Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba kızlar ..ben de dukana güvenenlere katıldım..14 ünde başladım..5 gün atakta 2kg kadar verdim..ama şimdi sanırım mens olacam..onun için kilolar bi aşağı bi yukarı oynayıp duruyor..inşallah bu defa başarılı olurum..

Aslında becerebilsek de yeşil çay içebilsek günde 3 bardak. Çok zayıflayan varmış öyle.

Dukana bir de çayla destek verelim.

Başım ağrımaya başladı sanki biraz biraz. Şimdi meyve falan yasak ya nasılda canım çeker onlardan. Ama yılmak yok.

arkadaşlar benim diyet cetvelim neden gözükmüyor..yeniden mi yükleme yapmam lazım..nasıl yaparım bilen var mı??

Yıllardır diyet yapmama rağmen ben bile 2-3 gün çok zorlanmıştım. Bir de özellikle diyete başlamadan önce o kadar abarttım ki en az 3 ay yiyemeyeceğim diye. Ertesi gün diyete başlayınca sudan çıkmış balığa döndüm. Ama bir kaç günden sonra hele ki tartıdaki rakamların aşağıya doğru gidişini görünce hiç zor gelmiyor. Bir de aç kalmamak lazım. Sürekli peynir yoğurt süt bir şeyler atıştırıyorum ben. Aç kalınca başım ağrıyor benim de. Eh bir de işi de muhasebecilik olunca insanın başın ağrımaması gerekiyor :)

Kızlar napıyosunuz bakim...)

Nihayet gelebildim. Hala şu kiloyu kıramadım ya, bugün spor da yapamadım zaten sinir oldum ama çok yorgunum valla adım atmaya mecalim yok...(

Sizde kilo durumları ne alemde, baya laflamışsınız bugün geçmiş birikmiş hemen bir göz atıp geleyim...)

evet nerelerdeydin bugün yoktun

hoşgeldin aramıza.

meyva yok aman.ben nasıl dayanacam bilmiyorum 92 gün mey

şayet yeşil çayla zayıflansaydı ben igne iplik olmuştum günde en az 4-5 fincan yaşil çay içerim ve tüm o sallama çaylardan en son büyülü bohçanın güllüsünü aldım acayip güzel .

vasızlıga

eve geldim kızlar hemen soyunup tartya çıktım81.4 gösterdi baskül 2.günüm ve tuvalete hiç gitmedim 2 gündür.bu normalmi.2 günde 600 gram vermiş gibi yim..

Ya arkadaşlar... ben bir kase yoğurdun içine 1,5 yulaf keğeğini karıştırıp yiyemiyorum artık boğazımdan geçmiyor çok zorlanıyorum Bende gittim salatalık turşusu aldım, salatalık turşusunun kitapta serbest olduğu yazıyor... 1 kasenin içine 3 - 4 tane doğradım öyle yiyorum öncekinden daha iyi... İyi derken kötünün iyisi yani... İyimi yaptım kötümü ya karar veremedim?? :44:

Son düzenleme:

teli turna sende 34 bende 30kg fazlalık dün başladım ve bugün700gr gitmiş görünüyor,yılmak yok,zayıf olmak bizimde hakkımız,40 yaşındayım ve artık yeter ben zayıf olmak istediğim şeyleri giymek istiyorum,birbirimize destek olup yılmayalım

bende 38 yaşındayım, dediğin gibi sağlık sinyal veriyor bende 2 kat çıkmadan nefes nefese kalıyorum.halbuki hayatımda sigara falan kullanmadım.bide kullansaymışım nolurmuşum artık :)

eemo;20987368 ben bu diyeti araştırıp yapmaya karar verdiğim zaman eşim gerek yok yapma ben seni böyle seviyorum .!.:
[/COLOR]10 kg verdikten sonra bırakma diyeti diyo :)))hatta benim yediklerimden oda nasibini aldığı için 4 kg da o verdi...
eşlerde taktik hep aynı demek ki :) her ne kadar öyle deselerde ki muhtemelen bizi kırmamak adına öyle diyorlardır,kilo verdiğimiz zaman mutlu oluyorlar haklısın.ama bende düşünüyorum da eşim kilolu değil ama olsaydı,zayıflasın isterdim ama onu yinede severdim.birde insan sevdiğini güzel görürmüş ya durum bu galiba :)

