Düğün

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)
Ayyy yemin ederim ilk fotoyu siz sandım ee yuh artık resmen eltiniz gelin kaynınız damat.. Aman aman uzak durun bu ikiliden. Vallahi pess...

Ilk okuduğum andan itibaren fake olmasini diledigim konu. :)
Sabriniza hayranim ama seviyenize daha çok.
Elti ve esi sahane bir cift. Allah agizlarinin tadini bozmasin :)
Lakin ben kayinvalide olsam "yavrum sen bize milleti g.tuyle mi.güldürceksin "der musade etmezdim.
Sizin daha ilk bu olayla ilgili konunuzu okumus ama bu kadarına cesaret edemeyecegini düşünmüştüm. :)))
Aklima eski kayinvalidem geldi. Kulaklari cinlasin. Ben nikahla evlenince. Evli oldugumm ilk ve tek sene her gittigim düğünde bana gelinliğini giy baskisi yapmıştı.
Çocukları yok diyorsun. Tek duam Allah eltine erkek evlat vermesin. Aminn :))
Yuzu kapatmissin ama gelinlik ve saç sahane gözüküyor. Eltin seni gecememis. Emegine yazik :KK66:
Rabbim mutluluk versin :KK66:

Ayy yok artık. .o saç stili nedir,Serpil Çakmaklı'nin çakması gibi olmuş Rabbim akıl fikir versin eltinize,evinize gelmesine çok izin vermeyin ben korkarım bukadar kıskanç insandan..Rabbim insanların şerrinden korusun

Benim de ilk aklima serpil cakmaklinin eski halleri geldi...cok artili bi sac bandi takmis..9 sene oncesi bile cok demode kalcak bir taz...Yazik ki kizi kimse uyarmamis, komik duruma dusmusler...

Rezaletin nirvanası bu Allah sabır versin sünnet annesi gibi olmuş

Evet ben de ona benzettim :KK70:
Konu sahibinin tacı çok hoş olmuş, elf kızı gibi. Ama eltininki nedir? Bunu neden taktı, daha da kötüsü bunu nasıl 9 yıl önceki kendi düğününde de taktı? Çok merak ediyorum...
Genelde tesettür gelinlere yapılıyor o güpür nasıl takmıs bende metak ettim. Bu eltinin hiç mi kardeşi kuzeni yok bu kadar mı sevilmiyor ki böyle rezil edip alay ettiler yazık

Ne olur bana da at millet anlayınca çok merak ettim bu arada benim elde benden önce dans pistinde atlamisti ilk dans ta tabi herkes onu kınadı oda ayri:mad:

Genelde tesettür gelinlere yapılıyor o güpür nasıl takmıs bende metak ettim. Bu eltinin hiç mi kardeşi kuzeni yok bu kadar mı sevilmiyor ki böyle rezil edip alay ettiler yazık
Diğer konudan yanlış hatırlamıyorsam bu beyaz elbise-daha doğrusu resmsn bildiğimiz gelinlik- giyme olayinda onu uyaran birileri olmuştu ama olay çıkarmıştı bu yüzden. Korkudan kimse laf edemiyor herhalde.

Diğer konudan yanlış hatırlamıyorsam bu beyaz elbise-daha doğrusu resmsn bildiğimiz gelinlik- giyme olayinda onu uyaran birileri olmuştu ama olay çıkarmıştı bu yüzden. Korkudan kimse laf edemiyor herhalde.
Korku degil yani insan bunu kendine basıl yakıştırır beyin kafası anlamadım. Ben o dügünde olsam gider kulağına oglunun sünneti ile kaynının düğününü mü karıştırdın der, para takıp fotograf çektirirdim o utançta ona yeterdi

Korku degil yani insan bunu kendine basıl yakıştırır beyin kafası anlamadım. Ben o dügünde olsam gider kulağına oglunun sünneti ile kaynının düğününü mü karıştırdın der, para takıp fotograf çektirirdim o utançta ona yeterdi

Birinin çıkıp bunu demesi çok iyi olurdu. Kimse cesaret edememiş :KK48:

:KK57: :KK57: :KK57: :KK57:
Gorgusuzlere bakin yaaa...
Ayy benim dugunummus gibi sinirlendim..
Bu nedir yaaa basbaya gelinlik bu ne abiyesi..

Siz bu kadinla hala gorusuyor konusuyormusunuz birde..
Ben dugun salonuna bile sokmazdim:KK62::KK62::KK62:
En ozel gunum diye yirtiniyormus birde..
Carttt diye agzini ayirirverirdim..
Kayniniz kalksa ilk dansinizi sizinle birlikte yapacak birde... mal yaaa
Ayy icmden canavar cikti:KK70::KK70:
Offf cok sey oldum..
Hak etmiyor mu ama durduğum yerde sinir oldum. :confused:

Ayyyyy şaka gibiii. Terbiyesiizz. Sizi tebrik ederim sabrınızdan dolayı.

Ben olsam ilk gördüğüm andan itibaren yüzüne yüzüne kahkaha atardım. Onla da yetinmez her yanıma gelene parmağımla onu göstererek yorum yapardım ardından bi daha kahkaha atardım. :-)Zaten millet ona g.tüyle gülmüştür yeterince.

Beyin vücudu terketmiş eltinizin haberi yok bence.:cool:

Ayy senelerdir " düğüne saygıdan siyah, geline saygıdan beyaz giyilmez" diye dıdımın dıdısının düğününe giderken bile siyah beyaz elbise giymemeye çalışıyorum!
Gerçekten yapabileceğine öbür konunda hiç ihtimal vermemiştim bilsek çocuğun birini tembihletir üstüne vişne suyunu alaşağı ettir derdik!

X