Düğün

yuhhh... ilk resme bakınca siz sandım, son resmi görünce ilk resme bir daha baktım ve inanamadım. Sizin elti ne yeyip ne içiyor bu ne kafası yahu... Hadi onun kafa bi dünya da, kaynın da enteresan. Bunlar dış çekim filanda yapmıştır bence.

ya sen nasıl dayanabildin ben böyle birşey yapacağını duyduğum an rezil ederdim laflarımla döverdim. terbiyesize bak ya

Herkes sizi begenecek,o bir eski gelin olarak arka planda kalacak diye asagilik kompleksine girmis, sizin dert edecek biseyiniz yok, kendine gulduren o olmus
Bu arada saclariniz cok guzel olmus, mutluluklar :)

Yeni evli çiftlere ( çift değil dikkatinizi çekerim) bir ömür mutluluklar diliyoruz :)) iyi cesaret valla ne diyim. Ama sabrınıza hayran kalmamak elde değil. Bende kendimi sabırlı bilirdim. Daha niceleri varmış :)

O kadar yalnız mıdır bilmemde hiç normal değil... Gülüyoruz, eğleniyoruz da ne bileyim ciddi problemleri olabilir. Sadece "kıskançlık" gibi gelmedi.

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)

Kimse bana elti taç takmış dedirtemez arkadaş, basbaya taç eltiyi takmış önce orada bi anlaşalım.

Ayrıca danaya girer gibi sizin dügüne ortak girmisler bu insanlar bence, sadece elto değil kaynınız da damatlığı çekmiş kaşla göz arasında. Kesinlikle masrafların yarısını fatura edin.

Valla öldürseydiniz ceza almazdınız o derece!! Ben bile sinir oldum.. çok sabırlıymışsınız. Kesin üzerine bir şey döker veya ailemden birine döktürürdüm!! Yapardım yani

Bir kadın kendini bu kadar rezil eder mi yaa?!
O kadar sinirlendim ki,terbiyesiz....

Herkesin ona güldüğünü,rezil olduğunu söyleyin birilerine,kulağına gitmesini sağlayın.
Güzel oldum diye şişinmesin etrafta,özentilikte kıskançlıkta sınır tanımamış kepaze olmuş o kadar.

Size mutluluklar..

Heeheeee bendim o bak gelin hanım aklın yolu bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…