Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam canim bana göz doktoru oftalmik migren dedi ama gerçek ismini tam olarak bilmiyorum, anlattigina benziyor, ilk ba$ta nereye baksam hafif mat görüyorum sonra yuvarlak parlayan cisimler görüyorum ardindan yan tarafa kayiyorlar ve daha çok büyüyorlar ve fotograf makinasinin fla$ina benzer gibi oluyor hiçbir $eyi net olarak görmüyorum, sonra ba$imda sanki bir$eyin dola$tigini hissediyorum, bu durum 30 ila 1 saat arasi sürüyor midemde çok bulaniyor, sonra kafamda baski hissediyorum ve geçiyor ama gün boyu ba$imi egdikce agiriyor ve ertesi günde etkileri devam ediyor yan taraftaki objeleri tam net göremiyorum ve tv ye veya bilgisayara bakinca tuhaf oluyorum offf çok zor bir durum Allah yardimcimiz olsun

bugün tutmadi Allah'a $ükür ama etkilerini hala hissediyorum, vveee en önemlisi diyete devam!!

sabah activia ve sütlü kahve
ögle konserve somon baligi (150gr) 1 kk den az peynir (tatli niyetine yedim ) ve 1 ka$ik kiymali yumurta

kizlar ilgilendiginiz için çok te$ekkür ederim özellikle carmen ve semaya

yulaf kepeğini kullanarak bıraz tuzlu bıraz kurabıye yapabılırsın hem acıkınca anında elının altında oluyo bu super gozun donmeden ulasıp aclıgını yatıstırıosun...hemde yulaf kepeği inanılmaz ıı sekılde bagırsak calıstırıo baska bıseye ıhtyac kalmıyo:)

Merhaba,
İnşallah migrenin tutmaz. Diyetle ilgili sabah çok yetersiz değil mi sence de? Bir de bu öğle yediğin somon konserve yağlı değil dimi? Yağlı konserveler yasak.

selam kızlar
bugun 7 günlük atak dönemimin 4. günümdeyim sabah tatıldım 71 kilodan 69,10 olmusum
nasıl sevindim anlatamam çünkü ben hashimoto hastasıyım yeri geliyodu 15 günde 800 gr bile vermediğimi bilirim
bu hakkatten tam gaz verdi ama şu da varki ben gerçekten diyetin hakkını veriyorum ama sonucunuda alıyorum inş bööle devam eder....
dukanda herkese başarılar diliyorum :)))

benim atakta 3. günüm sabah tartıldım 2 kilo gitmiş gibi duruyor ama tartı bozuk sanırım o kadar çabuk vermemişimdir :) bişey sormak istiyorum az önce marketten spl... alacaktım 40 tl çok pahalı yaa.. başka marka alan ya da daha ucuza bulan var mı?? neyse ki zero var yoksa tatlı krizi geçirirdim :18:

Son düzenleme:

Merhaba,
İnşallah migrenin tutmaz. Diyetle ilgili sabah çok yetersiz değil mi sence de? Bir de bu öğle yediğin somon konserve yağlı değil dimi? Yağlı konserveler yasak.

arkadaşlar netten bakıyorum ama yulaf kepeği bulamadım bi türlü nereden sipariş edebilirim? birde cand...... adında bir tatlandırıcı aldım aranızda bunu kullanan var mı?

arkadaşlar netten bakıyorum ama yulaf kepeği bulamadım bi türlü nereden sipariş edebilirim? birde cand...... adında bir tatlandırıcı aldım aranızda bunu kullanan var mı?

canım ben gurmenetten sipariş verdim 2 gün içinde geldi,doğalsan marka,çokta memnunum

internette arama motoruna yulaf kepeği yazdığında geliyor. E.....k ya da g.....t ten sipariş verebilirsin.Ben talandırıcı kullanmıyorum bilen arkadaşlar cevap verirler.

canım öncelikle aramıza hoş geldin.pudinge gelince bi tarifi yok light sütle dr.oetkerin hazır light pudingi var toz olarak onunla normal puding yapar gibi yapıyosun canım tatlı krizlerimizde güzel bi kurtarıcı şimdiden afiyet olsun...bu arada kaç kilosun kaç kilo verdin ve hedefin ne öğrenebilirmiyim canım öpüyorum

yulaf kepeğini bende gurmenetten sıperıs verdım ısmı yabancı sımdı hatırlamıorum ama ustunde dukan dıyetı bıle yazıo:)2gunde kapında

tartı bozuk deildir.dogrudur sonucun.

kızlarrrrr inanılmaz mutlu ve şaşkınımmm

öğlen zorla bi parça tavuk göğsü haşlayıp yedim, sonra yürüyüşe çıktım. bu arada çok afedersiniz dün tuvalete çıkmamıştım bugün çıktım.

az önce eve girince bi tartıya çıkayım dedim, iyi ki de demişimmmmm

sabah 85 ti şimdi 83.8
inanamadım defalarca indim çıktım, yerini değiştirdim aynıııı
üstelik regl dönemim ama ben aylar hatta yıllar sonra ilk defa 83 lere iniyorum
sanırım sabah şişliğim fazlaydıı

canım ben gurmenetten sipariş verdim 2 gün içinde geldi,doğalsan marka,çokta memnunum
teşekkür ederim canım
internette arama motoruna yulaf kepeği yazdığında geliyor. E.....k ya da g.....t ten sipariş verebilirsin.Ben talandırıcı kullanmıyorum bilen arkadaşlar cevap verirler.

teşekkürler cnm yazdım ama yorumlar falan çıkıyo bulamamıştım

ayy ne güzel yaaa, tartı bozuk değildir emin ol
canım sanırım splenda 500lük tü senin alacağın, eczanelerde 300 ve 100lüğüde var. 100lüğü 11 küsür tl.

ama ben burda 100lük bulamadım okadar para da vermek istemedim, 100lük gelene kadar geçici olarak migrostan başka tatlandırıcı aldım, 300 tane var, 4 buçuk tl

canım bende şimdi gurmenetten doğalsan marka siparişimi verdim 2 paket istedim. 1 paketi ne kadar süre yetiyor?

canım bende şimdi gurmenetten doğalsan marka siparişimi verdim 2 paket istedim. 1 paketi ne kadar süre yetiyor?

canım bende daha yeni başladım,3 paket siperiş vermiştim ,4-5 gün oluyo kullanalı,bugün 2 kaşık kullanmaya başladım,bakalım kaç gün gidecek

hmmm o zaman sadece bana 1 paket 24 gün yeter. 2 paketle birlikte toplam 48 gün güzelmiş. inşallah tadıda hoşuma gider

Ben her sabah krep yapıyorum, yumurta, light süt, ve light peynir ile çok güzel oluyor. Eşimde ekmek yemiyor artık, sabah kahvaltısında ve öğleden sonra yiyoruz. Akşam yemeğini de ekmeksiz yiyor. Hoşumuza gitti bizim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…