Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

1 tabak tavuklu salata ve yoğurt .....ımmm nefiss...

10 günden sonra ilk defa sebze yedim,canım istemedi hiç ama yiyince anladım özlemişim yaaa

slm şekerler benim bugün atakta 2. günüm sabah -700 grdı ama sudur büyük ihtimal bu şimdilik iyi gidiyo canım şekerli bişiler istiyo arada öğle arasında diyet kola aldım içtim birde bende bu çizelgeyi hazırladım ama buraya eklemeyi beceremedim burdaki anlatıma göre kopyala yapıştır yaptım olmadı neyi yanlış yapıyorum anlamadım yardımınızı bekliyorum

çizelgemi hazırladım ama kafam karıştı :44: adresi nereye yapıştırıcam. Yardım edin bana

Canım, kontrol panelinden profilimi değiştir kısmını tıklıyorsun. orada kan bağışı ile ilgili kısmın altında çizelge diyor. Oraya yapıştırıp değişiklikleri kaydet i tıklıyorsun.

Çizelgeyi oluşturduğunda bir kaç pencere geliyor aşağıda. İlk penceredeki birinci satırı kopyala diyorsun sonra burada kontrol panelinden profilimi değiştire tıklayıp, kan bağışının altındaki kutuda bulunan çizelge kısmına yapıştırıyorsun. Değişiklikleri kaydet e tıklıyorsun.

Canım, kontrol panelinden profilimi değiştir kısmını tıklıyorsun. orada kan bağışı ile ilgili kısmın altında çizelge diyor. Oraya yapıştırıp değişiklikleri kaydet i tıklıyorsun.

Yaa yaptım canım da...olmadı
öngörülen formatta değildir diyoo Aynen söylendiği gibi kopyaladım adresi. hattabirinde tamamen kopyala denmiş, birinde altı kırmızı çizgi ile gösterileni denmiş, ikisini de denedim. ben nerde yanlış yaptım.

yaptım galiba

sağol cnm oldu sonunda ama 2.satırı kopyalayıp yapıştırınca oldu

kızlar cumartesı yazmıstım sıze 3gunluk atak evresınde 2.5 kılo verdım seyır evresıne gectım ıkı gun sonra bı baktım 71.5dan 72olmusum cok moralım bozuldu ama devam ettım bugun dıyetımde 8.gundeyım seyırdede 5.gunumdeyım tartı 71 gosterdı:)
sebze+proteınde sabah menemen oglen bıraz yesılbıber yumurta yedım aksamda sote yıcem acaba her ogune sebze ekledıgım ıcın bı sakınca olurmu?

kızlar slmm ben bu sıtye yenı uye oldummm dukan yapıyorum 4 gun atak evresını yaptım ama hftasonu ara verdım bugun seyır donemınden devam edıcem bı zararı olabılırmı ve tabıı bu dıyet pudıng trıfını ogrenebılırmıyım dıkkatımı cektıde :)

Tebrikler, süper bir sonuç bence. Ben ps günlerinde her öğünde sebze tüketiyorum, miktarına dikkat ediyorum. Dukan ps günlerinde protein kullanımını ihmal etmeyin diyor yoksa kitaptaki 28 sebze ile ilgili bir kısıtlama yok.

tesekkur ederım..:) pekı bulyonlar hakkında bılgınız varmı ben dıet bulyon yada az yaglı bılmıorum?

Herkese merhaba,

Ben de 19 gündür dukan'ı yapıyorum ve sizleri takip ediyorum, süper yardımcı ve teşvik edici yorumlar var. Toplamda 3.7 kg verdim. Bu benim için süper ve yılmadan devam ediyorum çünkü arada ciddi şekilde durma, ya da aksine birkaç yüz gram alma yaşadım ve pes etmedim, normalde çok çabuk pes ederim, eşim bile şaşırıyor. Bu 19 günde üstesinden geldiğim kabızlık problemimi sizinle paylaşmak istiyorum, çünkü inanılmaz mutlu oldum bu problemden kurtulunca. Sayfaların hepsini okuyamadım, belki daha önce de paylaşılmıştır, ben yine de yazayım dedim :93: Son 4 gündür Nurs L. H. Biberiyeli bitkisel karışım çayını içiyorum (üzerindeki önerisine de uyarak) ve inanılmaz işe yaradı. Bir anda, verilmeyi bekleyen kilolardan 1,5'u daha gitti..

Çok Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…