Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

GÜNAYDINNNN ARKADAŞLAR

tombişim saah hemen tartıldım yok yine gram zayıflamam .ne yapcam bilmiyorum

Günaydın,

Önemli değil sen böyle devam ettilçe gidecekler nasıl olsa. Benim işyerindeki arkadaşta 10 gündür oynamıyor diye çok üzülüyordu bak bu sabah -1,2 ile geldi. Senin de öyle olacak.

Günaydınnnnnnnnnn benim yakın gelecekte çıtır olacak güzel arkadaşlarım

Yepyeni bir gün daha buradayız. Hayallerimize bir gün daha yaklaşmış olduk Allah'ın izni ile.

Nasıl gidiyor diyetle aranız. Dün benim için felaketti. Markete gittim seyir dönemim için sebze almaya tabi boş dururmuyum doldurdumda doldurdum. Marketin servisine binerim dedim oda yokmuş meğer işi varmış. Dedim taksi çağırayım koskoca yerde taksi yok duraklar bomboş. Allahım tam yarım saat taksi bekledim ama bindim sonunda. Eve gittim her zamanki gibi wc ile küs durumdayım. Tartıldım kızlar gram vermemişim. En çokda ona hayret ediyorum ya. Yesemde yemesemde aynı kilo. Bunca şeyin üstüne kayınvalidem geldi eli kolu dolu. Ayyyy zeytinyağlı yaprak sarması, en sevdiğim tatlı, incir, üzüm nerdeyse fenalık geçirecektim. Yiyemiyorum bari dedim koklayayım ne kadar azim varmış bende pehh. Yıldıramaz hiç biri beni. Bari bir tanecik ye dediler yok dedim yemem o bir tane içimdeki canavarı uyandırır

Akşamda çok midem bulandı erkenden yattım. Bayılcak gibi oldum dedim kızım sen uyu. Şimdi çok daha iyiyim. Seyir evreme geçemedim sabah hazırlayamadım malzemelerimi yarın geçeceğim inşaAllah.

ayyy seni çook iyi anlıyorum canım yaaaa, eşim dün akşam eve elinde cevizler, bademler, jelibonlar ve LOKUMlarla geldi kapıyı açınca kısa süreli bir şok yaşadım ve hemen 1 lt suyu diktim kafama, allahtan o su iştahımı tık diye kesti
bütün bunlar tuzaaaak ama kanmak yok, zayıflayınca yiycez göğsümüzü gere gere

ben hergün 1 saate yakın yürümeye çalışıyorum, şimdilik pes etmedim inşallah da etmem canım
hadi sen de kalll yürüü artık

canım %0 yağlı yada 0.5 yağlı sütlerle yap, ben sadece sütten (%0yağlı) ve tatlandırı ile yapıyoruz, nefis oluyoorrr

ayy çok güzel tebriklerrr, 8 günde neredeyse 5 kg

ayy bu sabah da -400 gr

çok şükür 83 leri ilk defa görüyorum derken bu sabah 82.6 kg
keşke kaç kg ile başladığımı bilseydim de kaç kg verdiğmi hesap edebilseydim

bugün seyire başlıyorum, ben de 1/1 yapıcam, hadi hayırlı olsun

Hadi gözün aydın canım. Daha çok gider inşaallah

günaydın

tuzaklardan büyük bir kararlılıkla uzak duruyoruz
öyle zamanlarda tıka basa su iç canım, dün benim acaip işime yaradı

ben artık seyire geçtim bugün, domatesimmmmm, salatalığımmmmmmm hatta marulummmmmmm

Herkese günaydııınnn
Kızlar keyifler nasıl bakalım?
Yeni aldığım yulaf kepeğim un gibi çıktı, sizin de başınıza geldi mi böyle bi durum. :44:ilk kutu daha bi tanecikli, pul puldu. Bi kaşık kadar kalmıştı ondan, yenisiyle karşılaştırdım. Gerçekten de farklı. Ru-sheim kullanıyorum ben ve aynı yerden alıyorum. Hatta krep falan yaparken iyice çırpmam gerekti, çünkü topaklanıyo...

ohhhh senin bayramın bugünataktan sonra seyirin ilk günü çok iyi geliyo arkadaşım

canım ben de ru-sheim sipariş verdim ama dün evde olmadığım için geldikelrnde alamadım
bugün gelecek tekrar kargo, benim ilk kullanmam olacak ama bir gelsin bakalım söylerim sana nasıl bişey, un gibi mi tanecikli mi

Tebrik ediyorum seni kıss işte dukan yolu böyle bi yol. Bu yoldan şaşmaya gelmezKimse ve hiçbirşey bizi yolumuzdan döndürtmesin. Kendimize mukayyet olalım kızlar

ohhhh senin bayramın bugünataktan sonra seyirin ilk günü çok iyi geliyo arkadaşım

ayy evet arkadaşımmm

ama daha bişey yemedim, kahveyle geçiştirdim
çünkü peynir ve yumurta yemek istemiyorum, sebzeleri de tek başına tüketemiyoruz.
saat 11 falan olsun da köfteyle bollll söğüş yapıcam

yaa değiştirmişler galiba, N'palım artık öyle kullanıcaz, merak ettim bakalım seninki nası gelicek:44:

canım ben sp günlerinde kahvaltıda menemen yapıyorum, ve şiddetle tavsiye ediyorum, istersen lor da koyabilirsin içine, güzel oluyo, sofrayı şenlendiriyo, yoksa çook sıkıcı oluyo kahvaltılar

canım ben sp günlerinde kahvaltıda menemen yapıyorum, ve şiddetle tavsiye ediyorum, istersen lor da koyabilirsin içine, güzel oluyo, sofrayı şenlendiriyo, yoksa çook sıkıcı oluyo kahvaltılar

aaaa hiç aklıma gelmedi yaaa valla süperr olurr
ama o da ekmeksiz yenmez kiii
kızların ekmek tarifini denemek lazım şu kepek gelsin de

aaaa hiç aklıma gelmedi yaaa valla süperr olurr
ama o da ekmeksiz yenmez kiii
kızların ekmek tarifini denemek lazım şu kepek gelsin de

Ben denedim de çoook kötü oldu yaa. Berbat bişi çıktı, çöpe gitti. Ya da ben yapamadım, bilmiyorum. ama bidaha denemem bile, Menemeni kreple yiyiyorum ohh güzel oluyo valla.

Mesaj yazıyorum iki saatte gönderemiyorum delirecem yaa resmen. Şu laptopa format attırmam gerekiyo galiba. bu araları çok yavaşladı.

Kitapta yulaf kepeğinin un gibi değil de pul pul olması gerektiği yazıyooo

acaba kullanım kolaylığı olsun diye iyice öğütüyolar mı artık, dur bakalım nasıl gelecek benimkii

yaa aslında benim eşim tanıdığı bir fabrikaya sormuş ben nerden bulucam bulucam diye tutturmuştum ilk günler, o ben bulurum demişti.

ama dedim emin ol yulaf kepeği olduğundan dedim, tamam ben biliyorum onun ne olduğunu heralde dedi (ziraat mühenisi kendisi )
neyse işte sormuş ordan bi arkadaşına adam demiş istersen çuvalla vereyim abi, biz bunları fırıncılara veriyoruz ekmeğin altına atıyolar demiş

dur ben eşime söyliyim de getirsin saf fabrikadan çıkma hem de, çuvalla getirsin de size de yollarım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…