Düğün

Iyi bi rezil olmuslardir gelin damat onlarmis gibi bu ne :KK72::KK71:

Bende bende istiyorum☺️
Kaç sayfadır herkes eltiyi anlatmış meraktan ölecez burda yazık günah banada

Wayy paylaşmışsın resimleri
Çokk fena komik olmuş eltin yazık akıl sağlığı yerinde değil herhalde kaynında sünnet çocuğu gibi off allah yardımcın olsun

:KK57: :KK57: :KK57: :KK57:
Gorgusuzlere bakin yaaa...
Ayy benim dugunummus gibi sinirlendim..
Bu nedir yaaa basbaya gelinlik bu ne abiyesi..

Siz bu kadinla hala gorusuyor konusuyormusunuz birde..
Ben dugun salonuna bile sokmazdim:KK62::KK62::KK62:
En ozel gunum diye yirtiniyormus birde..
Carttt diye agzini ayirirverirdim..
Kayniniz kalksa ilk dansinizi sizinle birlikte yapacak birde... mal yaaa
Ayy icmden canavar cikti:KK70::KK70:
Offf cok sey oldum..

Fotoğrafı şimdi gördüm.
Eğer ki konu komşu çekiştirmesiyle o düğüne gelmiş olsam ve sizi tanımasam gelinle damadı o arkadaşlar sanabilirdim.
Elti cins de kaynınız da eksik kalmamış, o son senelerin modası beyaz damatlıklardan değil mi yahu?:KK53:
Eltiniz de sade giyinmeyi seven bir gelin gibi olmuş, elinden gelse tarlatan da takarmış bence orası ayrı mesele.
Tacı çok çok abartı, gelin olsa dahi abartı.
Siz ise çok zarif olmuşsunuz, mutluluklar dilerim :)
Cok tesekkürlerr :)

Hangisi sensin :)) saka bi yana elti komik duruma düşürmüş kendini.. Nasıl bi kafa bu ya... Yazık..

O tacin durumu nedir o bambaska bir konu bence...

ayy di mi?
şöyle elimi ekrana sokup geriye ittiresim geldi :KK70:

konu sahibi hanımcım valla helal size bu komik çifte sinirinizi bozmadan katlanmışsınız

ama arkadaş düğünün soytarısı olmuş haberi yok

ne yalan söyleyeyim düğünlerde otur otur bi de pisti göremiyorsam etraftakileri inceleyip makara yapıyorum :confused:

benim gibi yapanlara iyi malzeme olmuş kendileri :KK70:

Eşime gösterdim bu kıyafet ne sence dedim gelinlik tabiki ne olucak dedi :KK57: valla sizde eşinizee çok sabırlıymış ben düğün olmadan saçını başını ni yolardım sonra giysin bakim gelinlik nasıl giyiyor terbiyesiz utanmaz :KK11: kız elti buraya üyeysen sen nebiçim kafınsın hiç utanmadınmı rezilll :KK62:

X