Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

dünkü ödemin azaltılmasında karbonatlı su kullanılması mesajım hakkında yorum yada deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim sevgilerimle

tebrikler carmennnn

tebrikler carmennnn

sabah yada akşam farketmezz, gün içinde mutlaka 2 kaşık tüketmen önemli olan.
ayrıca yoğurda karıştırman aslında tavsiye edilen yöntem, yiyebiliyorsan öyle ye tabi

süpersin arkadaşım....çok güzel vermişsin.bence wc olayını çözdükten sonra tartıl eminim daha çok gitmiştir.

demmirr senin adına çok mutlu oldum arkadaşım....

Sağol canım, evet bence de reglin bitmesini bekle, daha güzel bir sürpriz olur.

ama bişey diycem sen her öğününde sebze tüketiyor musun?
her öğün tüketmemek lazım :26:
öğünlerinden birinde sadece protein tüket

Daha bismillah bu gün başladım. Hiç dikkat etmedim öylemiydi yaw. Günde bir öğün sadece protein mi

süpersin arkadaşım....çok güzel vermişsin.bence wc olayını çözdükten sonra tartıl eminim daha çok gitmiştir.

Sorma ya olay orda kopuyo benim onuda çözersem iyi gidecek sanırım.

ya kızlar ne güzel kilo vermeye başlamışsınız ben neden geri gideceğime ileri gidiyorum tartıda valla herşeye uyuyorum kaçamakta yapmıyorum niye böyle oluyor çok mu sabırsızım 2 hafta oldu hala 2 kilodayım canım sıkılıyor :84:

ayy kızlar ben bısey yaptım sımdıde ne yapacagımı bılemıyorum 8gundur seyır evresındeyınm bı bakıyorum0.5 kılo almısım bı bakıyorum 0.5 kılo vermısım moralım cok bozuktu yapıorum veremıorum. bugun dana cıger kavurma yedım dayanamadım 2 tabak yedım hayvanın yagı vardı ıcınde bolca sımdı bouldu degılmı dıyetım ben zayıflayamıcam mı(

Olsun kaldığın yerden devam et. Bugün boşa gitmiş olur. Yağdan kaçınıyoruz biliyorsun ama daha önemlisi Dukan ömür boyu sürecek bir kural yazıyor o da asla 2.tabağı yeme. Hangi evrede olursak olalım 2.tabağı yemememizi öğütlüyor

ayy evet bıde dayanamadım 2.tabagı yedım ben normal kaldıgım yerden devam edıyorum..pekı sekız gunde neden kılo veremedım herseyı duzgun yaptım acaba neden? hemde atak evresınde 2.5 kılo vermıstm.(

ayy evet bıde dayanamadım 2.tabagı yedım ben normal kaldıgım yerden devam edıyorum..pekı sekız gunde neden kılo veremedım herseyı duzgun yaptım acaba neden? hemde atak evresınde 2.5 kılo vermıstm.(

Canım ben seyirde 11 gün aynı kiloda kaldım. Olabilir böyle şeyler canını sıkma devam et kesin sonuç alacaksın.

Daha bismillah bu gün başladım. Hiç dikkat etmedim öylemiydi yaw. Günde bir öğün sadece protein mi

Sorma ya olay orda kopuyo benim onuda çözersem iyi gidecek sanırım.

canım kitapta her öğünde tüketmemek koşuluyla diye yazıyor:26:
ben de sabah ve öğlen yedim akşam sadece protein yedim

cigeri nasıl yedin bende şimdi ciger yedim ama şiş ızgara içindeki yagları ayıkladım.sen arnavut şeklinimi yedin yediysen onu unla yagda kızartıyorlar

kızlar sanırım yulaf kepeği beni bozdu:26:
çok afedersiniz azcık cırcır oldum

yemiycem ben bunu

Son düzenleme:
Canım ben seyirde 11 gün aynı kiloda kaldım. Olabilir böyle şeyler canını sıkma devam et kesin sonuç alacaksın.

ayy cnm cok tesekkur ederım bıraz olsun moralım duzeldı:)ıns hepımız cok guzel kılolar verıcez:)) spor yapmadım belkı onunda etkısı vardır acaba bıraz spora mı yuklensem

canım kitapta her öğünde tüketmemek koşuluyla diye yazıyor:26:
ben de sabah ve öğlen yedim akşam sadece protein yedim

Bende okuyorum ama demek gözümden kaçmış. Madem öyle akşam protein yerim sadece. Sağol canımcım uyarın için.

Ya kızlar bide salata yedim, inanın suçluluk duygusuna kapıldım. Çokda değil salatam 2 küçük domates 2 küçük salatalık bide yağsız peynirden oluşuyor. Midem o kadar şiştiki anlatamam sanki dünyaları yemiş gibiyim. Ne kadar hırs yapmışım ki elimden gelse aç geziciğim

Kız o yulaf keşke beni öyle yapsa. Of yaaaa bende istiyorum bende bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…