Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Amma çok alıntı yapmışım dimi, geçmiş çok birikmiş ancak bu şekilde laf yetiştirebildim herkeşlere napim...)

Neyse hadi ben kaçtım kızlar, iyi geceler tatlı rüyalar herkeşlere...)

arkadaşlar günaydınnnnnnnnnnnnn

sabah kalktım hemen tartıldım 80.5 olmuşum.bugün atakta 3.günüme başlayacagım.benim duukan çizelgemde 4gün atak vermişti 4.günün sonunda 80.5 diyordu ben buna 2günde ulaşmış oldum .82 ile başlamıştım.ataga devam edicem yarın da atak yapıcam..

herkese mutlu güzel bir gün diliyorum

hoşgeldin

ayyyyy canim benim cok tesekkür ederim, allah razi olsun beni son anda cildirmaktan kurtardin. ellerin dert görmesin! oh beee sonunda benimde cizelgem var

:79::79:

ay tatlım ne demek .bende 2gün çok ugraştım sonunda buldum.seninkinide senin veilerini buldum gece yaptımsana özel.ama dedimya bu deneme idi .istersen degiştiririz modelini..güle güle kullan.

hoş bulduk günaydın ben biraz erkenciyim bu sabah çok mutlu oldum tartıda zıplamak istedim yirmi gündür duraklama dönemindeydim gram oynamadı sanki öyle kalacakmışım gibi geldi ben dört aydır bu diyeti yapıyorum hedefime çok az kaldı toplamda yirmi bir kilo verdim şuan 61.4 olmuşum gören herkez şaşırıyor tepkiler çok hoş yeni başlayan arkadaşlar kesinlikle yılmak yok niye kilolu gezelimki niye alışverişe çıktığımızda yaşımızdan kat kat büyük şeyler giyelimki bence biz bu halimizi zor elde ettik her şeyin en güzelini hakediyoruz yaşasın dukan

Harika bir tarife benziyor. Akşama deneyeceğim. Ben de dün akşam fırında közlenmiş patlıcan ile yağsız kıymadan karnıyarık yaptım, çok güzel oldu.

Tebrikler, umarım hep böyle güzel gider diyetin.

Günaydın kızlarrrr...
Akşam gittim birgüzel sporumu yaptım, haşlanmış etimide yedim üstüne bir de yeşilçay ohhh değmeyin keyfime.
Vallahi bu gıda sınırlaması içinde şu kadar küçücük şey bile mutlu ediyor beni nedense. Önceleri yerdim yerdim yetmezdi beğenmedim. Şimdi insan az olunca kıymet biliyor vallahi.

Bu günde öğlen haşlanmış tavuk aldım yanıma. Çalışırken zor oluyor. Peşine getirmek birde ısıtma imkanı yok soğuk soğuk ye gitsin hesabı.

Napalım katlanıciğiz. Güzel günler güneşli günler pardon zayıflamak fitt olmak için :87:

Kız bende muhasebeciyim. Aynı dert bende de var valla. İnşaAllah bende görürüm o tartıda eksilenleri.

Aynen canım benim destek olalım birbirimize. Takıldığımız yerde birbirimize paslayalım. Yoksa hakikaten tek olmuyo yaaa.

Harikasın yaaaa. Süpper canım. oh oh gitsin kilolar. Bak seni görünce nasıl heveslendim.
Allahım darısı başımıza

iyi yapmışsın canım.kornişon çok olmamak şartıyla serbest yani rahat olabilirsin tatlım

Canım benim beni çok rahatlattın ya teşekkür ederim. Günde kaç tane yiyebiliriz sence... Çoktan kastın ne yani... Şuan lezsetli gelen birtek o bana kilo kilo yiyebilirim yani Birkaç gündür kilomda sabitlendi moralim bozuk zaten

günaydın:)Sözlerin beni çok motive etti.Ben daha yolun başındayım, seyir evresinin ikinci günündeyim. 23 kilo vermem gerekiyor. Seninle hemen hemen aynı. Diyete sadık kalıyorum. atak evresi 7 gün verdi bana ve 7.günü regl oldum. O günden beri tartılmıyorum moralim bozulmasın diye. Geçici bi süre fazla çıkabilirmiş kilo tartıda regl döneminde ve bikaç gün öncesinde. Bu dönemden sonra tartılıcam artık. 82.6 ile başladım. En son reglimden bi gün önce tartılmıştım 78.8 geldi. Üstelik eşimle birlikte yapıyoruz biz. Onun da beynini yıkadım.
Herkese ve sana paylaşımlarınız için çok teşekkürler.İyi ki varsınız...

