Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sadece sen deilsin yaş 38 olan bende varım yaş 38 oldu .ama gencim henüz senin gibi yaşlı deilim.daha yolun başındayım diyorum:KK19:
ismim zaten nickimde de belli sema .bursada yaşıyorum kendime ait şirketimin şirket müdürlüğü yapıyorum .baya yorucu bir işim var .

bende dün ve bugun atak yapıyorum sanki faydalı olacakmış gibi hissediyorum tamda tartılmadım.

sarımsak içecemde bende ama düşük tansiyonlu biriyim hemen zırt pırt düşer .o yüzden korkuyorum içsemmiki diye ama omega3 yagına başlayacagım bugun

tansiyonun düşükse alma sarımsak bence. benimde düşüktür mesela, o yüzden kendim de almayı hiç düşünmedim bile... özellikle yoğun ve stresli bi işin varsa ki senin öyledir. yaönetici olmak hiç kolay değil...

Ben hiç yapmayı düşünmüyorum :KK1:
ben şiddetle tavsiye ediyorum hayatım

ilk çocugumu 24 yaşında çok erken bir yaşta dünyaya getirdim .33 yaşına kadar hiç bir daha çocuk düşünmedim ama yaptım 9 yaş araları.ilk çocugum oglum olduktan sonra benim hayatım duygularım tamamen degişti.ekiden çok sert acımasız sadece kendi için yaşayan çok uçarı bir tiptim .araba kullanırken bile 150den aşagı düşmezdim .şimdi ise şehir içi 70 sehir dışı 90 en fazla .çok duygusal çok merhametli ve çok sevecen biri oldum .bunları bana kimse yaptıramazdı çok sabırsız ve çok dik başlı idim yani .bana bunları sadece annelik duyguları yaptırdı.çocuk sahibi olmak illa dogurmakda deildir.sahibsiz bir çocugada annelik yapabilirim.hatta ilerde düşünmüyorda deilim .

kıyamam canım yaaa millet hep böyle anları beklio sanki tv de tanıdık birinin ismi çıksada dalga geçsek die.seneler öncede kuzenim bu konuda çok daralmıştı kuzenimin ismi BİNNAZ tahmin edersin neler söylediklerini yok çalgıcı karısı binnaz esnaf karısı binnaz falan filan deliriyodu kuzenim :KK1::KK1::KK1::KK1: ama dediğin gibi allahtan unutuldu artık.

off banada melek dümbelek derlerdi çok :KK1:
sadece sen deilsin yaş 38 olan bende varım yaş 38 oldu .ama gencim henüz senin gibi yaşlı deilim.daha yolun başındayım diyorum:KK19:
ismim zaten nickimde de belli sema .bursada yaşıyorum kendime ait şirketimin şirket müdürlüğü yapıyorum .baya yorucu bir işim var .

bende dün ve bugun atak yapıyorum sanki faydalı olacakmış gibi hissediyorum tamda tartılmadım.

sarımsak içecemde bende ama düşük tansiyonlu biriyim hemen zırt pırt düşer .o yüzden korkuyorum içsemmiki diye ama omega3 yagına başlayacagım bugun

bende bursadayım canım..
Nerdesin bursada? belki yakınızdır :KK1:

Merhaba kızlar
Ne zamandır takip ediyorum topiği.Bnede bugün başladım dukana.
Adım Naz.33 yaşındayım.5 yıllık evliyim 14 aylık bir oğlum var.İstanbul da yaşıyorum.Çalışıyorum.Oğluma babaannesi bakıyor.72.8 kiloyum hedefim 56.Bugün ilk gün.Uzun bir yolum var anlaşılan.İnşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız tez vakitte.

Merhaba kızlar
Adım Naz.33 yaşındayım.5 yıllık evliyim 14 aylık bir oğlum var.İstanbul da yaşıyorum.Çalışıyorum.Oğluma babaannesi bakıyor.72.8 kiloyum hedefim 56.Bugün ilk gün.Uzun bir yolum var anlaşılan.İnşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız tez vakitte.

hoşgeldin naz,

umarım sende güzel sonuçlar alırsın. merak etme atak evresi en hızlı sonuçların alındığı dönem. kısa zamanda tartıda görmeye başlarsın aradaki farkı:)

ben şiddetle tavsiye ediyorum hayatım

ilk çocugumu 24 yaşında çok erken bir yaşta dünyaya getirdim .33 yaşına kadar hiç bir daha çocuk düşünmedim ama yaptım 9 yaş araları.ilk çocugum oglum olduktan sonra benim hayatım duygularım tamamen degişti.ekiden çok sert acımasız sadece kendi için yaşayan çok uçarı bir tiptim .araba kullanırken bile 150den aşagı düşmezdim .şimdi ise şehir içi 70 sehir dışı 90 en fazla .çok duygusal çok merhametli ve çok sevecen biri oldum .bunları bana kimse yaptıramazdı çok sabırsız ve çok dik başlı idim yani .bana bunları sadece annelik duyguları yaptırdı.çocuk sahibi olmak illa dogurmakda deildir.sahibsiz bir çocugada annelik yapabilirim.hatta ilerde düşünmüyorda deilim .

Tabi güzel bir duygu olduğuna eminim senin ve diğer arkadaşlarımızın çocuklarını da Allah sizlere bağışlasın uzun ve sağlıklı ömürleri olsun inşallah. Ama eşim ve ben hiç düşünmüyoruz. Hiç eksikliğini hissetmedik ileride ne olur bilmem ama artık 34 ten sonra biraz zor düşünmem için herhalde.

