Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu siteyi tamamen tesadüfen dukan ile ilgili konulara bakarken gördüm ama cidden motivasyonum arttı diyebilirim
inşallah hep beraber zayıflarız

neler yediğinizi yada dukana göre yemekleri nasıl yaptığınızdan bahsederseniz çok sevinirim, insan ne yapacağını şaşırıyor çünkü....

ben akşama palamut aldım, fırında pişircem tabiki sıfır yağla, yanındada diyet kola var, akşamda soda içerim yada diyet süt

öğlende yalancı paça çorbası yapmıştım, hiç acıkmadım bugün zatenn

hımmm, keşke daha çok verende olsaydı, en azından benden daha çok verende var bak derdim
neyse ikinci 30 kilo verende ben olcam inşallah

:KK53: sen kaç kilo vermek istiyorsun ki
gerçi insan istedikten sonra her kiloyu verirEn Büyük KK

bu siteyi tamamen tesadüfen dukan ile ilgili konulara bakarken gördüm ama cidden motivasyonum arttı diyebilirim
inşallah hep beraber zayıflarız

neler yediğinizi yada dukana göre yemekleri nasıl yaptığınızdan bahsederseniz çok sevinirim, insan ne yapacağını şaşırıyor çünkü....

ben akşama palamut aldım, fırında pişircem tabiki sıfır yağla, yanındada diyet kola var, akşamda soda içerim yada diyet süt

öğlende yalancı paça çorbası yapmıştım, hiç acıkmadım bugün zatenn

iyi ki buldun burayı çünkü gerçekten arkadaşlarımız müthiş motive ediyolar

ben kendi yedklerimden bahsedeyim azıcık,
sabahları kahvaltı yapamıyorum ben, sadece sırf yağsız sütten çok az kahve ve tatlandırıcıyla güyaa kahve içiyorum
p günleri öğlen acıkınca ya yağsız dana kıyma ile köfte ve yoğurt ya da dana kavurma yoğurt, haşlanmış tavuk ve yoğurt falan yiyorum. cnım et türü istemezse 2 yumurta akından omlet ve yağsız peynir yiyorum, et türünü akşama bırakıyorum.

ben hiç açlık hissetmediğim için 2 öğün yiyorum genelde, en geç de 6 da yiyorum.
8 gibi yine sabahki kahvemden içiyorum.

sp günlerimde de etlerin yanına domates salatalık söğüş ya da salata ilave etmeyi düşünüyorum.
ama akşamları sebze yemekleri yapıcam artık

Son düzenleme:
kızlaarrrr

az önce markete giderken aylardır giyemediğim, hatta 2 hafta önce deneyip içine giremediğim kotumu deneyeyim dedim, cuk oturdu üstümeeeeee hatta hafif bollanmaya başlamış şekilde durdu:KK62::KK62::KK62:

sanırım ben 86kg gibi başladım bu diyete

allahımmmm tabii ben bu gazla ne yaptımm
ellerimde poşetler tam 9 katı merdivenle çıktımm:KK53:
pişman değilim :KK9::KK9::KK9:

çok sevindim cnım darısı başımıza:KK16::KK71::KK19:

:KK53: sen kaç kilo vermek istiyorsun ki
gerçi insan istedikten sonra her kiloyu verirEn Büyük KK

iyi ki buldun burayı çünkü gerçekten arkadaşlarımız müthiş motive ediyolar

ben kendi yedklerimden bahsedeyim azıcık,
sabahları kahvaltı yapamıyorum ben, sadece sırf yağsız sütten çok az kahve ve tatlandırıcıyla güyaa kahve içiyorum
p günleri öğlen acıkınca ya yağsız dana kıyma ile köfte ve yoğurt ya da dana kavurma yoğurt, haşlanmış tavuk ve yoğurt falan yiyorum. cnım et türü istemezse 2 yumurta akından omlet ve yağsız peynir yiyorum, et türünü akşama bırakıyorum.

ben hiç açlık hissetmediğim için 2 öğün yiyorum genelde, en geç de 6 da yiyorum.
8 gibi yine sabahki kahvemden içiyorum.

sp günlerimde de etlerin yanına domates salatalık söğüş ya da salata ilave etmeyi düşünüyorum.
ama akşamları sebze yemekleri yapıcam artık

bende sabah ve akşam mutlaka tatlandırıcıyla kahve içiorum çok tok tutuo gerçekten tavsiye ederim herkese bugün bende sabah peynir yedim çay içtim öğleye doğru kahve içtim sora dışarı çıktım saat 5 de eve geldim kırmızı eti ince ince doğradım yağsız kızarttım sos yaptım salçadan sora 2 ymrta 2 yk buğday kpeği baharat az sütle cıvık bir kıvamda 3 tane omlet yaptım aralarına eti ve sosu koydum koca bir ayranla çok güzel olduu:KK52:

saol canım inş görücem yarın bişiler öyle hissediorum:KK16:

inan -100gr bile aslında çok önemli, düşünsene sürekli düşüyor kilomuz:KK66:

