Düğün

Ayy hakikaten takilara ortak cikmamislar iyi.

Ayy hakikaten takilara ortak cikmamislar iyi.
Zaten yanaşabildiği kadar yanaşmış takı töreninde videoda çıkayım diye iğneyi tutmuş birde her resimde ay ben kenara geçeyim gelinleri karıştırmasınlar demiş..bunu benim duğunumde beş yaşında olan kuzenim demişti ya

Fotoğrafı şimdi gördüm.
Eğer ki konu komşu çekiştirmesiyle o düğüne gelmiş olsam ve sizi tanımasam gelinle damadı o arkadaşlar sanabilirdim.
Elti cins de kaynınız da eksik kalmamış, o son senelerin modası beyaz damatlıklardan değil mi yahu?
Eltiniz de sade giyinmeyi seven bir gelin gibi olmuş, elinden gelse tarlatan da takarmış bence orası ayrı mesele.
Tacı çok çok abartı, gelin olsa dahi abartı.
Siz ise çok zarif olmuşsunuz, mutluluklar dilerim :)

Baya komik duruma düşmüş gerçekten. Dikkat et, bu senle aynı anda hamile kalmaya da çalışabilir. İkiz hamile ikiz lohusa olarakda dolaşırsınız sonra. Hey Allah ım ne tipler var ya....

ayyy allahım ne güldümm eltinin derdi neymiş ya görümce olsa anlıcamda . eltındekı şaklabanlıkda neyın nesi:) oda gelin sende :)gerçi diğer eltılı maceralarını okumadımda::)ama bence ıyı bır sevıye koy derım allah muhafza

ay f
ay foto bnde istiyorm lütfen dahada merak ettm

Hatırlıyorum konunuzu hatta benim öyle eltim olsa elimde kalırdı demiştim. İyi sabır var yalnız sizde, gününüzü zehir ettirmemişsiniz pozitif enerjinizle. Mutluluklar diliyorum

Not: Fotoğrafı görenler beni de meraktan kurtarın.

Ya foto nerde burda mi yoksa özel mi atiyorsunuz cidden merak ettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…