Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlaaaaar bu sabahada -500 le başladım dün sp günüm olmasına rağmen
çok mutluyum hergün biraz biraz gidiyo kilocuklarım 2 gündür spor yapamıyorum hastayım ve çok yağmur yağıyo burda o yüzden yürüyemiyorum ben alırım die düşündüm ama 66.100 olmuşum

başladım canım günde 2 diş tok karnına yutuyorum tok yutulacaktı dimi :26: yani 10 günde 6 kilo vermesem bile azar azar veriyim ona da razıyım sen nerden öğrendin bu formülü

kendini tanıtma sırası bana geldi o halde. ismim bihter, 31 yaşındayım, ankarada yaşıyorum. bir sigorta brokerlığı firmasında çalışıyorum sigortacı olarak. henüz evli değilim ama ona da az kaldı sanırım:)) aramızda gen. yaşta anne olanlar vaar, yada ben mi geç kaldım ne???

Nasip kısmet bu işler canım..

Geç olsun, güç olmasın di mi ama

canım isminin bihter olduğunu tahmin etmek hiçde zor olmadı evet genç yaşta anne olanlar var ne güzel bende biraz geç kaldım ama napayım 1 senedir deniyoruz olmuyo tedavi görüyorum şimdi bakalım inşallah. sende bi evlende hemen yap bebişini...

canım isminin bihter olduğunu tahmin etmek hiçde zor olmadı evet genç yaşta anne olanlar var ne güzel bende biraz geç kaldım ama napayım 1 senedir deniyoruz olmuyo tedavi görüyorum şimdi bakalım inşallah. sende bi evlende hemen yap bebişini...

Ben almadım zaten halihazırda her gün 5 tablet yutuyorum artıkın bir tane daha alamam :)

Ben hiç yapmayı düşünmüyorum

Arkadaşlar gurme netten, yulaf kepeği sipariş etmeyi düşünüyorum.
Markası " ru sheim "

Ekmek falan yaparım onunla tok tutar en azından

Ne dersiniz sipariş edeyimmi?
daha önce eden var mı? kaç günde gelir?

ama soru sordum ya

evet bende bundan aldım hergün krep yapıyorum sabahları güzel

Selam kızlar...Herkese hayırlı,mutlu sağlıklı,huzurlu haftalar diliyorum...
Herkes kendini tanıtmış ben geri kalırmıyım:)) İsmim Mediha yaş 38 (yolun yarısını geçtim),Ankarada yaşıyorum.
Bitterlemon demişki küçükler hep evli ben kaldım:))) Heyttttttttttttt ben varım bitter.Sanırım topigin en büyüğü benim:))))
ve evde kalmışı da benim :)))))

Aramıza yeni katılanlarada hoşgeldiniz diyorum...

Gelelim diyete bende tık yok.Yarın tartılacaktım ama bu sabah dayanamadım tartıldım.tık yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:(((( motivasyon dibe vurma noktasında.Yumruk mu yapsam diyorum?

Telli turna birde senin tavsiyeni deneyeceğim sarımsak yutmayı inşallah fark ederde biraz moralim yükselir.

Kendinize iyi bakın kızlar benim işe dönmem gerek...Sevgiler...Selamlar..

herşeyin ahyırlısı olsun inşallah tatlım. kocanın da evladın da hayırlısı.. bi ara çok acele etmiştim evlilik konusunda ama şimdi fikirlerimi daha ölçüp biçerek yaklaşıyorum. umarım senin de en kısa sürede sonuç verir tedavin...

isim konusuna gelince, bihter behlül muhabbeti yakamızı hiç bırakmadı. ben neyse de sevgilim adnan mısın sen yoksa behlülmüsün konularından çok daraldı zavallı:)) allahtan dizi bitti de, azaldı artık bu muhabbetler.

aslında şekerim artık büyük şehirlerde vada çalışan bayanlar arasında evlilik yaşı baya yükseldi.. şimdi yaş ortalamalarını güncelleyip değerlendirmek bu evde kalmışlık olayını:))

kilo konusuna gelince duraksama her zaman olabilen bişey ama emin olduğum bi nokta varsa inatçı olmak. eninde sonunda kilolar iandımıza direnemeyerek gidecekler. bu bir fizik kuralı yani. iş ki sen umutszuluğa kapılıp pes etme. yumruk bence fena fikir değil, etkisini göreceğinden eminim.

kıyamam canım yaaa millet hep böyle anları beklio sanki tv de tanıdık birinin ismi çıksada dalga geçsek die.seneler öncede kuzenim bu konuda çok daralmıştı kuzenimin ismi BİNNAZ tahmin edersin neler söylediklerini yok çalgıcı karısı binnaz esnaf karısı binnaz falan filan deliriyodu kuzenim ama dediğin gibi allahtan unutuldu artık.

kıyamam canım yaaa millet hep böyle anları beklio sanki tv de tanıdık birinin ismi çıksada dalga geçsek die.seneler öncede kuzenim bu konuda çok daralmıştı kuzenimin ismi BİNNAZ tahmin edersin neler söylediklerini yok çalgıcı karısı binnaz esnaf karısı binnaz falan filan deliriyodu kuzenim ama dediğin gibi allahtan unutuldu artık.

sadece sen deilsin yaş 38 olan bende varım yaş 38 oldu .ama gencim henüz senin gibi yaşlı deilim.daha yolun başındayım diyorum
ismim zaten nickimde de belli sema .bursada yaşıyorum kendime ait şirketimin şirket müdürlüğü yapıyorum .baya yorucu bir işim var .

bende dün ve bugun atak yapıyorum sanki faydalı olacakmış gibi hissediyorum tamda tartılmadım.

sarımsak içecemde bende ama düşük tansiyonlu biriyim hemen zırt pırt düşer .o yüzden korkuyorum içsemmiki diye ama omega3 yagına başlayacagım bugun

offf çok fenaymış, neyse yıllar oldu o şarkının üzerinden çok zaman geçti allahtan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…