Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benim basenler erisin dile benden ne dilersen.mucize gibi olur valla 46 bedene çıktım ..çok muzdaribim basenden.artık ölçü almaya bile gücüm yetmiyor inanırmısın en son ölçtügümde 115 falandı şuan kaç ölçmeye cesaretim yok inan.

göbek kolay erir üzülme..mekik çek.

diyete başlayalı 2 gün oldu ve 500 gr vermiştim bu sabah tekrar tartılacağım bakalım ama sorun şu hep kendımı tok hıssedıyorum ve kilo verebileceğimi düşünmüyorum:44:

diyete başlayalı 2 gün oldu ve 500 gr vermiştim bu sabah tekrar tartılacağım bakalım ama sorun şu hep kendımı tok hıssedıyorum ve kilo verebileceğimi düşünmüyorum:44:

vermişsin bak işte veririsin daha çok moralini yüksek tut.bu diyetin özelligi hiç acıkmıyorsun zaten

Benim kalçam 106'ydı 103 olmuş. Normalde 100'dü zaten. Ama yanlardan çok gittiği için daha çok daralmış duruyorum. Kendimi bildim bileli spor yaparım, hatta karnımdaki yağların altında kas da var ama göbeğim erimiyor deli olucam.

selam kizlar bugün sayenizde ilk günüm gün boyu çok iyi geçti hiç acikmadim ama ak$am misafir gelince 2-3 tane kestane yedim acaba kilo vermemi engellemi$midir?

menümü yorumlarsaniz çok sevinirim :)

sabah
$ekersiz çok az sütle yapilmi$ kahve

ögle
1 yumurta
100gr kadar diyet peynir (diyet mozarella ve diyet peynir)

ara
1 dilim diyet salam

ak$am
1 ha$lanmi$ tavuk budu
60gr yogurt (0 yagli)
3 tane kestane

kizlar atak günlerinde firinda veya teflon tavada balik serbestmi?

o kadar güzel anlatmissin ki canim, hepimizin ortak oldugu nokta bu oldugu icin, birbirimizi daha iyi anliyoruz.
ben diyetteyim demeye utanir hale geldim. hele ki "nasilsa bi kac güne birakirsin, yine alirsin " diye bakan gözler geliyor aklima, daha cok hirslaniyorum. göreceksiniz bu defa son diyorum bu aksam babam kizim salata bari ye dedi, yiyemem demedim yemicem dedim, kararliyim canlar,bizi bizden baska kiimse daha iyi anlayamaz! aman canim buncaciktan kilo almasin bosver diyenler karaligimzi gösterelimki, irademize güc kuvvet gelsin!!

kitabi henüz okuyamadigim icin bisey diyemicam canim, ama salam yok diye biliyorum. firinda teflonda yagsiz balik serbest, gönül rahatligiyla afiyetle yiyebilirsin
bence güzel bi diyete basladin, hayirli olsun ve aramiza hosgeldin!!!

slm kızlar ben bu diyeti yarın uygulamaya başlıcam.neler önerirsiniz ayrıca ekmek yeniyomu :)

DAHASI VAR TATLIMDA YAzMADIM SIKILMASIN ARKADAŞLAR DİYE..Hele birde alışveriş boyutu var.bundan çok deil birkaç sene önce magzadan alışveriş yaptıgımda eleman kızlar bana yıgarlardı önüme ay maken gibisin bunuda giy şunuda giy.şimdi ise bu son bayram arifesi en berbat alışverişimdi.magzaya gidiyorsun ve magza acayip kıyafetlerle dolu senin önüne gelen 2-3 model .soruyorun şundan yokmu bundanda istiyorum.cevap ---ama bu modeller size olmazki!!!!!!!!!!!

neyse canım benim birde evdeki eş yönü diyemiyor herhalde kilo ver diye .dedigi sen her halinle güzelsin .boşver kiloyu saglık huzur daha önemli...ve benim ailemdeki hatunlar hep manken gibi.hele yanımda çalışanlar kızlarda manken gibiler .gecen soruyorum boy aynı kızla benim aramızda 20 kilo fark var.benim kızım 15 kilo düşün yani..birde ben üzülmeyeyim diyemidir yoksa çekindikleri içinmidir nedir.ama sema hnm siz böyle çok güzelsiniz.boşverin diyorlar ki biliyorlar 2 yıldır diyetlerle boguştugumu yok o merkez yok bu merkez gezdigimi.

