Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çooook güzei tenrik ederim
sizde 30 kilo vermek istiyorsunuz sanırım benim gibi, benim atak 5. günüm, 7 gün yapacaktım ama 10 güne çıkarıyım en iyisi 30 kilo fazlası olanlar 10 gün yapıyor galiba, inşallah bendende 5 kilo gider

başlarda böle giderde yavaşlar ama devam etmeli bıktım başla bıraklardan kilo vermem durursa dukanın yumruk harekatına geçeceğim bu kilolardan kurtulmalıyım okadar başaran var bunlardan biride neden biz olmayalım:)

başlarda böle giderde yavaşlar ama devam etmeli bıktım başla bıraklardan kilo vermem durursa dukanın yumruk harekatına geçeceğim bu kilolardan kurtulmalıyım okadar başaran var bunlardan biride neden biz olmayalım:)
ben bu sefer çok karalıyım, gözümün ucuyla bile kaçamak yapmıyorum artık, bende çok sıkıldım kilolu olmaktan, eski hayatımı geri istiyorum
zaten dukan diyeti hayat boyunca en fazla 2 kere yapılabiliyormuş, 1. sini şimdi 2.sini 2. çocuktan sonra yapçam diye söz verdim kendime, artık dönüşü yok benim içim

ben bu sefer çok karalıyım, gözümün ucuyla bile kaçamak yapmıyorum artık, bende çok sıkıldım kilolu olmaktan, eski hayatımı geri istiyorum
zaten dukan diyeti hayat boyunca en fazla 2 kere yapılabiliyormuş, 1. sini şimdi 2.sini 2. çocuktan sonra yapçam diye söz verdim kendime, artık dönüşü yok benim içim

bazı arkadaşlar bulantıdan bahsediyorlardı, bugun bendede olmaya başladı. birde hiç cilt problemi yaşamam yani arada regl döneminde 1 kızarıklık olur yüzümde ve geçer. ama şimdi çenemde minik kızarıklıklar oldu. belli belirsizler. buda herhalde sırf protein yemektn diye düşünüyorum. başına glen var mı??

Bugüm 10 günlük atak serüvenim bitiyor artık yarın seyire geçiyorum,5 kg atakta gitti,inşallah seyirde devamı gelir

tebrik ederim arkadaşım, 10 gün iyi dayanmışsın ama değmiş, çok güzel kilo vermişsin

bu ne biçim diyet böyle 3 günlük atak ile 2,1 kg vermişim.:KK64: :KK64::KK64::KK64:

inanılır gibi değil.:KK51: hemen güçlendirmeye mi geçsem acaba?:KK55: verdiğim kiloları alır mıyımki arkadaşlar? :KK60::KK60::KK60:

diyet miiiii, o da neee:KK52::KK52::KK52:
diyeti aç gezip kilo veremeyenler yapıyor, biz değil :KK52:

ayy süpersin valla erinmesem kalkıp yapacağım yani artık yarın yerim afiyetle :KK76:

afiyet olsun canım
valla süper olsu,sık sık yaparım artık :KK1:

iyi akşamlar dostlar 10 gün atağı bitirip bu gün seyire geçtim,
salata yemenin bu denli güzel olabileceğini hayal bile edememiştim ama temkinliyim sadece öğlen bol tavuklu salata yedim,
bu sabah itibarıyle 5 kilo 200 gram yok,
mutluyum ama yolum uzun kaldı 25 kg:)
(sabah ve akşam protein yarın sadece protein 1+1)

ooyh maşallah cnm sen de iyi dayanmışsın 10 gün ama sana da yaramış maşallah :KK9:

bazı arkadaşlar bulantıdan bahsediyorlardı, bugun bendede olmaya başladı. birde hiç cilt problemi yaşamam yani arada regl döneminde 1 kızarıklık olur yüzümde ve geçer. ama şimdi çenemde minik kızarıklıklar oldu. belli belirsizler. buda herhalde sırf protein yemektn diye düşünüyorum. başına glen var mı??

o bulantıyı ben tek bir gün yaşadım, ama sağlam yaşadım, bir daha olmadı

cildinin kızarıklığına gelince, benim başıma gelmedi, acaba yediklerinden sana dokunan, alerji yapan birşey olabilir mi?

Daha önce başlamıştım ama yarıda bıraktım motivasyonumu yeniden sağlasam tekrar başlayacağım biraz da pahalı geldi bana....

ben inanıyorumki sen vercen bende vercem ben başka konudayım ama nasılda buldum seni :KK52::KK49:

o bulantıyı ben tek bir gün yaşadım, ama sağlam yaşadım, bir daha olmadı

cildinin kızarıklığına gelince, benim başıma gelmedi, acaba yediklerinden sana dokunan, alerji yapan birşey olabilir mi?

valla benimde aklıma yumuta geliyor. çünkü haftada 1-2 kez yediğim birşeydi, şimde günde 4 yiyorum. kahvaltıda 2, kreple veya buğday kepeğiye başka bişey de yapılsa 2 de öyle gidiyor. ete pek yüklenmedim ben ağırlıklı yoğurt süt peynir ve yumurta.. belkide onu azaltmalıyım. neyse zaten iki gün sonra devreye sebze de girecek...

birde kitapta her türlü diyet içecek serbest diyor. limoata icetea gibi şeyler de miserbest yani?