Harikasın canım yaaa. İnşaAllah hepsi gidicek.

Neler yaptın peki dukana uydun mu birebir ve spor yapabildinmi eflazcım.

Ya bu başarılar beni acayip motive ediyor

Günaydın:) Ben de çok seviyorum turşuyu. Kitapta günde bir-iki taneden fazla yenmemeli diyor. Çok tuzlu olduğundan ve salatalık sebze grubuna girdiğinden özellikle atakta yemeği tatlandırmak amaçlı bir tane. Seyir evresinde de yine bikaç taneyi aşmamak faydamıza. Naapalım arkadaşım geçicek bu günler de

Merhaba,

4 ayda 21 kg.benim için mucize gibi. Neler yaptın kısaca bahseder misin? Püf noktaları var mı? İnşallah en kısa sürede istediğin kiloya ulaşırsın ki hiç bir şey kalmamış.

Süpersin canım yaa...İnş. hep böyle gider.

Evet evet anlatsana neler yaptın?

tuvalet sorununu halledersen o 1600gr olur:)))ilk zamanlarda bende öyle olmuştum 5 gün çıkamadım ve acayip acı çektim ...form çayları kurtarıcım oldu o zamanlarda ...ama sonraları yulaf kepeğimi düzenli yedim,suyuda bol içtim 2 aydır hiç sorun yaşamadım çok şükür...

salatalık turşusu 2 adet serbest.çok yersen sebze yerine geçiyor diyor dukan...ama yulaf kepeğini ekmek yaparak kahvaltıda peynir yumurtayla tüketirsen daha doyurucu ve lezzetli oluyor,hemde ekmek yemiş gibi oluyorsun...

evet bende öyle zamanla insan göbeğini bile seviyor eşinin :)))ama dedimya eşimin ailesinde kilo çok normal karşılanıyor taaaki sağlık sorunu yaşayana kadar:)))90 kilonun altında kimse yok onlarda:)))ben 83 e kadar çıktım beni normal görüyolardı :)))tabi benimde işime geliyodu ama kendim çok rahatsız olmaya başladım,hareketim kısıtlandı,hiçbir kıyafet alamaz oldum ve çok şükür ki 3 ay önce dukanla tanıştım...şimdi 71.5 kg:)))
canım boyun uzun kilonda çok değil zaten sen dukanı dinle 2 gün yap sonrasında zaten gidiyo fazlalıklar merak etme. başta o kadar sıkmana gerek yok bence...

canım başlarda öyle oluyor gerçekten bende şoklardaydım ama sonra normal diyetteki gibi gidiyor kilo verme.ayda 5 kg veriyorsan normalsin yaniii...

arkadaşlar herşey iyi çok güzel et yediğim için açlık hissetmiyorum ve çikolata canım çekmiyor ama şu kabızlık problemi için ne önerirsiniz.:92:
form çayları benim kurtarıcım olmuştu.çokda değil 1-2 fincan doğadan form kayısılı içiyordum gün aşırı oda hergün değil.2-3 hafta sonra düzene girdi zaten.yulaf kepeğini ve suyu da ihmal etme...

Eflaz bak burda hepimiz kedinin ciğeri beklemesi gibi senin yazıcaklarını bekliyoz.

Şşş aloo nerdesin kızzzz

herkese merhaba
ben en son 57,5 olmuştum ama 2 gündür dün de p/p yapmamama rağmen 57,9 çıktım
bu 2 gün 30 ar dakikada yürüdüm
anammm benim bir moralim bozuldu bir moralim bozuldu. eşime diyorum nolcak 300-400 gr. diyor
beni en cok dukancılar anlar dedim
1 haftaya regl olcam su mu tutuyor acaba vucudum.
vee ne yaptım. amann dedim olmuyor bıktımm bir güzel koktu pohaca yedim bir tane.
napcam simdi.hedefim 55 daha coook yolum var. nolcak simdiiiiiii.

selamlarr herkese bana iş yerine götürebileceğğimiz ve rahat tüketeceğimiz yiyeceklerden örneklerr verebilirmisiniz?? tavuk soğuk çok kötü yiyemiorum neskafe ayran süt içiorumm işyerinde ama eve döndüğümde çokk aç oluorumm bozucam die korkuorumm. :18: çalışanlar neler yapıo acabaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…