çok sevindim cnım darısı başımıza:KK16::KK71::KK19:

valla nasıl mutlu oldum anlatamam canım yaa
tabii ben 2 hafta önce o kota giremediğimde kaç kiloydum bilmiyorum ama bu kadar farkettiğine göre ben tahminimden fazlaymış kilom

şimdi gözüme diktiğim başka bi kotum var, ona da giremiyorum ama baya dar, ona girdiğimi de bi göreyiimmm:KK64:

bende sabah ve akşam mutlaka tatlandırıcıyla kahve içiorum çok tok tutuo gerçekten tavsiye ederim herkese bugün bende sabah peynir yedim çay içtim öğleye doğru kahve içtim sora dışarı çıktım saat 5 de eve geldim kırmızı eti ince ince doğradım yağsız kızarttım sos yaptım salçadan sora 2 ymrta 2 yk buğday kpeği baharat az sütle cıvık bir kıvamda 3 tane omlet yaptım aralarına eti ve sosu koydum koca bir ayranla çok güzel olduu:KK52:

oooo çakma tantuni yapmışsın sen :KK1:
benim de aklımda yalancı mantı var yarın deniycem bakalım

Son düzenleme:
inan -100gr bile aslında çok önemli, düşünsene sürekli düşüyor kilomuz:KK66:

valla nasıl mutlu oldum anlatamam canım yaa
tabii ben 2 hafta önce o kota giremediğimde kaç kiloydum bilmiyorum ama bu kadar farkettiğine göre ben tahminimden fazlaymış kilom

şimdi gözüme diktiğim başka bi kotum var, ona da giremiyorum ama baya dar, ona girdiğimi de bi göreyiimmm:KK64:

inş giriceksin cnm inş o günleride görüceksin bende 58 kiloydum temmuzda pant bol geliodu şimdi içine zor giriorum inş belimden düştüğü günleri görürüm bende hedefim 53 inş o kiloya kadar gelirim:KK16:

inş giriceksin cnm inş o günleride görüceksin bende 58 kiloydum temmuzda pant bol geliodu şimdi içine zor giriorum inş belimden düştüğü günleri görürüm bende hedefim 53 inş o kiloya kadar gelirim:KK16:

gelirsin hiç merak etme
sen daha yeni almışsın kilo onlar kolay gider, benimki senelerin kilosu:KK37:

merhaba arkadaşlar,

ikinci atak günümü de kazasız atlattım. bugun yulaf kepeği aldım ve krep yaptım, tadı beklediğimden çook daha iyi oldu. içine de light krem peynir sürüp diet kola ile afiyetle yedim. sabah iki yum. ile omlet, öğlen krep, ara öğünde yoğurt ve akşam da bol llimonlu ızgara mezgit yedim.. ayrıca bugun kitabı da aldım, okumaya da nereden başlayacağımı şaşırdım:))

sanırım genelde herkesin tartısı dijital. gram gram yazıyorsunuz çünkü. ama benimki normal, o yüzden sık tartılsam da farkı anlayamam. bende atak bitince yani 3 gün sonra tartılacağım.. inşallah güzel haberler yazarım, bana şans dileyin:))

merhaba arkadaşlar,

ikinci atak günümü de kazasız atlattım. bugun yulaf kepeği aldım ve krep yaptım, tadı beklediğimden çook daha iyi oldu. içine de light krem peynir sürüp diet kola ile afiyetle yedim. sabah iki yum. ile omlet, öğlen krep, ara öğünde yoğurt ve akşam da bol llimonlu ızgara mezgit yedim.. ayrıca bugun kitabı da aldım, okumaya da nereden başlayacağımı şaşırdım:))

sanırım genelde herkesin tartısı dijital. gram gram yazıyorsunuz çünkü. ama benimki normal, o yüzden sık tartılsam da farkı anlayamam. bende atak bitince yani 3 gün sonra tartılacağım.. inşallah güzel haberler yazarım, bana şans dileyin:))
inşallah canım, hep beraber zayıflarız
benimde 4. atak günüm ve çok güzel geçti, hiç aksaklık olmadı yalnız yulaf kepeğini halen bulabilmiş değilim...

ben siteye halen alışamadım yalnız, tersim dönüyor mesaj yazarken, yaklaşık 3 yıldır yazıştığım farklı bir sitede anneler grubum varda, buarsı çok karışık geldi bana

X