Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Et yemekten hoşlanmıyorum. Belki de ondandır. Bakalım henüz kaçamak yapmadım...

benim de kırmızı etle pek aram yoktur ama allahtan tavuğu hergün yesem bıkmam
süt ve süt ürünleriyle de aram iyi..

en azından atak devresinde biraz sabırlı ol, sonrasında içine sebze de katılacağı için bu kadar zorlanmazsın, ama bırakma sakın

Sakın pes etme bu kez. 3.günden sonra iyice alışıyosun. Kaç kilo fazlan var. Kaç gün yapıcaksın atağı. Bize katıl, hep birlikte kurtulalım şu yükümüzden.

Çok değil fazlalıklarım, sadece 3 kilo... ama ondan bile kurtulamıyorum ya. Dedim ya,gerçekten sizleri tebrik ediyorum. Diyet yapmak çok zor.

Et yemekten hoşlanmıyorum. Belki de ondandır. Bakalım henüz kaçamak yapmadım...

benim de kırmızı etle pek aram yoktur ama allahtan tavuğu hergün yesem bıkmam
süt ve süt ürünleriyle de aram iyi..

en azından atak devresinde biraz sabırlı ol, sonrasında içine sebze de katılacağı için bu kadar zorlanmazsın, ama bırakma sakın

umarım devam ederim sporumada veririm.biraz haylazım ben spor konusunda ...kendi başıma sıkılıyorum.eskiden salonlara giderdim o zevkli geliyodu ama şimdi ev işi,yemek, ve çalıştığım için oda zor geliyor:))) buradada (manisa) hava kapalı valla...
Ayyy idolüm oldun benim. 41 kere maşallah
inş.darısı başımıza. 10 kilo çok iyi vermişsin iki ayda.
Hadi bakalım gerisini getir artık durmak yok.
inşallah ben bu gazla baya giderim:)))

kızlar size 4 ay gibi kısa bir zamanda insanın hayatı nasıl değişiyor onu anlatayım
arkadaşımla alışverişe gittik arkadaşım zayıf bende 82 kgyim. o 38 beden, ben 46 neyse pantolon deniyoruz o hemen buluyor üzerine yakışıyor ben öylece baktım kaldım beden soruyorum ,model soruyorum yok yok .o gün nasıl üzülmüştüm birde kısır döngü üzüldükçe yiyorum, yedikçe üzülüyorum ondan sonra karar aldım bu son başarısız mutsuz alişverişim olacak diye şimdi hala inanamıyorum kendime 38 beden giyiniyorum.onuda alırken bir baktım birdaha baktım tezgahtar kız dediki ben size 38 getireyim {ben 40 deniyorum } denedim çok güzel oldu.
yaşasın dukan yeni başlayan arkadaşlar motive etmek için yazdım hiç birsey imkansız değil biraz zor olabilir okadar

Tebrik ediyorum seni.Kendinle gurur duymalısın.Bende farklı diyet yöntemleri kullandım.82 den 72 düştüm.Şimdi dukan diyetini deniycem.Kitabını aldıktan sonra.Sen kaç kiloya düştün bu diyetle

yaşasın senin adına çok sevindim.kutluyorum seni
umarım bizde bu günleri görürüz

Arkadaşlar tecrübeli olan varsa benim için dukan sayfasında kaç gün atak uygulayacağıma bakabilirmi
Ben kaç gündür deniyorum olmuyor yapamadım bir türlü

Umarım...

84'tu mbende emzirme sonrasında. Yaz başında 79 dan 74.4 a düştüm, tam 3 ay surdu ama diyetle filan değil. Sadece dikkat ettim o kadar. Bugun atağın 4. gunundeyim. 7 gun surecek benim atak. Ama bu sabah yine aynı kiloyu gorunce çok çöktüm. Atak evresi zor bi evre. Sebzesiz yaşam bana çok zor geliyor. Gözümün ön
nden domatesler filan uçuyor. Allahtan tatlıya pek düşkün değilim.

Bugun de ilk defa tuvalet çıkınca biraz rahatladım. Yarın sabah umarım moral duzeltici bir sonucla kalkarım yataktan.

O alışveriş olaylarını hiç soyleme. Nefret ediyorum artı kkendime bir şey almaktan, mağaza gezmekten, denemekten. cunku hiçbirşey guzel durmuyor...zevkime gore degil bedenime uyup uymamasına göre alışveriş yapıyorum ben.

Bakalım bugun hiç turşu yok. Stü yoğurtu da azaltayım demiştim ama olmuyor o

Sabah kahvaltıları işkence bir tek.

neyse geçecek. Peynirli salatalarıma kavuşacağım...3 gun kaldı sunun surasında...değil mi :)

seni çok çok tebrik ederim arkadaşım...harikasın...şu anlattığın olay hemen hemen hepimizin başına gelmiştir

inş.38 bedenleri giymek bizede nasip olur

Canım tam verdiği sürede yapmak gerekiyor. Ben öyle yapmaya çalışıyorum tabi bel fıtığı ağrılarım olmazsa. Çünkü daha sonra kilo verme durunca yumruk harekatı yapılıyor, yürüyüşü 1 saate çıkarıp tekrar 4 gün atak yapıyorsun. Vücudunu baştan zoruna alıştırınca sonra duraklama döneminde harekete geçirmek çok zor olur.

nazo bakalım..ben soracağım sen yaz our mu?

Tam olarak anlayamadım nerede yanlış yaptığımı.
Boyum 1,60
kilom 72
Bir hamilelik geçirdim
ama hamilelikten önceleri kilo almaya başlamıştım.Hamile kaldığımda 74 kiloydum.Ama onun öncesinde zayıf olduğum zamanlar 54 kiloyu geçmemiştim uzun bir zaman.
Doğum tarihim 25.05.1978
Ailemde kilolu annem babam abilerim kardeşim vs.
Ailecek kilo almaya çok elverişliyiz.
Bunlar yeterlimi

tamam bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden

şu anda kaç kilosun?
email adresin?
kaç kilo olmak istiyorusun
Daha once hiç diyet tecruben oldu mu?
Hamilelik dışında En çok kaç kilo oldun?
HAstalık vs dışında en az kaç kilo oldun?
Sabit kilon nedir? diyet vs yapmadığında yani
Boyun kaç

Evet hayırlı sorular

Kilo vermek için acele ediyor musun?
Ailede kilo alma egilimi var mı?
Kaç hamilelik geçirdin?
Kolay mı zor mu kilo verirsin?

Az yemek seni halsiz yapar mı?

Bileğini ölç nazo, sağ elinle sol bileğini tut. Parmaklar ustustemi geliyor, değiyor mu yoksa arad açıklık mı var?

karşılarına yaz hemen bakalım ok?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…