Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba telli turna ya ben tuz olayına takılmış durumdayım.Kiatpta salatalık turşundan bahsediyor oda tuzlu degil mii?

Benim uymadığım tek kural bu zaten. tuzu hiç azaltmadım ve çok tuzlu yiyorum. Ama doktor tavsiyesi tansiyonum hep 9-6 tuzlu ye dedi bana. Zaten Dr.Dukan da kitapta düşük tansiyonluların tuzu kesip suyu içmelerinin düşük olan kan basıncını daha da düşüreceğini ve bu kişilerin makul miktarda tuz almaya devam etmesini.
Şeker, tatlı, börek, çörek bir tarafa tuz bir tarafa

YOUR WEIGHT kısmında:

ilk soruya kaç kilo olmak istediğini
altına daha önce kaç kere diyet yaptığını
altına bugüne kadar en fazla kaç kilo olduğunu
altına 18 yaşından sonra en az kaç kilo olduğunu
sabit kilonun kaç olduğunu
boyunu yaz

YOUR BODDY kısmında:

kilo vermekte acelen olup olmadığını
ailende kilo verme zorluğu olup olmadığını (çok da emin olmadan cevapladım ben )
yediklerini kontrol ettiğinde kilo verdiğini hissedip hissetmediğini
yemek yemenin sana daha az yorgunluk hissi verip vermediğini işaretle
son kızımda sağ elinin baş ve işaret parmaklarıyla sol bileğini kavra, eğer rapmağında fazlalık oluşuyosa ilk resmi, parmak uçların tam birleşiyosa 2. resmi, aralık kalıyo birleşmiyosa son resmi tıkla

merhaba eemo ben sadece duyduğumu paylaştım.ama bu konuyu detaylı araştırayım senin için

Sen şanslıymışsın carmen tuz yönünden.geçmiş olsun dikkat et kendine.

en son CONFIDENTIALITY kısmında:

doğum tarihini (yıl/ay/gün olarak)
kendine seçtiğin bir kullanıcı ismi
bir şifre belirle
şifreyi tekrar yaz

en altta CALCULATE e bas hesaplıyo

açılan sayfanın en altında bir tablo çıkıyo 4 evrenin kaç gün, hangi tarihte olması ve kaç kilo olman gerektiği yazıyo

Merhaba telli turna ya ben tuz olayına takılmış durumdayım.Kiatpta salatalık turşundan bahsediyor oda tuzlu degil mii?

Oda tuzlu ama ondan da çok yememek lazım.

Sonuçta bizim ilk ataklarımızda vücut önemli ölçüde su atıyor, neden tuzlu yiyip o suları tutalım ki.

Ne kadar çok tut o kadar çok şiş. Turşu ye gözünü doyur nefsini körelt. Unutmayalım ki zehir miktardadır.

Sebzeyi bile abartmamak lazım diye biliyorum ben.

teşekkür ederim.bende takıldığım için yemedim iyi yapmışım sanırım:)))

turşuyu yemeden önce en az yarım saat suda bekletmek tuzunu azaltır ama dimi:26:

Son düzenleme:

evet evettt:)atak evrem 3 günmüş 41 gün boyunca seyir evresi yapııp 60.6 kilo olucakmışım ve 59 günde koruycakmışımmmm sadece 6 kilocuk fazlam varmışşşcanım çok teşkkür ederim:)

evet evettt:)atak evrem 3 günmüş 41 gün boyunca seyir evresi yapııp 60.6 kilo olucakmışım ve 59 günde koruycakmışımmmm sadece 6 kilocuk fazlam varmışşşcanım çok teşkkür ederim:)

rica ederimm

tabi orda çıkan tahmini, yani atak evresinde daha az yada daha fazla kilo vererek seyir evresinin süresini de değiştirebiliriz..
en azından bir rehber o da bize

Kızlar herşeyden kısın herşeyden ve gelecek zayıf günlerde istediğinizden yediğiniz günleri hayal edin.

Öyle bir gün gelecek ki vicdanen rahatsız olmadan sonrasında pişmanlık duymadan istediğimiz herşeyi miktarına dikkat yiyebileceğiz. Neden çünkü haftada bir gün protein günü yaparak koruyacağız.

Az daha sıkın. Şüphede kaldığımız şeyleri yemeyelim. İnsan kendini daha iyi bilir. Bir gıda "acaba" dedirtiyorsa bize ondan kaçalım.

kızlar bişey sorabilir miyim:26:

şimdi ben atak evresine başlıycam, şimdi yağsız yada az yağlı protein sınırsız tüketiliyor ama bunu öğün öğün mü yapıcaz, yani yoksa mesela 2 öğün arası acıkınca da yiyebilir miyim ?

Sıkma canını, regl dönemi öncesi olurmuş böyle zaten. Benim seyirde 2.günüm ve reglide 3.günüm. üç gündür tartılmıyorum. Durduk yere moralim bozulacak yoksa biliyorum. Reglim bitsin öyle tartılıcam. Bu geçici bi süreç bunu bilelim. Sen de ara ver tartıya bence hiç gerek yok canının sıkılmasına. Malum dönemden sonra tartıl bir de.
O zaman belli olur kilo verip vermediğin. Elbet gidecek bu kilolar. Ya gidecek, ya gidecek. Başka yolu yok. Bunu unutma arkadaşım.

Özlemiştik bu gazları

Merhaba T_N nasılsın nasıl gidiyor?

slm canım...herşey atak dönemine uygun gidiyor,şimdiye kadar hiç açlıkta hissetmedim,günde 3 litre suyumu,yeşil çayımı içiyorum
proteinde et,balık,tavuk dönüşümlü olarak yiyorum,ayrıca süt ve yoğurt da ihmal etmiyorum...sadece yulaf kepeğim dün geldiği için bugünden başladım tüketmeye

ama bunlara rağmen 2.gün 2100 gr eksikti,bugün 7.gün 1700 gr eksik...bu canımı çok sıkıyo...wc sorunumda var...doğru dürüst çıkamadım...inş.düzelir
yinede moralimi bozmamaya çaışıyorum...aynen devam ediyorum...sonunda ben gelip gelicem buna eminim

bi yığıın işim var ama ben akşama kadar dukan topiklerinde,face de geziyorum...kovulucam bu gidişlehatta bugün gazetede kocaman yazıyla ayaktayım yazıyo ben onu ataktayım diye okuyorumiyice kafayı sıyırdım valla

bu arada sen nasılsın canım,sende durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…