Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşım tebrik ederim, umarım bizde senin gibi başarılı oluruz. Gerçek bir başarı hikayesi.

değiyor
Çok teşekkür ederim

Bedeninin kilosu 56.6 imiş

6 gun ATAK verdi 2.2 kg kayıp ile

109 gun seyir verdi 13.3 kg kayıp ile

155 gun dengeleme verdi kontol için

bugun başlarsan 17 ocakta 56.6 kg olabilirmişsin

:)) hadi kolay gelisn

canım nasıl yapıyosun ben siteye giriyorum çevirisi yapıyorum tüm bilgilerigiriyorum.minimum 88 yazıyo her sorunun üzerinde kırmızı yazı ile yapmıyo hesabı

selam kizlar ya bugün bir suç i$ledim nasil telafi edebilirim?

sabah
1 activia (kabiz oldugum için)
1 kahve ($ekersiz)

ögle
200gr balik (yagsiz beyaz bir balik ismini bilmiyorum ama tüm diyetlerde öneriliyor teflon tavada pi$irdim)
bir uzun dilim sucuk (peceteyle tüm yagini aldim)
ve MALESEF 2 TATLI KA$IGI NUTELLA kizlar nasil telafi edicem? aslinda birazdan 2 saat yürüyü$ yapmaya gidecegim ve atak evresindeyim 3 gün diyordu acaba 4 günmü yapsam?

Sağol canım ellerine kollarına sağlık.17 ocak vuuuuv ama istediğim kiloya ulaşacaksam değer.Henüz kitabı almadım inşallah haftasonu alırımda bir an önce başlarım.Teşekür ederim.

İnan bilmiyorum (( ama devam bence hiç olmamış gibi :))

3 güne devam et fakat yürüyüş bunu telafi eder kitabında da böyle bişey yazıyordu ama bunu bi daha yapma bence yürüyüşle telafi ederim diye

bbetul

bedeninin kilosu 57.9 mus

3 gun atak verdi 1.1 kg
36 gun seyir verdi 4 kg
51 gun dengeleme verdi...

şimdi başlarsan 2 kasımda istediğin kilodasın

Bu bir prensip işi aslında, Dr.Dukan kitabına bize çok masum gelebilecek küçücük kaçamakların bir balona iğne batırmak gibi olduğunu yazmış. Çünkü bugün 2 kaşık Nutella yarın başka bir istisna olarak gerçekleşecek. Bu nedenle prensip kararı alıp hiç kaçamak yapmadan devam etmek gerek. Ben hep şöyle düşünürüm eğer yapmam gereken bir şeyi yapamıyorsam ya da gerektiği gibi yapamıyorsam demek ki henüz o konuda kesin bir karar vermiş ve konsantre olmuş değilim. Hiç zorlamam çünkü başarısız olacağımı bilirim ve tekrar başka bir zaman çok iyi konsantre olarak yeniden başlarım. (Sigarayı bırakmak, ders çalışmak, sınav kazanmak, vs.) Bence çok iyi konsantre olup sonra yeniden başla.

Bu arada zaten sabah öğünün çok yetersiz, bir de balık yağından kaçınmıyoruz. İnsan vücuduna çok faydalı olduğu için balığın yağlısını a tüketebiliyoruz. Ama şarküteri ürünleri çok ve kötü yağ barındırdığından (zaten hayvanların atıklarından yapıldığından) yasak.

hmm.. aslında bu yönden bakınca haklısın, sonra zorlandığımda 2 saat yürümek zorunda kalıcam ama şimdi markere gidip gelirken hızlı hızlı 1 saat yürüdüm, canım sağolsun

ayy canım da çok sıkıldı yaa, baskülüm bozulmuşşş
1-2 gündür error veriyodu pili bitti sandım yenisini aldım hala aynııı

tam da lazım olduğu zamanda yaaaa

neyse atak bitene kadar tartılmam, sürpriz olur:97:

hmm.. aslında bu yönden bakınca haklısın, sonra zorlandığımda 2 saat yürümek zorunda kalıcam ama şimdi markere gidip gelirken hızlı hızlı 1 saat yürüdüm, canım sağolsun

ayy canım da çok sıkıldı yaa, baskülüm bozulmuşşş
1-2 gündür error veriyodu pili bitti sandım yenisini aldım hala aynııı

tam da lazım olduğu zamanda yaaaa

neyse atak bitene kadar tartılmam, sürpriz olur:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…