iyi akşamlar dostlar 10 gün atağı bitirip bu gün seyire geçtim,
salata yemenin bu denli güzel olabileceğini hayal bile edememiştim ama temkinliyim sadece öğlen bol tavuklu salata yedim,
bu sabah itibarıyle 5 kilo 200 gram yok,
mutluyum ama yolum uzun kaldı 25 kg:)
(sabah ve akşam protein yarın sadece protein 1+1)
1 gün arayla başlamışız 10 atak benim yarın seyir günü hemen hemen aynı kilo vermişiz benimde kalan 24 ha gayret başarıcaz

istemek başarmanın yarısıdır bunu unutmayalım

hayırlı olsun..
kuralları çiğnemeden sabırla devam edersen istediğin kiloyu rahatlıkla görürsün hiç merak etme:KK34:

İnşallah bakalım.

hoşgeldin canım aramıza umarım en kısa zamanda kşlolarını verirsin

Hoşbuldum canım sağol, inşallah gider kilolar.

Çok şükür 1. günümü kazasız belasız atlattım kızlar. Bir başladım ya artık tamam..

Arkadaşlar ben yarın seyire başlıyorum 5+5 yapmaya karar verdim daha hızlı kg gitsin diye ,ilk hedefim bayrama kadar 75 olabilmek ne dersiniz çokmu hayalperest hedefim

mrb kizlar benim kilo veren arkadaslara bir sorum olacak. sanirim bu diyette cok fazla spora gerek yok. peki kilo verdikten sonra vucudunuzda sarkmalar oldu mu?

ooo, çok güzel vermişsiniz, ben 7 gün yapmayı düşünüyordum atak süresini ama kilom sizden daha fazla, bende 10 günemi çıkarsam acaba,
bide regl oldum, durdu kilo vermem sanırım

Regl olunca kilo verme durmuyor canım. Sadece vücut fazla su tutuyor. Yoksa senin kilo vermen devam, reglin bitince gör bak düşeceksin hemen. Atağı uzatma 7 gün dediyse 7 gün yap bunu uzatmak iyi değil tam tersi etki yapar sana. 7 Gün bitince hemen seyire geç.

Aynen canım bende senin gibiyim şu an. O kadar şartlanmışım ki salata yediğim zaman bile suçluluk duyuyorum acaba yemesemiydim diye. Çok yanlışlar yaptık çok hatalar işledik bu beslenme konusunda. Aklımız başımıza gelmişken bir daha yitirmeyelim. En azından gelecek günlerimizi kurtaralım dimi ama. En güzel yaşlarımızı kilolu geçirdik, yeter artık be...

Bana bir kez oldu. Baktım fenalaşıyorum hemen gittim yattım uyuttum kendimi zorla. Cidden tahammülü zor bir kaç saat geçirmiştim. Öyle öyle aşacağız napalım. Midemiz bizi kandırmaya çalışıyor bulantı ile bence. Yemezler :KK45:

mrb kizlar benim kilo veren arkadaslara bir sorum olacak. sanirim bu diyette cok fazla spora gerek yok. peki kilo verdikten sonra vucudunuzda sarkmalar oldu mu?

Olurmu tam aksi Dr Dukan Atak döneminde her gün 20 dakika, seyir döneminde 30 dakika, yumruk harekatında ise 60 dakika sporu kesinlikle yapacaksınız diyor.

Ne kadar spor yaparsan o kadar hızlı kilo verirsin.

Benim de yüzümde özellikle yanaklarımda kızarıklıklar ve küçük su tanecikleri çıkıyor. Bir de vücudumda seyirmeler var bilmiyorum onunla ilgisi var mı?

Son düzenleme:
MERHABA ARKADAŞLAR
bugün kilom +1 üstelik tuvalet sorunuda yok.regl günüme nerdeyse 1 hafta var.tuzluda yemedim.nedendir bilemedim

Ben daha önce bu diyetle 15 kg vermiştim. Spor yapmamama rağmen sarkma olmadı. Ama sporla takviye edersen daha güzel olur diye düşünüyorum canım. :86:

valla benimde aklıma yumuta geliyor. çünkü haftada 1-2 kez yediğim birşeydi, şimde günde 4 yiyorum. kahvaltıda 2, kreple veya buğday kepeğiye başka bişey de yapılsa 2 de öyle gidiyor. ete pek yüklenmedim ben ağırlıklı yoğurt süt peynir ve yumurta.. belkide onu azaltmalıyım. neyse zaten iki gün sonra devreye sebze de girecek...

birde kitapta her türlü diyet içecek serbest diyor. limoata icetea gibi şeyler de miserbest yani?

limon sadece tat vermesi amacıyla kullanılabiliyor, içecek olarak yasak
ama icetea konusunda fikrim yok, diyeti var mı bilmiyorum ama şekersiz soğuk çay çok da yasak olacakmış gibi gelmiyor bana :KK1:

hergün zorunlu yürüyüşler dışında dukanın kitabında yer alan özellikle sarkmaların yaşanabileceği bölgelere yönelik, yine hergün yapılması gereken özel egzersizler de var

MERHABA ARKADAŞLAR
bugün kilom +1 üstelik tuvalet sorunuda yok.regl günüme nerdeyse 1 hafta var.tuzluda yemedim.nedendir bilemedim

günaydın arkadaşım
acaba dün sp gününmüydü:26: biliyosun sebzeler bir miktar su tutabiliyor

günaydın kızlar :KK3: herkese iyi haftasonları :KK3:

ayyy bu sabah -500gr çıkmışım yaaaaaaa haberim yok :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
X