Düğün

Herkes çatlıyor bende dahil :) özel olarak değil de burda paylaşın herkes görsün daha dogru bi yorum yapsın ve de tek tek urasilmasin resim atmakla :)

Öncelikle Allah mutlu mesut etsin canım.
sen bu eltinle aynı şehir de mi oturuyorsun. biraz mesafe koy derim ben.
bir de gelinlik ve saçının fotoğrafı var mı merak ettm ne gelinlik modeliyle saçmış bu. bana da fikr olur
yüzünü buğulayıp koyabilir misin canmm

herkes istemş fotoyu ay bende istiyorum nolur izin verirse konu sahibi
hem bende evlenicem fikir olur

Konu sahibi gelene kadar merak edenlere anlatayım;
Konu sahibi saçlarını su dalgası yapmış çok güzel bir gelin olmuş, eltisi de su dalgası yapmış.
Eltisi at nalı kadar alında başlayıp biten bir gelin tacı takmış ve elbisesi aynı gelinliğin az tarlatanlı hali.
Yani gerçekten ikiz gibi olmuşlar, eşini de parlak beyaz bir ceket ve siyah pantolon ile tam damat şekline sokmuş.
Cidden komik yahu.
Ama üzüldüm de, demek hayatta o kadar yalnız bir insan ki bir kişi de dememiş "kızım bu yaptığın komik, yapma" diye.

kocası nasıl bişey dememişse kadına bi zararı dokunmadığı sürece eğlensinler onunla işte ailenin neşesi

Yazikkkkk ama ya.Ben acirdim ona,demek ki kendi düğünü istediği gibi olmamış,içinde kalmış birşeyler. Kıyamam...

Kendini rezil etmiş ben olsam bende gülerdim bu kadar mı ksıkançlığını belli edbeilir bir insan, pes..

Çok komik yaa ahaha kayinvalidesi de mi dememiş kızım hayırdır sen diye hahah yada kocası :)

Evvela başınız sağ olsun, bilahare düğününüz hayırlı uğurlu olsun, musmutlu kocayın inşallah O cadaloz eltiyle işiniz var bence de konu sahibesi, çekilir dert değil, yolmak lazım onu biraz Bu arada bende meraktan çıldıracağım şu an , bende foto istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…