Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hiçde zor deil 38 yaşındayım 33 -34 arası kızım oldu .çocuklarımın birini erken yaşta digerini gec yaşta yaptım.ama gec yaşdaki annelik daha iyi.hayat tecrübesi açısından .benim kuznim var bilgisayar müh.oda senin gibi hiç düşünmüyordu benden 2 yaş buyük eşide istemiyordu.şimdi gecen sene yaptı.şuan ne diyor biliyormusun .ya ben yaş ilerlemeden gidip aşılama yöntemi ile ikiz yapayım da biran önce diger çocugum olsun.

şayet saglık sorunun yoksa .düşünün derim .çocuk olduktan sonra inan hayatı boşa gecirmiş gibi oluyorsunuz.ajda pekken bile bu yaşa gelince ne dedi tek keşkem var dedi.sende ilerde keşke demek istemiyorsanki benim kuzenim kadar eşi ve kendisi kadar katı birisini tanımıyorum.benim vaktim olsa 3çüyü bile isterim40 yaşında .. o yumuk yumuk elli mis gibi kokulu hediye onlar bizlere.

neyse fazla yorum yapmayayım sen daha iyisini bilirsin

hayatım prof ibrahim saraçı tanıyormusun .onda baya tedevi yöntemleri var ben çok duydum .olmuyor deyip çabucak olanları bir araştır istersen

eşime yapmıştım da belki birinizden yüz bulup azcık yerim diye umut etmiştim
canım o dediklerin zaten diyetimin vazgeçilmaz parçaları oldu artık

ohoo ben o kadar sık yapamam
dediğim gibi en iyisi yumurta takibi yaptırıcam ya da ovulasyon testi kullanıcam

hayatım prof ibrahim saraçı tanıyormusun .onda baya tedevi yöntemleri var ben çok duydum .olmuyor deyip çabucak olanları bir araştır istersen

çok sağol canım, ben hiç umutsuz olmadım, henüz zamanı değilmiş diye düşünüyorum ve güzel bir kiloya inice iyice üstüne düşücem konunun, ozaman olur inşallah:116:

Aaaa adaşım benim
üzme kendini hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah.Allah seni ve senin gibi bebek isteyenlerin kucağını boş bırakmaz inşallah.Hep dua ederim ben zaten.Helede haberlerde çocuğuna işkence eden anne veya çocuğunu terkeden annelerin haberlerini izleyince kahroluyorum.O kadar çocuk isteyen kullar varken neden böyleleri çocuk sahibi olur anlamam ama Allahın işine karışılmaz tabii.

haklısın canım, ben de öyle şeyler duyunca, görünce çok kötü oluyorum ama rabbim bizim de kucaklarımızı boş bırakmayacak inanıyorum..
aslında herşeyde bir hayır vardır derler ya, belki 86-87 kiloyla hamile kalmak bana bazı zararlar verecekti, bu vesileyle daha zayıf ve sağlıklı hamile kalabilirim belki, üstelik bu işte psikolojinin de etkisi büyük, üstüne düştükçe olmuyor, bu dukan sayesinde baya rahatladı kafam

Merhaba HOŞGELDİN....

ıımmm afiyet olsun bitter,canım istedi vallaha:)) özelden yazabilmem için daha varmış öle dio:))

Merhaba HOŞGELDİN....

Hoşbulduk canım.Ben işte olduğumdan sık sık yazışma imkanım olmayacak.Ara sıra yazarım sakın beni unutmayın tamammı.Hergün okuyorum yazışmalarınızı fırsat buldukça katılırım sohbetlerinize..

ohoo ben o kadar sık yapamam
dediğim gibi en iyisi yumurta takibi yaptırıcam ya da ovulasyon testi kullanıcam

güldürdün beni canım yaaa nolcak bebiş için azıcık zahmete katlanıver zaten ayda 3 4 defa üst üste oluyo o yüzden sık biraz dişini

ıımmm afiyet olsun bitter,canım istedi vallaha:)) özelden yazabilmem için daha varmış öle dio:))

üyeliğin mi yeni acaba, ama saçma geldi bana, neden hemen kullanamıyoruz? benim mesajımı okumana nasıl izin verdi?? ilginçmiş...

valla benim de canım kahve istedi ama işyerinde süttozu var. bak işte bunun kullanımını bilmiyorum, acaba koyabilir miyim? buzdolabı sipariş verdik ama henüz gelmedi. bi gelsin içini zaten diyet malzemelerle doldurucam:))
bu arada bugun ilk kez termosla çorba getirdim ve öğle yemeğince şahane gitti kızlar, tavsiye ederim. birde krep getirmiştim janbonlu, onları da çorbadan 1 saat sonra yedim...

Sağol canım hoşbulduk.
Senlede bir ortak noktamız var.Adını neden bulut bebek olarak açtın cevabını bekliyorum.Sormamın nedeni 14 aylık bir oğlum var demiştim ya onun adıda BULUT

doğru tahmin canım eğer allah nasip ederde bi oğlum olursa adını bulut koymak istiyoruz oyüzden inşallah benimde senin gibi sağlıklı sıhhatli bi oğlum olurda bende koyarım eşim çok seviyo bu ismi bana söyledi benimde çok hoşuma gitti

bir yandan sizi okudukça bende gülüyorum:) demek 3-4 kez üstüste çok geliyor:)) ay çok hoşsunuz....

aynen canım bende senin gibi kafama çok takıyodum ama bu dukan diyetine başladığımdan beri fazla düünmüyorum olursa olur olmazsa kilo verdikten sonra olur daha iyi diyorum dediğin gibi kafam çok dağıldı bu diyetle

ah ah , mısır nişastası da ne oluyooor!! düşün ki içindeki nişastadan dolayı mısır ve patates bile yiyemiyoruz. ama sen içine saf nişastayı koyuvermişsin..

hoş diyet pudingde de vardır belki ama sonuçta aykırı bişey işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…