iyi yapmışsın canım.kornişon çok olmamak şartıyla serbest yani rahat olabilirsin tatlım

merhaba arkadaşlar;
benimde dukan diyetinde bugün 3.günüm boyum:170cm kilom:68.4 ile başladım yarın sabah tartılacağım bakalım sonucu görcez.
dukan testini yaptım ve 2 gün atak yapmam gerektiği çıktı fakat 2 gün az geldi bana acaba yarında atak mı yapsam?
herkese kollaylıklar diliyorum...

Kızlar şimdi yarınki yemeklerimi hazırlayacagım.elimde malzeme olarak dana cigeri ve kuşbaşı et var.ne yemek yapabilirim.yaptıgım yemekten işe götürecegim yarınki ögle yemegim olacak.atak dönemindeyim 3.gün olacak.cigeri arnavut cigeri olarak pişirsem olurmu.yada eti salçalı et sote yapsam hani sogan salça olurmu....bekliyorum ona göre yemek pişirecem

not:dolabda birde hindi gorden blue var hani bu tavuk etlerinin içine kaşar koyup dışını galeta unu ile buluyorlarya onu fırında pişirebilirim.ne dersiniz.bunlar olmazsa gidip marketten hazır et döner alıcam ısıtıp onuyiycem..

kimse cvp vermemiş soruma aramızda dukan diyetini iyi bilen kimse yokmu anlamadım ki? asiasil neden yogurda katıyosun ben kahvaltıda krep yapıyorum gunluk yulafi oyle yiyorum oyle denedin mi ?

iyi akşamlar uzun süredir sizleri takip ediyorum sonunda aranıza katılmaya karar hergün sayfaları okuyorum çok keyifli geldi bana ve dukan diyeti sırasında zorlandığım zamanlarda beni motive etti iyiki varsınız

selaaaaam:80: herkese hayirli aksamlar arkadaslar, bugün dukan diyetinde 3. günümdü. simdiye kadar hic zorlanmadim. bu diyetin en güzel yönüde, acikinca istedigin kadar yiyebilmen. hic ac kalmadim. yiyorum yiyorum veriyorum sabah tartim beni cok mutu etti 71.1 ciktim yarini iple cekiyorum aksamlari

biraz cabuk gitti sanki kilolar, cok sükür sikayetci degilim aksine büyük moral oldu bana. ilk günler yagdan ziyade ödemin atildiginin bilincinde olsamda, kendimi tartida hafif görmek rahatlatiyor beni.

19. 09 ===>74,1 kg
20. 09 ===>71,7 kg (-2,4 kg)
21. 09 ===>71.1 kg (-600gr)

mucize gibi bisey bu! yeni katilan arkadaslarimiz hosgeldiler, bu bas belasi kilolarimizdan kurtulmamiza cok az kaldi bence.. pes etmek yok, yilmak yok!!! hep birlikte basaricaz insallah!!!!

sıcacık karşılamanız için sizlere çok teşekkür ediyorum. bugün dukan kitabım elime geçti. cumartesi alabileceğim yulaf kepeğini o zamana kadar kitabımı bitirip yuLAF KEPEĞİMİ ALIP ARANIZA GELECEĞİM İNŞALLAH. dukanın sitesinde 55 kiloya ulaşmam yazıyo ve atak evrem 3 gün çıktı ben 53 olmak istiyorum atak evresini 4 gün yapsam sorun olurmu acaba?

arkadaşlar herşey iyi çok güzel et yediğim için açlık hissetmiyorum ve çikolata canım çekmiyor ama şu kabızlık problemi için ne önerirsiniz.:92:

cnm muhtemelen hazırlamışsındır yemeğini ama ben yinede bir fikir vereyim.ciğeri unsuz sotelersen olabilir bence,soğan ve maydonozu az miktarda tat vermek amacıyla kullanabilirsin.yanındada yoğurt gayet güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…