Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

inş.canım benim yaa...fazla kilo = mutsuzluk...hafiflemek ise kesinlikle mutlulukların engüzeli

ayy 2,6 gr verdim sanki hedef kiloma ulaşmı gibi mutlu oldum bide ulaşınca düşünemiyorum kendimi:KK52::KK52:

canım ben test yapmadım...20 kilo fazlam olduğu için bu kadar uzun yapıyorum...yinede sen bilirsin

canım banada az geliyo...bide ben zaten 1 saat işe gidip gelirken yürüyorum,fazlasıyla yapmış oluyorum yani sporumu

ahh bide mekik çekebilsem süper olucam oda olucak inş.:KK66:

ahh onu tekbaşına çekebilmek işkence valla :KK1:
annemde basit bir mekik aleti vardı, yürüttüm :KK1:

canım banada az geliyo...bide ben zaten 1 saat işe gidip gelirken yürüyorum,fazlasıyla yapmış oluyorum yani sporumu

ahh bide mekik çekebilsem süper olucam oda olucak inş.:KK66:

mekik aleti al ben aldım .50 lira gibi bir rakama 2dk 30 mekik çekiliyor yavaş yavaş 50ye çıkaracagım

tavsiyen için teşekkür ederim..
şimdi ben dukan da hesapladığımda ideal kilomu 63.5 verdi ve atak dönemi 5 gün dedi
ama ben aslında 60 a inmek istiyorum o yüzden verişecek kilo 20 den fazla, 7 gün yapayım dedim
ama yapmasam mı:26:
bence gerek yok. seyirde de zaten haftada 3-4 gün atak yapmış oluyosun.banada dukan 63.5 demişti . ekim sonuna kadarda süre verdi. bakalım başarabilecekmiyim...

canım zaten sporu en çok fazla kilo vermenin sonucu oluşabilecek sarkmalardan korktuğum için sıkı tutmay kararlıyım..
evde eliptik bisikletim ve mekik aletim var, evimin etrafında da yürüyüş yolu, başlasam 1 saatten önce bitmez yani :KK1:
inşallah pes etmem
hergün olmasada haftada 3-4 yapsan bile çok yararı olur. bende ilk defa dün 30 dk yürüyüş bandında yürüdüm.dambıllarla kol hareketi yaptım. bide twisle bel çevirme yaptım. bide 2-3 dk masaj aletinde durdum.inşallah bende devam ederim...

hergün olmasada haftada 3-4 yapsan bile çok yararı olur. bende ilk defa dün 30 dk yürüyüş bandında yürüdüm.dambıllarla kol hareketi yaptım. bide twisle bel çevirme yaptım. bide 2-3 dk masaj aletinde durdum.inşallah bende devam ederim...

maşallah şimdiye kadar çok güzel kilo vermişsin ama
ne kadar zamanda gitti 10 kg?

mekik aleti al ben aldım .50 lira gibi bir rakama 2dk 30 mekik çekiliyor yavaş yavaş 50ye çıkaracagım

canım bende mekik aleti,bisiklet ve twist shape var...ama boş odada ölece duruyolar...

işten eve git yemek yap,ortalığı topla kocayla ilgilen spora pek vakit kalmıyo:KK52::KK52:

aslında oturma odasına getirip dizi izlerken yapabilirim...bu akşamdan başlayım ben en iyisi

Bu da yazılmaz ama...

Tuvalete çıktım az once. Çok mesudum dukankızkardesleri :))

şimdi de doğadanın çıkardığı 7 otlu çayımı içiyorum

hala ticker i halledemedim. Çizelge kısmını buldum, yapıştım, ikinci kodu aldım png ye kadar sildim ama olmadı. Dukan biraz mallık yapıyor galiba bana :))

bende çizelgeyi yapıyorum kaydetmiyor neyse kilomu biliyorum nasılsa

maşallah şimdiye kadar çok güzel kilo vermişsin ama
ne kadar zamanda gitti 10 kg?
canım daha önce bahsetmiştim ben 20 haziranda başladım dukana.2 ayda verdim 10-11kg civarı .ama ramazanda iftar yemekleri,bayram tatili, yıllık izin derken 2 2 ileri 1 geri devam ettim.71 de takıldım kaldım yaniii...60 lı kilolara düşemedim bi türlü.bide hiç spor yapmadım .şimdi tekrar start verdim kalan kilolar için.
inşallah sporumuda yaparım kurtulurum kalanlardan...

