Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tebrikler canım umarım böyle devam eder hepimiz amacımıza ulaşırız.

Kızlar hepinize günaydın,
Bu sabah tartıda 76,90 çıktım. Yani 4,60 kg.gitti. Çok mutluyum. Hemen çizelgeyi değiştirdim.
Hepinize sevgiler, umarım sizlerin diyeti de çok iyi gidiyordur ve umarım hepiniz bu sabaha hafiflemiş olarak başlarsınız.

günaydın canım tbr ederim bende bugün seyire geçtim çizelgemi değiştirdim atakta 2.30 kg gitti sabah domates salatalık yedim kahvaltıda gerçekten özlemişim aslında bugün biraz yapamıcam bırakıcam die düşündüm işe gelirken ama buraya gelip yazılanları okuyum çizelgemi değiştirince fikrimde değişti şimdi 91 günlük seyirde sıra inş sorunsuz atlatırım

Günaydın canım, çok sevindim senin adına. İnşaallah daha çok çok gider.

Benimde çok güzel bir haberim var. Bir gecede tam tamına 1,80 kg düşmüş kilom. Şok oldum gözlerime inanamadım. Wc durumunda biraz düzelme oldu tam değil. Sanırım onunlada alakalı. Çok sevindim canlarım ya..

Görüyormusunuz insan yeterki istesin, yeterki azmetsin. Sabredince nasıl alıyoruz mükafatımızı.

Ya şu krep olayınıda bir beceremedim Bu gün Carmenciğimin seramik tavasından arayacağım

ayyy harbimi çok güzel bir haber bu ..devamınıda kısa sürede olmasını diliyorum
sevgiler

iyi iyi sende iyi vermişsin tbr.ler canım sanada

bana gelince bende tartıda bugün 79 çıktım kaç gündür 79.5 idim ya 4 gündür aynı idim bugun düz rakam 79 çıktı.fakat 4 gündür tuvalet olayım yok onu ne yapcam bilemiyorum.hergün activyada yiyorum kayısılısını form çaylarda içiyorum bu beni korkutuyor kızlar harbiden ama .tuvalat ihtiyacımda hiç yok.

şuan bende ofiste kahvaltı yapıyorum krep yapmıştım evde arasına peynir koydum drüm yaptım onu yiyorum.
sende muhakkak yap krep ço seveceksin ben teflonda yapıyorum sorun yok...ama bende alıcam seramik tava essede varmı

Canım çok teşekkür ederim. Kesinlikle bırakmak yok gerçekten alışıyorsun bir müddet sonra. Ve kilolar da gitmeye başlayınca daha da bir tutunuyorsun. Lütfen bırakmayı düşünme. Hepimiz birbirimize destek olarak aşacağız bu sorunu. Bak bir kere çözeceğiz ne kadar sürecekse 6 ay 1 yıl her neyse ama sonra böyle bir problemimiz olmayacak ve kilo nedeniyle yaşadığımız hiç bir sıkıntıyı yaşamayacağız dahası ve en önemlisi sağlık açısından bir çok riski minimuma indireceğiz.

Sağol telli turnam. Öyle sevindim ki ilk kez bir diyette böylesine güzel sonuçlar alıyorum. Krep mutlaka olur bence de tavadandır. Tavayı değiştir bak harika krepler yapacaksın.

Bana tuvalet için sanırım süt iyi geldi sende bir dene onu canım belki iyi gelir. Aynı oluyordum ya çok zor bi durum. Sinir oluyor insan

günaydın hanımlar benim kilo fazlam 6 sizce atak dönemini kaç gün yapmalıyım

Ayrıca da 1,80 kg. süper. Günden güne değişiyor işte su tutma durumumuza göre. Ama ben 4-5 gündür her gün yeşil çay ve ısırgan çayı içmeye başladım. Bir de sabah akşam 1/4 demet maydanoz yiyorum. Bence bunların da çok etkisi var su tutma olayında.

evet haklısın çok bunaldığımda buraya bakıyorum zaten burdaki paylaşımlar gerçekten insanı çok motive ediyo hep birlikte zayıflayacağız inş. burda paylaşımda bulunan herkese çok çok teşekkür ediyorum...

Canım 4 gündür tuvalete gitmiyorsan gittiğinde kesin 1-2 kg. inecek aşağıya. Aynen devam ediyoruz. Activ. deneyebilirsin bence. Ben tavayı yazdığın yerden aldım hem de Bodrum da % 50 indirimde. Sizin orada da indirimdedir bence. Çok güzel.

Basin sagolsun Aybuke...

Tamam yazalim birlikte. Ben atagi 2 gun yaptim garanti olsun diye, normalde 1 gun yeterli. En cok atakta verdim, ondan sonra veremedim henuz. Umarim adet siskinligi vs dir.
Kolay gelsin sana.

BUGÜN ATAK 2. GÜNÜM 53.5 u gördüm dün 55 dim ama önceki akşam aşırı derecede yemiştim .yani 1 kilo verdim sayıyorum.bakalım yarın kaç olucam senin kaç kilo vermen lazım ben de çok uzun bi atak yapmıcam belki 3 gün 50 ye düşmek istiyorum

günaydin kizlar, yine oftalmik migrenim tuttu yaa, üstelik ak$am sinavim var
üzüle üzüle diyeti maalesef birakiyorum pazar gününden beri bu 6. migren oldu, ve çok sarsildim, bügün abartmamak $artiyla sebzde meyvede yiyecegim...

kizlar size dani$mak istedim ben 10 gün boyu bitkisel zayiflama $urubu kullandim içinde bol vitamin ve mineral vardi ve mate, ye$il çay gibide bitkiler vardi, ve ben onu biraktigimdan beri migrenim tutuyor, diyorum acaba bende vitamin eksikligi var diyemi migrenim tutuyor, zaten beslenmemle alakali bir durum, bir fikriniz varmi? birde adetime 3 gün kaldi dahada hassas oluyorum

günaydın hanımlar benim kilo fazlam 6 sizce atak dönemini kaç gün yapmalıyım

dukan.co.uk - En iyi du kan bilgi ve alim kaynaklar. Bu alan adi satilik. sitesine girip üye oluyorsun, orada sorduğu sorulara cevap verdiğinde senin atak ve seyir evrelerinin kaç gün sürmesi gerektiğini hesaplıyor ve grafik olarak sana gösteriyor. yalnız site ingilizce, gerekirse yardım amlamlı ve soruları doğru anlayarak cevap vermelisin ki, sonuç doğru çııksın...

Selam kızlar.

Ben aslında monticiyim ama bu dukan diyetini denemek istiyorum. Çünkü artık monti bende etki yapmıyor.
Bir dönem dukan yapıp işe yararsa devam edeceğim.
Yalnız diyetle ilgili pek bi bilgim yok.
Atak evresi vs diye terimler okuyorum.
Detaylı bilgiyi nerden edinebilirim.
Yada bana kısaca açıklayacak biri varmı?

Merhaba,

Bu topiğin önceki sayfalarını okuyabilirsin ama bence mutlaka kitabı almalısın. Kitap hem diyeti ayrıntılı olarak açıklıyor hem de çok önemli ipuçları barındırıyor.

Kitabı en kısa zamanda edinmeye çalışacağım. Sayfaları karıştırayım bakalım neler çıkacak.
Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…