Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

[

çok güzel gidiyorsun az olurmu hiç benimde nerdeyse 20 gün oldu sayılır 2,5 kilo gibiyim .bu bile büyük başarı benim için
ayrıca tickerini bu adresini buraya deil profiline yapıştıracaksın her mesajında o otomatik çıkacak

canım biliyorumda buraya nasıl yapış tırıyosam orayada yapıştırıyorum ama formata uygun değil yazıyo dün deli oldum bi türlü yapamadım url den başlayıp url ile biteni kopyalıyorum sonuna kadar ama olmuyo anlamadım

url deil.onun aşagısında var pencereler küçük siyah.ilk pencerenin 2.adresi png ile biten yere kadar son kelime png
onu yapıştır

oooooffffff yok ya beceremicem ben bu çizelgeyi yapıştırma işimni bi türlü anlayamadım nerden nereye kadar hangisini kaydetcez biri bana yazabilirmi nereyi kaydetmemiz gerektiğini ama açıklamalı yazın lütfen hepsini tek tek denedim olmuyo

evet, evet suyu az içtiğim günler aynısını tartılmadan önce hissediyorum. ya 200-300 gram fazla çıkıyorum ya da aynı kiloda kalıyorum. suyu arttırınca büyülü bir el değmiş gibi oluyor eksiye dönüyor kilolar.

Kızlar günaydınnnn.

Nabersiniz fıstıklar. Ben bu güne -300 ile başladım çok şükür. Yani neredeyse 1 haftadır gram oynamıyordu kilom. Demekki ben değil o pes etti sonunda. Löp löp yediğim günler geliyorda aklıma 300 gram için bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

tabiki kabızlık kilo verdirmez aks,ne aldırır.
size tavsiyem activa falan deilde.ıspanak kabak yemegi yapın sp günlerinde sorun kalmayacaktır inanın bana

Evet bu akşam muhakkak deneyeceğim canım. Kabak yemeği yapacağım evde muhakkak.

slm kizlar bugun atak doneminde 10 . gunum 3 kilo verdim kacamak yapmadim bazen yapasammi diyorum burada yazanlari okuyunca yapmiyorum kilo vermem durur diye

slm kizlar bugun atak doneminde 10 . gunum 3 kilo verdim kacamak yapmadim bazen yapasammi diyorum burada yazanlari okuyunca yapmiyorum kilo vermem durur diye

Merhaba

Kaçamak yapma canım. Dr Dukan diyor ki "en küçük masum gördüğünüz bir kaçamak bir balona iğne batırmaya benzer" onu düşün kaçamak yapacağın zaman.

Kaç kilo vermen lazım çizelge yapsana kendine

Çok sevindim arkadaşım, hadi hep böyle gitsinler inşallah

çok ama çok üzdünüm kızlar geçenlerde (pazar günü) yaptığım kaçamağı hala toparlayamadım ve kaçamak yapmayada devam ediyorum. üstüne birde adet gördüm. tam olarak çıldırmış durumdayım. normalde tatlıyla derdi olan bir insan değilim ama bu dönem gerçekten kafayı yiyorum pazardan beri indiğim kilonun üzerine biriktiriyorum.biriktire biriktire 1,600 kg buldu geri dönüşüm.
Şimdi lütfen ne yapmam gerektiğini bana söyleyin
Çünkü böyle bir telkine ihtiyacım var

Olan olmuş çok dert etme. Sen şimdi nasılsa bozdum, yiyeyim dediğin için böyle.

Kaçamak yaptıysan o gün çok spor yap. Yani kalori yakmaya çalış. Öylede bozdum böylede deyip yersen toparlayamazsın.

Olmuş bir kere zararın neresinden dönersen kârdır canım. Hiç panik yapma hemen atak yapmaya başla sen. Sporunuda ihmal etme. Ayrıca bitki çayları falan iç biraz rahatlatsın seni.

günaydınnnnnnnnn

dün sebze protein günümdü ve genelde sonraki gün sebzeler su tutacağı için kiloda değişme olmadığını okumuştum, sabah korkarak çıktım tartıya veeeeee -400 gram........
o kadar mutlu oldumki anlatamam....
üstad dukan ellerinden öpüyorum

carmencim, ben senin siteyi ilk başta yanlış anlamışım
sonradan doğru siteyi buldum, 3 çeşit yulaf kepeği ve 1 paket buğday kepeği siparişettim
cabuk gelsede mantıdan yapsam

canım çok teşekkür ederim moral verdiğin için. adet dönemi depresifliği beni çok ama çok etkiliyor yaşam kalitemi çok düşürüyor.eşimle bırakın eşimi çocuklarımla olan ilişkimi sarsıyor.Sanırım sakinleşmek için yemeğe başlıyorum ençokta bana keyif veren şeyleri
tekrar teşekkür ederim zahmet edip cevaplamışsın canım

başlamak bitirmenin yarısıdır canım, bak sen başlamışsın en zor kısım olan atak kısmını geçmişsin, şimdi birkaç kaçamak yaptım diye sakın vazgeçme, bugün senin için milad olsun ve sanki o kaçamaklar olmamış gibi saf protein yiyerek günü tamamla, bol su, en az 30 dakika yürüyüşle tabi, yarın mutlaka üzerinde aldığında azalma olur
benimde oğlum sürekli ağzıma bişeyler tıkıyor, her ne kadar yemem desemde 1 ısırıkta olsa aldığım seyler oluyor, dün tavuk suyuna pilava pişmişmi diye bakıyım derken nerdeyse 2 kaşık yiyecektim ama DURRR dedim kendime ve hemen 2 bardak su içtim (benim su bardağı 500 ml) ve kilom yinede indi, hepimizin başına geliyor böyle şeyler yani, sakın psikolojinin bozulmasına izin verme....

Vayy hanımefendi sizi tutabilene aşk olsun.

Harika gidiyorsun canım tebrik ederim. İnşaAllah atacağız bütün kilocukları üzerimizden.

kızlar dün geceden beri başım dönüyor uyuyunca geçer dedim yok aynı hızla dönüyor ayakta duramıyorum bu kadar aşırı başı dönen var mı ilk defa böyle oldum

kızlar dün geceden beri başım dönüyor uyuyunca geçer dedim yok aynı hızla dönüyor ayakta duramıyorum bu kadar aşırı başı dönen var mı ilk defa böyle oldum

Tansiyonun mu düştü acaba. Banada oldu geçen tuzlu ayran içtim geçmişti canım bir ölçtür istersen

allah sizden razı olsun demekki paylaşmak gerkiyormuş sorunu. hele bi,de anlayan, ve yapıcı olan birileriyle paylaşmak çok güzelmiş şimdi daha iyi hissediyorum kendimi söylediğiniz gibi yapıp saf proteinle ve sporla devam edeceğim sağolun, varolun

Hemen unut kaçamak yaptığını ve diyetine kaldığın yerden devam et mutsuzluğunu gidermek için de spor yap endorfin salgıla ve yağları erit.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…