Düğün

iyi sabretmişsin. hem elbise beyaz hem kuyruklu. bi de utanmadan o tacı takmış. pesssss.
ben olsam olay çıkartırdım. kaynına da pes. nedir beyaz ceket. damat bile giymemiş. eminim eltin giydirmiştir.
o elti bende olacak. ahh ahh. kesinlikle sabredemem. üstüne başına bişey döktürür rezil ederdim onu. anlayan anlamıştır zaten rezilliğini.

Ee hani bize resim ama hepimiz merak ettik niye bize atılmadi

Ay nerden okuyayım dedim bu konuyu. Elti kıskançlıklarını cok iyi bilen ama konu sahibi arkadaş gibi olay anında umrumda değilmiş gibi davranan biri olarak beni de cok fena bi merak aldı şimdi

Ay bi acayip oldum valla ben de eltimin KINA gecesinde kırmızı pullu bir abiye giymiştim Tesettürlü olarak 4 aylık ta hamileydim ama karnım hiç yoktu :) takılayım filan derken o kadar acayip bir duruma düştüm ki millet eltimi Bıraktı beni odak Noktası Yaptılar bilerek ve isteyerek olmasa da eltim adına üzüldüm çünkü onun da morali bozulmuştu
Şimdi o geldi aklıma güldürdün beni :)

Eltiyi ne yalan söyleyeyim ben de merak ettim, üşenmezseniz bana da bi foto gönderirseniz sevinirim ama asıl yazmak istediğim o değil.

Sizi tebrik ediyorum. Olgunluğunuz, zavallı meczubun biri için canınızı sıkıp üzüntü sahibi olmak yerine konuyu tiye alıp böyle neşeli anlatmanız buradaki pek çok üyeye de örnek olmalı.

Elti dediginiz insan siz ne kadar deger biçerseniz o kadar eder. Gereğinden fazla önem atfedip eltisinin yaptıkları, söyledikleri yüzünden ağlayan, sinir krizleri geçiren üyeleri görünce gerçekten üzülüyorum. Sizin tavrınız kesinlikle örnek olmalı, ciddiye almayıp çocuk eyler gibi geçip gitmişsiniz.

Gören de görmüştür emin olun 5 yaşındaki çocuk gibi ben de gelinlik giycem diye tutturduğunu. Ha tabi siz de bu imajı biraz pekiştirin derim ben. Bi üyenin yorumunda dediği gibi " eltime cok üzülüyorum. çok büyük bunalımda. aklı gidip geliyo bazen. kendi dügünü zannetti o gün de aklı pek basında degildi garibimin." şeklinde verin veristirin arkasından

Aklıma Güney Korenin düğün adeti geldi.. Orda gelinle aynı olamazsınız.O yuzden bej ve beyaz renk elbiseler giymek yasak düğünlerde.. Sade bir makyajla gidebilirsiniz.Yani bizdekiler gibi degil.. Burda amaç gelinin düğünde gölgede kalmamasi ve gelinden daha çok dikkat çekmemesi.. Böyle insanlara biz de mi beyaz renk yasağı getirsek hiç fena olmaz.. Konunuzu okumuştum. Siz daha çok cekersiniz ondan.. Evi de aynı doser, cocuk da aynı zamanda yapar.. Yalnız kayniniza üzüldüm. Onun yerinde olsam utanirdim açıkçası.

Konu sahibi eltiyi herkes çok merak etti ben de tabi Sansürleyip koysanız mı acaba size de kolaylık olur

Bak sirf senden foto istemek icin giris yaptım su gorgusuz numunelik eltiyi acayip merak ettim ama lutfeeeennnnnn foto istiyorum yokaa meraktan catlarim sebebim olursun :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…