daha yazmayayım bişey gece gece milletin moralini bozmayayım .sonuç olarak bu son umudum kesinlikle zayıflamam lazım benim.onuda yapabilirmiyim bilmiyorum...hiç umudum da yok acıkcası

Son düzenleme:

allahin izniyle, senin azminle ve bizim desteklerimizle vereceksin insallah! baslamak bitirmenin yarisidir. basladigin diyete inanmalisinki beynimizi kilitlemeyelim. biseyi 40 kez söylersen olurmus ya, basaricam basaricam diye sesli sesli söyle. telkinle zayiflama yöntemide var. hersey kafada bitiyor kesinlikle. zayif olanlar neden kilo almyorlar sence? cünkü yediklerini nede ictiklerini kafaya takiyorlar, nasilsa kilo almiyorum diyorlar. beyinlerine öyle telkin veriyorlar.

diyete ilk basladigim siralarda bu sitedendi hatirladigim kadariyla. telkinle zayiflama diye bi topicten indirmistim. faydasida oldu en azindan stresimi aldi. bi bak istersen sende. karamsar olmuyoruz positif düsünüyoruz ok?

kizlar hepimizin dertleri birbirlerine benziyor maalesef, benimde $u andan dukan diyeti yaptigimi kimse bilmiyor demicemde zaten, çünkü annem bile artik diyorki diyet yapiyorsun ne degi$iyorki aç kalsan bile kilo aliyorsun diye, en iyiside sadece sizlerle payla$mak,

benim en büyük sorunum kiyafet üniversite ögrencisiyim ve yazin i$ buldum çali$tim ve okul açilmadan kendime kiyafet alayim dedim okulda giymeye pantolonlar ve tunikler güzel güzel $eyler bundan 3 ay önce ama ne mi oldu? okullar açildi ve ben üzerime giyecek kiyafetim yok diye agliyorum oysa hiç giymedigim kiyafetlerle dolu dolabim ama hepsini tam bedenime göre almi$tim güya diyet yapip zayiflayacagim diye oysa 3 ayda 5-6 kilo aldigim için olmuyor! aglamaktan ba$ka çarem yok, magazalara giriyorum kiyafetler çok güzel ama içimden hiç denemek bile gelmiyor....

hepsine katılıyorum benim kızım 6 yaşında en son anne bak sağlıklı şeyler yersen zayıflarsın dedi o bile rahatsızmış benim görüntümden ama eşimde çok istiyordu zayıflamamı çünkü sadece beden bozulsa iyi budurum ruhhalimizide bozuyor allah herkezin yardımcısı olsun .

semagüler hiç umutsuzluğa kapılma sen niye yapamayacaksın birçok kilo veren insan var birde biz şanslıyız dukanla tanıştık işimiz daha kolay

Günaydın yoldaşlarım...
Güzel bir güne daha başladık bu gün...
Güne kararlı, azimli ve ne istediğimizi bilerek başlıyoruz...
Bu gün dünden ve ondan öncekinden de güzel olacak...
Çünkü biz bizi mutlu edeceğine inandığımız yolda hiç durmadan duraksamadan yürüyoruz.
Sonucunu düşünmeden bizi yolumuzdan çevirmek isteyenler olsa bile,
Kendimiz dahi kendimizi sabote etmeye kalkacak olsak bile,
Biz asla yılmadan, asla yorulmadan yolumuza devam edeceğiz.

Bu gün çok güzel bir gün...
Çünkü bizim bir amacımız var "kendimize dair"
Sadece kendimiz için hayallerimiz var..
Yaptığımız ve yapmaya çalıştığımız bu şey,
Bize bizi kazandıracak..
Pes etmediğimizi, başabileceğimizi ve irademizi gösterecek

Bu gün güzel bir gün..
Çünkü bu gün hepimiz burda birlik olduk, beraber olduk..
Adımlarımızı atarken hiçbirimiz kaymasın, sekteye uğramasın diye hepimiz seferber olduk..
Olacağızda..
Birbirimizden güç alacağız,
Direneceğiz,
Çalışacağız,
Yılmayacağız
veeeeeeee

BAŞARACAĞIZ !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…