Son düzenleme:
nazo adaşımm benim de adım naz :KK1:

hadi ben de anlatayımm :KK66:
adım malum naz :KK1: yaşım 26, 3 yıldır evliyim maalesef benim de hala bebeğim yok:KK59:
aslında turizimciyim ama çalışmıyorum, eşimin işi dolayısı ile bursa-istanbul arası mekik dokuyoruz, nerde yaşadığımız belli değil :KK1:

Merhaba kızlar

inşallah canım aramıza hoş geldin

adım malum naz :KK1: yaşım 26, 3 yıldır evliyim maalesef benim de hala bebeğim yok:KK59:
aslında turizimciyim ama çalışmıyorum, eşimin işi dolayısı ile bursa-istanbul arası mekik dokuyoruz, nerde yaşadığımız belli değil :KK1:

canım olmuyomu seninde çocuğun bende tedavi görüyorum inşallah en kısa zamanda bebiş sahibi oluruz hayırlısıyla canım

canım olmuyomu seninde çocuğun bende tedavi görüyorum inşallah en kısa zamanda bebiş sahibi oluruz hayırlısıyla canım

AMİN CANIM
olmuyor maalesef, ilk sene korundum, sonra bıraktım ama 2 senedir de olmuyor işte.
ben tüm tetkiklerimi yaptırdım çok şükür sorun yok ama eşimi test vermeye ikna edemedim hala, ben de bir süre bıraktım uğraşmayı, zaten kilo da vermek zorundayım diye en iyisi biraz kafayı bu şekilde boşaltmak dedim.
kısmet..
sen ne tedavisi görüyorsun?

AMİN CANIM
olmuyor maalesef, ilk sene korundum, sonra bıraktım ama 2 senedir de olmuyor işte.
ben tüm tetkiklerimi yaptırdım çok şükür sorun yok ama eşimi test vermeye ikna edemedim hala, ben de bir süre bıraktım uğraşmayı, zaten kilo da vermek zorundayım diye en iyisi biraz kafayı bu şekilde boşaltmak dedim.
kısmet..
sen ne tedavisi görüyorsun?

canım bende polikistik over var o yüzden adetlerim falan çok düzensiz.adet düzensiz olunca yumurtlamada düzensiz oluyo o yüzden yumurta çatlatma tedavisi görüyorum 3 aydır. bizde ilk sene korunduk sonra bıraktık 8 9 ay kendiliğinden olcakmı die denedik olmadı bizde 3 aydır tedavideyiz bakalım yarın yumurta çatlatma iğnemi vurulcam inşallah bu sefer olur dua edin

canım bende polikistik over var o yüzden adetlerim falan çok düzensiz.adet düzensiz olunca yumurtlamada düzensiz oluyo o yüzden yumurta çatlatma tedavisi görüyorum 3 aydır. bizde ilk sene korunduk sonra bıraktık 8 9 ay kendiliğinden olcakmı die denedik olmadı bizde 3 aydır tedavideyiz bakalım yarın yumurta çatlatma iğnemi vurulcam inşallah bu sefer olur dua edin

ayy hadi inşallah canım bu ay güzel haber verirsin bize.
benim de adetlerim çok düzensizdir ve tabii yumurtlama günlerim, ama pcos yok,
benim asıl derdim yumurtlama anlayıp ilişki için denk getirememek, oyüzden doktor takibi yaptırıcam ama dediğim gibi şimdilik o konudan biraz uzaklaştırdım kendimi, hele bir 70 kg ya kadar ineyim, ondan sonra inşallah

kızlar yaaa ben bişey sorucam
şimdi benim çok sevdiğim bi tatlı var, tam tatlı da değil yaa

dr oetker in meyve aromalı jelleri var ya, ben şimdi onlara baktım
protein ve yağ 0
karbonhidrat 15

ama içinde şeker var..yiyemem değil mii???

hem şeker hem karbonhidrat:KK5:

kızlar yaaa ben bişey sorucam
şimdi benim çok sevdiğim bi tatlı var, tam tatlı da değil yaa

dr oetker in meyve aromalı jelleri var ya, ben şimdi onlara baktım
protein ve yağ 0
karbonhidrat 15

ama içinde şeker var..yiyemem değil mii???

hem şeker hem karbonhidrat:KK5:

bence sorunun cevabını sen de biliyorsun zaten: hayır yiyemezsin:))

onun yerine şu diyet pudinglere yönel bence. en azından tatmin eder seni birazcık. ben bazen de tatlı isteğimi şu şekilde köreltiyorum: nescafe içine 2 tablet tatlandırıcı ve birazda light süt. hatta azıcık olduğundan bence süt normal olsada olur. bende baya işe yarayan bi içecek bu.

ayy hadi inşallah canım bu ay güzel haber verirsin bize.
benim de adetlerim çok düzensizdir ve tabii yumurtlama günlerim, ama pcos yok,
benim asıl derdim yumurtlama anlayıp ilişki için denk getirememek, oyüzden doktor takibi yaptırıcam ama dediğim gibi şimdilik o konudan biraz uzaklaştırdım kendimi, hele bir 70 kg ya kadar ineyim, ondan sonra inşallah

canım denk getirmek için adet olduğun günden itibaren 12 sonra 1 gün arayla sürekli ilişkiye girin çünkü yumurta 12 14 16 gün falan çatlıyo 1 gün arayla ilişkiye girerseniz denk getirebilirsiniz bide ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma belinin altına bi yastık koy ve ayaklarını yukarda tutup biraz bekle canım inşallah olur

X