Düğün

Çok şaşırdım gercekten :) olgunlugunuzu da tebrik ederim. Acaba neden böyle yapıyor bir fikriniz var mi? Genel olarak mi d ngesiz yoksa biseylerin intikamını mi alıyor kendince ?

Konu sahibini tebrik ediyorum, iyi sabretmiş.
Eltisinin giydiği elbise resmen gelinliğe benziyor. Ama saçı ve saçına taktığı şey çok demode olmuş.

Yok artik resmi gordum simdi bu kadar da beklemiyodum

Bi allahin kulu da dememismi kizim salakmisin sen kendini neden rezil ediyosun diye

Arkadaşlar şimdi gördüm. Durum gerçekten vahim. Kim gelin, kim elti gerçekten zor anladım. Kocasını da damat kılığına sokmuş. Rezil etmiş kendini üstelik o kafasındaki falan baya çirkin olmuş.

Düğün dernek adetlerine hiç takılmayan biri olarak şunu diyebilirim ki ben olsam mekanın kapısından içeri almazdım. O derece.

Resimleri gorenlerden yorumlari alalimm ben bakamicamm ciddenn :) )) Cunku iyi hisler besleyemeyecegim belli :KK70:

Resimleri gorenlerden yorumlari alalimm ben bakamicamm ciddenn :) )) Cunku iyi hisler besleyemeyecegim belli :KK70:

Ya bildiğin çifte düğün gibi olmuş. Biri tarlatanlı biri tarlatansız iki gelinlik düşün. Sanki çok yakın arkadaş ya da kardeşler de beraber evlenelim demişler gibi.

Ya bildiğin çifte düğün gibi olmuş. Biri tarlatanlı biri tarlatansız iki gelinlik düşün. Sanki çok yakın arkadaş ya da kardeşler de beraber evlenelim demişler gibi.
Ee hayirlisi ne guzel kadin zeki bedavadan 2. Dugununu de aradan cikarmis iste.

Evet gercekten kendini gelin zanneden bir elti olmus.
Ya resmen kirdugunu konseptine hazirlamis kendini :KK70: Hatta esinede beyaz ceket giydirmis.
Kadina bak yaaa :KK70:

Şöyle ki elti 9 yıl önce kendi düğününde saçlarını salıp taşlı bir taç takmış fakat minik değil kocaman bir taç.
Konu sahibinin düğününde de o 9 yıl önceki tacı takıp saçını da açınca e bir de gelinlik gibi uzun, beyaz gösterişli bir elbise giyince, eşi de bildiğin beyaz takım elbise giyince gelin damat gibi olmuşlar.
Arkadaşların dediği gibi gelinle tek farkı tarlatanı yok.
Ha bir de tacı o kadar kocaman ki, gelininkinden daha çok dikkat çekici.
Ya ben konu sahibinin yerinde olsam sanırım seçimleriminkini ondan farklı yapardım.
Çünkü elti sinyalleri aylar önce vermiş; konu sahibi ben de seninki gibi yapmak istyorum ve istediğim gelinlik modeli senin giydiğin dediğinde elti bence kendisini ikon zannetmiştir. Hırs yapmıştır.
Ay bilmiyorum ya çok şaşkınlık!

X