canım daha önce bahsetmiştim ben 20 haziranda başladım dukana.2 ayda verdim 10-11kg civarı .ama ramazanda iftar yemekleri,bayram tatili, yıllık izin derken 2 2 ileri 1 geri devam ettim.71 de takıldım kaldım yaniii...60 lı kilolara düşemedim bi türlü.bide hiç spor yapmadım .şimdi tekrar start verdim kalan kilolar için.

hem de sporsuz verdin, demek bundan sonra çok daha güzel kilolar vereceksin sporla..

ayy şimdi öğle yemeğimde haşlanmış tavuk ve yoğurt yedim, yürüyüşe çıkayım hem de eksiklerimi alayım diyorum ama çok fena yağmur yağacak gibi:26:

Kızlaarrr;
Az önce pilatesimi yaptım.(Allah'tan benim ufaklık uyanmadı bu sefer) Kendimi harika hissediyorum.:21:

Ayyy idolüm oldun benim. 41 kere maşallah:nazar:
inş.darısı başımıza. 10 kilo çok iyi vermişsin iki ayda.
Hadi bakalım gerisini getir artık durmak yok.:KK34:

kızlar size bir çorba tarifi vereyim kuru kuru yemekten sıkıldığım bir ara denemiştim ve çok güzel oldu sık sık yapıyorum
taze soğan
taze sarımsak
haşlanmış et, kuzu etiyle daha güzel oluyor
bir yemek kaşığı mır nişastası[kıvam vermek için]
yoğurt,nane
yumurta
soğan ve sarımsakların sap kısımlarını 1cm büklüğünde doğruyoruz,etin haşlama suyla birlikte kullanıyorum.
içine sarımsakları ve soğanları katıp yumuşayıncaya pişiriyoruz.yumurta ,nişasta ,yoğurdu üzerine döküyorum.
güneydoğuda adı şiveydiz orjinalinde haşlanmış nohutta var

Slmlar, ben bu sayfaya ilk defa yazıyorum ama epey süredir takip ediyorum. Bu diyeti yapanları tebrik ediyorum. Atak döneminin 2. günündeyim ama galiba yine pes edicem. Daha önce 2 kez yapmayı denedim ve yarım bıraktım. Aylarca diyet yapanlara gerçekten helal olsun.

Slmlar, ben bu sayfaya ilk defa yazıyorum ama epey süredir takip ediyorum. Bu diyeti yapanları tebrik ediyorum. Atak döneminin 2. günündeyim ama galiba yine pes edicem. Daha önce 2 kez yapmayı denedim ve yarım bıraktım. Aylarca diyet yapanlara gerçekten helal olsun.

ayy arkadaşım yapma, neden pes ediyosun bak daha çok başındasın, neden yıldın bu kadar erken ?

benim daha ilk günüm, kötü örnek oluyosun:KK53::KK53:

Sakın pes etme bu kez.:KK20: 3.günden sonra iyice alışıyosun. Kaç kilo fazlan var. Kaç gün yapıcaksın atağı. Bize katıl, hep birlikte kurtulalım şu yükümüzden.

kızlar size bir çorba tarifi vereyim kuru kuru yemekten sıkıldığım bir ara denemiştim ve çok güzel oldu sık sık yapıyorum
taze soğan
taze sarımsak
haşlanmış et, kuzu etiyle daha güzel oluyor
bir yemek kaşığı mır nişastası[kıvam vermek için]
yoğurt,nane
yumurta
soğan ve sarımsakların sap kısımlarını 1cm büklüğünde doğruyoruz,etin haşlama suyla birlikte kullanıyorum.
içine sarımsakları ve soğanları katıp yumuşayıncaya pişiriyoruz.yumurta ,nişasta ,yoğurdu üzerine döküyorum.
güneydoğuda adı şiveydiz orjinalinde haşlanmış nohutta var
Tarifin için teşekkürler; hımm olsa da yesek valla. :KK52:

hoşgedin bende yeni katıldım ama diyeti 3.5 aydır yapıyorum toplamda 21 kg verdim son iki kilom kaldı sakın pes etme başlamak başarmanın yarısıdır.başarılar dilerim

X