Düğünden bir gün önce ayrıldık içim yanıyor

300 gram altın ne demek haberin varmı ?? Bence bitmesi daha doğru olmuş. Onda sorumsuzluk sizde bu altın düşkünlüğü varken zaten olmazdı.

Allah kurtarmış ama anlamak istemiyorsun!

E sen kendi kendinle evleniyormuşsun ya adam yok ki ortada, çok ilginçsin, bu kadar mı yokluktasın, herif seni insan yerine bile koymamış eşi olarak görmemiş ki ...

Bilmediğimden soruyorum bu mehir sembolik bir miktar değil mi? Değilse ben çok ucuza gitmişim demektir
Ama böyle 300 Gr altin istemek falan da başlık parası gibi geliyor bana. Bence cirkin. Her şeyden önce bir kadın kendine böyle bedel bicmemeli.Ayrica başka arkadaşların da yazdığı gibi 300 Gr altin kaç lira yapıyor haberiniz var mı? Maksat büyük kazanç elde etmek mi?

Sembolik degil. Bildiğim kadarıyla İslam'da nafaka diye birşey yok. Boşanınca bu mehiri alıyorsun sadece. Kadının mağdur olmaması için doğru düzgün bir miktar olması lazım. Ben 100 gram altın istemiştim ama az istemisim bence

Allah babanızdan razı olsun sizi büyük dertten kurtarmıs mehir neden istenir kadın yarı yolda bırakılırsa dinen istenilen hak esinin mecburi vermesi gerekir belliki adam sizi isine gelmiyince zaten yarı yolda bırakacakmıs bırak 300 gram vermeyi rakamı bile korkutmus ben esimden senden 1 ev isteyecem deyince istersen apartman iste nede olsa ölene kadar benimsin demisti bende adet yerini bulsun diye 30 ceyrek istemiştim bazen adama bizim ceyreklerde baya kıymetlendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…