Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydinnnn, hayirli sabahlar arkadaslar...

biraz önce tartildim 69,6kilo ciktim cok mutluyu! darisi sizlerinsw basina insallah!!!. bugün ps günüm yasasiiinnnnn! kendime sasiyorum, pazartesi 2 hafta olcak diyete baslayali ve ben ilk defa bi diyete bu kadar sadik kalabildim, masallah nazar degmeyeyim kendime hic aclik hissetmedigim icin herhalde.. bide spor yapabilsem daha cabuk gidecektir kilolarim bogazimda felaket bi yanma va 2 gündür, kulaklarimda agriyor.. galiba girip kapima dayancak:18:

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları

bu sabah kilom sabit, ama buna da şükür

canim benimde sali ve carsamba günü sabit kalmisti kilom, sonra bi indi bi cikti.. tartida fazla ciktigim zaman eskisi gibi kafama takmiyorum,cünkü p günümden sonra tekrar bi önceki kilomu görecegimi biliyorum hatta bazen daha da azini dün sp gününmüydü?

iykide 1+1 arti bir yapiyorum diyorum kendi kendime. yoksa cabuk SIKILIRdim. yapabilen arkadaslarimizin, iradelerini ayakta alkisliyorum

Biri bana cetvelimi düzenleme konusundayardımcı olabilirmi?

5 kilo 200 gram vermiş bulunmaktayım da

geçmiş olsun canım, dikkat et kendine

gerçekten ben de ilk defa bu kadar konsantre olmuş hiç şaşmadan yapıyorum diyetimi

yaaaaa iyi ama benim sabit değil ki, benim dün 81.9 çıkmış, kafam gitti bu sabah 81.4 çıktı -500gr

ben dün de 81.4 gibi anımsadım nedense

selam kizlar, migren nedeniyle diyeti 2 gün biraktim ve maalesef 6 günde verdigim 1.800 kilonun hepsini fazlasiyla geri aldim!!! çok üzgünüm o kadar emek bo$una gitti.

ben bo$ durmadim hep ara$tirdim, ve dukani yapanlarin %75 i kilolarini tekrar fazlasiyla almi$, vede kizlarr bu her sitede deniyor, atak evresinde veya protein gününde kepek falan yasakmi$, yulafin falan karbonhidrat degerine bakin göreceksinizki, çogu karbonhidrat, benden demesi :)

birde migrene hassas insanlarda migren ataklari çogala biliyormu$, yani benimkiler normalmi$ :)

canım 1-2 gün yediklerine dikkat edersen yavaş yavaş yine gider aldığın kilolar. önemli olan sağlığın, migrenin tutmasın da..

dukandan sonra tekrar kilo alanlar kesinlikle koruma evresine dikkat etmeden nasılsa istediğim kiloya geldim, güçlendirme de yaptım diyip eski yeme alışkanlıklarına dönenlerdir.
yoksa bu şekilde disipli beslenen kimse kilo almaz

kepek konusunda sana katılıyorum şöyle ki karbonhidrat değeri benim de çok kafama takılmıştı, ilk ona bakmıştım.
ama günde 2 kaşık almanında çok zararlı olacağını sanmıyorum, amaç az da olsa günlük lif ihtiyacımızı karşılamak olsa gerek, yoksa felaket tuvalet sorunu yaşanabiliyor

haklisin canim,katiliyorum sana. hangi diyet olursa olsun eger ki hedefe ulastiginda eski yeme aliskanligina dönüs yaparsan ve hic dikkat etmezsen mutlaka alirsin! diyetler aslinda yeme aliskanliklarimizi degistirmek icin bi vesile... ve dukan da bu sürec bi hayli uzun. yani ani veya sok diyetlerden degil. ben inaniyorumki sonuna kadar yaparsak cogu aliskanliklarimizdan kurtulucaz. mesela tatli ve hamur isleri.. yiycez ama haftada 1-2 defa. bu 2 haftada 2 kase puding yemisimdir. eskiden olsa hergün cikolta tatli bulsam yerdim yani. 1 dilim ekmek yerine, 2 tane kepekli krep yiyorum daha cok doyuyorum.
kim ne derse desin arkadaslar ben bu diyete inaniyorum. yillarca ulasmaya calistigim ve hayalini kurdugum kiloma bu diyetle ulasacagima inaniyorum! ve bu son diyetim olucak insallah!!!

arkadaşlar çoğunuz kabız olduğundan bahsetmiş.bende olay tam tersi sevineyim mi şaşırayım mı bilemedim:)

kepek hakkında dukanda kitabında söylüyor zaten aldığınız tek karbonhidrat yulaf kepeği olacaktır diye
kızlar bu arada hepiniz hergün mü tartılıyorsunuz
arkadaşın biri de dukan hayatta 2 kere yapılır demiş ben böyle bişey hiç duymadım doğru mu

arkadaşlar çoğunuz kabız olduğundan bahsetmiş.bende olay tam tersi sevineyim mi şaşırayım mı bilemedim:)

bendede olmustu canim, ilk basta sevinsede sonra rahatsiz verici oluyor. ben sütlü kahveden oldugunu tahmin etmistim, sütü kesince gecti. kahveni saade ic, gecer insallah!

Ben daha önce bu diyetle 15 kg vermiştim. Spor yapmamama rağmen sarkma olmadı. Ama sporla takviye edersen daha güzel olur diye düşünüyorum canım. :86:

ne kadar sürede verdin 15 kiloyu benimde o kadar vermem gerek ama kilo kıpırdamıyor sende böyle durumlar yaşadın mı

senin adına sevindim tombiş..ha gayret devam gidecek kilolar. ayrıcada dikkat et kendine bu havalar tam hastalık havası ben dün yattım vallaha mide bulantısı üşüme ateş daha kendime gelemedim.

bendede olmustu canim, ilk basta sevinsede sonra rahatsiz verici oluyor. ben sütlü kahveden oldugunu tahmin etmistim, sütü kesince gecti. kahveni saade ic, gecer insallah!

bu durumdan şikayetçi değilim aslında.daha çok tuvalte çıkmak daha hızlı kilo vermemi sağlamazmı

senin adına sevindim tombiş..ha gayret devam gidecek kilolar. ayrıcada dikkat et kendine bu havalar tam hastalık havası ben dün yattım vallaha mide bulantısı üşüme ateş daha kendime gelemedim.

sagolasin medcim!! sanda gecmis olsun, allah sifani versin! bugün nasilsin peki?

dukan da 20. günümdeyim hala +3 göstermekteyim,regl olamadım malesef ondan kaynaklı oldğgunu umut ediyorum.yoksa hiç kaçamağım yok hatta az bile yiyorum bazen sadece süt yogurt ve peynirle doyuyorum.ama tartı +3 gösterdiğinden itibaren moral sıfır tartılmıyorum,bozmuyorumda diyeti,bakalım ne olacak merakla bekliyorum sanırım regl olmadan tartılmak dogru olmayacak gibi gelir.iki gündürde kabızlık eklendi buna hadi hayırlısı vücut inatla beni şişirmek için elinden geleni yapıyor(((((((

kilo veren ve vermeye devam eden arkadaşlarımıda kutluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…