmiş olsun. iğne sonuc verir insallah canım. bol şans diliyorummm .

bugun ikinci gunum. tartım yok evde. 1 haftanın sonunda tartılıcam bakalım ne cıkıcak sonuc. kızlar 14 kilo vermek istiyorum. acaba atak dönemini kaç gün yapmalıyım?

sütü tarçınlı içsem sorun olur mu? bir de atak döneminde maydonoz yenilebilir mi diye sorucam:)

kitapta atak dönemi özetinde eksralar olarak baharatlar serbest verilmiş. Bence sorun olmaz. Kaç gün atak yapman gerektğini dukan ın sitesindeki testi çözerek öğrenebilirsin.

günaydın arkadaşlar.

benim 2günlük atak güzel bir sonuç verdi.baskul şuan 77.9 gösterdi bugunde p ye devametmeyi düşünüyorum yarın sp ypıcam bakalım 77.5 ga insem bana moral açısından iyi olacak :KK62::KK62::KK62::KK62:

Tebrikler semacım sevindim senin adına.Darısı bana diyorum çünkü
bende hala tık yokkk:KK43:((((

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar..

dünkü yemek maceram kazasız atlatıldı. uygun çok güzel şeyler vardı, sofraya oturunca çok rahatladım. fakat sanırım midemi üşütmüşüm. şu anda acayip şekilde ağrıyor ve biraz da bulanıyor. o yüzden kahvaltıda bişey yiyemedim. ne zaman düzelirim bilemiyorum doğrusu... çok fena...

Geçmiş olsun arkadaşım.Dikkat et kendine...Biraz bir şeyler yemeyi dene belki iyi gelebilir.
diyetini bozmak zorunda kalmamış olman güzel bihter.

geçmiş olsun arkadaşım.dikkat et kendine...biraz bir şeyler yemeyi dene belki iyi gelebilir.
Diyetini bozmak zorunda kalmamış olman güzel bihter.

sağol canım. Yemekte köfte biraz salatalık turşusu peynir ve 1-2 tane de kaşarlı mantar yedim. Mantarı da protein değeri çok yüksek bir sebze olduğu için ısrar üzerine yedim yani o kadardan bişey olmaz diye. Turşuya da izin vardı zaten fazla olmaması kaydıyla. Sp günüm olsa herşeyden yerdim çünkü biriki çeşit sebze ve salata vardı ayrıca. Tabi kızarmış patatesleri görmezden gelirsek:)) sonra keki vede meyveyi de... Meyve sularını da...:)) ama güzeldi herşey..

Artık öğle yemeğimi, yedim, daha iyi hissediyorum kendimi. Yeni bir telefon gelip de birileri bana akşam bilmemkimlere gidiyoruz demezse tabi :KK45:

Arkadaşlar kepek sipariş ediyorum ama kapıda ödemek istiyorum hangisini secicem :KK59:

Havale/ EFT İle Ödemek İstiyorum ( %5 İndirimli ) (17,08 TL)
BANKA ŞUBE HESAP TİPİ HESAP NO IBAN

Garanti Bankası Ortaköy YTL TR 87 0006 2001 3090 0006 2982 89

İş Bankası İstoç YTL TR 86 0006 4000 0011 2250 2330 76

Mail Order (17,98 TL )
Lütfen Dikkat! Mail Order; kredi kartı bilgilerinizi firmamıza bildirerek yapmış olduğunuz bir ödeme şeklidir, kapıda ödeme sistemi değildir !!!!!

Kredi Kartı İle Ödemek İstiyorum (Tek Çekim) (17,98 TL)

Başka bişi yazmıyor

kitapta atak dönemi özetinde eksralar olarak baharatlar serbest verilmiş. Bence sorun olmaz. Kaç gün atak yapman gerektğini dukan ın sitesindeki testi çözerek öğrenebilirsin.

sagol canım tarçın şeker ihtiyacımı da gideriyor bayagı. iyi oldu yasak olmaması. kitabını sipariş ettim henuz gelmedi. ama dukanın sayfası ingilizce ve ben ingilizceden hiç mi hiç anlamıyorum. test bölümünü bile bulamadım:)

arkadaşlar kepek sipariş ediyorum ama kapıda ödemek istiyorum hangisini secicem :KK59:

havale/ eft ile ödemek istiyorum ( %5 indirimli ) (17,08 tl)
banka şube hesap tipi hesap no ıban

garanti bankası ortaköy ytl tr 87 0006 2001 3090 0006 2982 89

iş bankası istoç ytl tr 86 0006 4000 0011 2250 2330 76

mail order (17,98 tl )
lütfen dikkat! Mail order; kredi kartı bilgilerinizi firmamıza bildirerek yapmış olduğunuz bir ödeme şeklidir, kapıda ödeme sistemi değildir !!!!!

Kredi kartı ile ödemek istiyorum (tek çekim) (17,98 tl)

başka bişi yazmıyor

bu seçeneklerin arasında kapıda ödeme yok canım. Havale yada kredi kartı ile ödeme seçeneği var. Mail order dediği de gene bir çeşit kredi kartı ödeme şekli..

kızlar dua edin bana biraz önce yumurta çatlatma iğnemi vuruldum hadi bakalım hayırlısı

Ayyy canım benim :KK70: hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel haberlerini de alırız. :KK34: Dualarım seninle...

Bu arada herkese merhabaaaa :KK3: bayaaa ara vermiştim. Geri döndüm, geri döndüm :KK53: Hem de verilmiş kilolarlan :KK19:
Yaklaşık bir ay içinde 9.7 kg verdim kızlar. Yılmadan yorulmadan devam edelim. :KK66: DUKAANNNN seni çok seviyorum :KK9:
Biz eşimle birlikte yapıyoruz bu diyeti. O da 10 kg verdi, pantalonlar bol gelmeye başladı.:KK8: Sanırım benim en büyük avantajım
eşimle birlikte yapıyor olmamız.:KK76: Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyo bu ara :KK1:

Ayyy canım benim :KK70: hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel haberlerini de alırız. :KK34: Dualarım seninle...

Bu arada herkese merhabaaaa :KK3: bayaaa ara vermiştim. Geri döndüm, geri döndüm :KK53: Hem de verilmiş kilolarlan :KK19:
Yaklaşık bir ay içinde 9.7 kg verdim kızlar. Yılmadan yorulmadan devam edelim. :KK66: DUKAANNNN seni çok seviyorum :KK9:
Biz eşimle birlikte yapıyoruz bu diyeti. O da 10 kg verdi, pantalonlar bol gelmeye başladı.:KK8: Sanırım benim en büyük avantajım
eşimle birlikte yapıyor olmamız.:KK76: Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyo bu ara :KK1:

süpermişşş. cok sevindim. darısı basımıza. 1 ayda 10 kilo sağlıklı mı ama yaa:KK43: ama ben de vermek istiyorum 1 ayda 10 kilo:)

harika bir skor valla. bende kendi kendime kalan 5 kilomu 1,5 ayda falan verebilsem ne ala diyorum...??? ama benim asıl amaçlarımdan biri 29 ekime kadar şöyle bi 2-3 kilo daha verebilmek.. yani yaklaşık 15 gün...

Merhaba,

Öncelikle 14 kg.için atak süresi sanırım 4 gün. Benim 15 kg.da öyle çıkmıştı ama ben 7 gün yaptım. Tarçınla ilgili bir fikrim yok ama bence içebilirsin. Maydanoz her daim serbest. Maydanoz, dere otu, nane, soğan, sarımsak ve baharatlar her zaman serbest.

X