Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Neslihancım çok sevindim, tebrik ederim. Yulaf kepeğinde gelince daha rahat edeceksin.

kızlar bnd dun bas agrım cok devam ettıgı cın dun bozdum maalesef atak donemıne sadece ıkı gun dayanabıldım uc gun yapacaktım guya bugunde bozdum dıye tekrar yedım sabah starbucksta bı guzel kahvaltı ettım neyapıcam ben yaaa ne ıradesız ınsanımmmmm

kızlar dün geceden beri başım dönüyor uyuyunca geçer dedim yok aynı hızla dönüyor ayakta duramıyorum bu kadar aşırı başı dönen var mı ilk defa böyle oldum

Benim sadece regl döneminden 1 gün önce ve sonraki 2 boyunca oluyor. Diğer günlerde olmuyor.

Normal diyetsiz bir günde de başağrın olabilir arkadaşım. Bence bu aslında diyeti bozmak için biraz bahanen olmuş. Beyin olarak kendini daha güçlü bir şekilde hazırlayıp uygun bir zamanda yeniden başla bence. Çünkü kendimden biliyorum hazır olmadan zorlama yapınca bende de aynı etkiler oluyor bahane arıyorum bozmak için ve emin ol beyinde sana o bahaneyi veriyor. İradesizlik ya da başarısızlık değil bu lütfen böyle düşünme bu seni daha da kötü hissettirir. Önce hazırlan bu fikre alış daha sonra uygula bence.

diyetle ilgili konularda yazılar okuyanlar bilirler, neden yemek yediğinizi iyi analiz edin derler hep. Yani doymak için mi, yoksa duygusal açlıktan mı.. Ben mesela hep tokken yedim abur cuburları tatlıları. Yani belki can sıkıntısından, belki stresten ama işte o duygusal açlık ve depresif hallerden... Insan keyif alacağı şeyler yiyerek anlık olarak keyfini yerine getirmeye çalışıyor ama arkasından gelen kilolara ve kendine aynada bakınca da yıkım ve gene depresif ruh hali.. Halbuki kalıcı çözümle kendini iyi hisseden, aynada kendini beğenen, giydiği yakışan kadınlar olursak zaten hiç keyfimiz kaçmaz:)) kendimize bakıp mutlu oluruz... Kendini istediğin forma kavuşmuş ve istediğin kıyafetleri giyerken, eşinden iltifat alırken hayal et.. O görüntüyü sık sık gözünün önüne getir.. O zaman iştahını durdurabilirsin, ben öyle yapıyorum...

evet dogru soyluyorsun tamda bu sekılde oldu kendımı hazrılamadan dukkan hakkında cok bılgı sahıbı olmadan daldım dıyete buyuzdende ılk bahanede bozdum bu haftayı boyle gecırıp sayenızd ebıras daha bılgı sahıbı olup haftaya tekrar baslıycam ama baslayana kadarda abartmadan yıyıcem :78:

selam arkadaşlar keyifler nasıl bakemmm :)))

bu sabah tartıda 56.4 ü gördüm çok mutlu oldum yaaa -500 gr la güne başlamak güzel

ya merak ediyorum güçlendirme dönemindede kilo verebiliyomusun acaba güçlendirme yapan arkadaşlar bizi bilgilendirse ne kadannn güzel olur yaaa :)

korkuyorum güçlendirme evresine geçince kilo alırım diye yaa sonuçta ekmek giriyo meyve giriyo bide ödül yemeği derken kilo alınırmıki
hedefim 55 acaba 53-52 felanamı insem yaaa fikir verin arkadaşlar ne yapmak lazım :44:

Son düzenleme:

Süper, tebrik ederim. Bizim oralarda buna buldun bunuyosun ya da ona benzer bir şeyler derler. Yani idealin 56 imiş niye 52-53 istiyorsun ki yaw valla benim ideal 66 ama bak bakalım 68 i görünce neler yapacağım? :)

Şaka bir yana bence güçlendirme de kilo alınmaz abartmadığın sürece, verilir mi verilmeyebilir bence sabitliyorsun çünkü. Ve canın biraz daha temkinli gitmek ve 1-2 kilo daha aşağıya inmek istiyorsa bence uzat ve in.

günaydıııın kızlaaarrrr

süperrr bir başlangıç yaptım bugüneee

-300gr veee 79u gördüüümmmmm

tebrikler arkadaşımmm bak sen galip geldin ve başladı pis yağlar erimeyee

tebrik ederim canımm
benim daha hiç sp günlerimden sonra artışım olmadı, maşallah sürekli eksiyle gidiyorum

kızlar dün geceden beri başım dönüyor uyuyunca geçer dedim yok aynı hızla dönüyor ayakta duramıyorum bu kadar aşırı başı dönen var mı ilk defa böyle oldum

geçmiş olsun canım, tansiyonun düşmüştür muhtemelen, tuzu çok kestiysen biraz arttır bence bu aralar

şimdi hedefim 55 kilo yaa şimdi 55 te kalmak istiyorum.hani diyorumki güçlendirmeye geçtiğim zaman kilo alma ihtimaline karşı diyorum 53 felanmı insem diye 2 kiloda alırsam alayım 55 olsunda ...

o yüzden yanii :))

inşallah olursun cnm istediğin kiloda

Tebrik ederim arkadaşım. Her ne kadar ben takılıp kaldıysam da arkadaşlarımın sonuç aldığını görmek çok heyecanlı.

teşekkür ederim canımm, inşallah senin de duraklaman bitecek bugün yarın, sen de bizi sevindir

ben biraz az yiyorum ve akşam en geç 6-6buçukta yemeği bitirmeye çok dikkat ediyorum, sanırım o yüzden devamlı inişteyim, bir de 1 günden fazla tuvalet problemi yaşamamaya dikkat ediyorum

Aah Ah ben bu dediklerini bütün diyet boyunca yaptım yapıyorum, kas mı yapıyorum acaba ?

ay kızlar kilomun inadı kırılmadı kırılmadı diyordum az önce -900 gördüm 64,2 kiloyum şu anda çok şükür inşallah bu hızla giderim

hmmm ondan olmasın sakın bu duraklama

wowww süperrrr bir iniş arkadaşımm
devamını bekliyoruzz

Ya iyi de başından beri çok yapamadım ki zaten arada 30-35 dakika yürüyorum bel ağrılarım izin verdikçe. En başlarda hiç spor yapamıyordum ama veriyordum. Kesin bende bir anormallik var. Dün Karatay hocanın bir röportajını okudum diyor ki eğer bir kişinin bir ya da birden fazla besine alerjisi varsa asla kilo veremez. Bende de süt ve buğday alerjisi vardı ama biorezonans tedavisi oldum acaba tedavi başarılı olamamış olabilir mi diye düşünüyorum çünkü yoğurt ve peyniri çok tüketiyorum. Aman bilemedim ki ya hep böyle cinstim ben az yiyerek kilo almazdım biraz yeyince hemen alırdım zaten. Neyse devam yapacak bir şey yok zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…